Papilion

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   EuroFamily   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Matilda, az összetevőket feltöltötte: Iccuss, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   EuroFamily
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nedves törlőkendő, amely tisztítja a bőrt. Hipoallergén formulája biztosítja az érzékeny bőr megfelelő ápolását, annak PH szintjét. Ideális mindennapos használatra a baba és az egész család számára.

PH 5,5

Alkohol és parabénmentes, aloe vera kivonattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Aprile

2018. május 20.

Anyum hozta nekem nemrég lelkesen, hogy olcsó, nagy mennyiség, nincs benne alkohol, így egy darabig biztos jó lesz nekem arctisztításhoz. Nem akartam megbántani, így ez a hatalmas pakk a szépítkezőasztalomon trónolt, míg el nem fogyott. Az összetétele miatt arcra nem nagyon használtam, inkább a kezem töröltem meg vele, és takarításra használtam el... párosával, hármasával. Igazság szerint törlőkendőt bevetni ritkán szoktam, leginkább csak akkor, ha sok smink volt rajtam, és szeretnék rajta kicsit lazítani, és nincs a kezem ügyében micellás víz. Ez a kendő pakk közepesen volt csak nedves, az ízlésemhez képest az anyaga is durvább volt, de gyors takarításhoz és kéztisztításhoz jó volt. Újra nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Zsofii88

2017. szeptember 27.

Sminklemosásra vettem,gondoltam kipróbálom.Jól tisztít,finom az illata,puha,nagyon jó ára van,a kiszerelés is jó.
Egy negatívum,nekem nem elég nedves és mire végzek az arcommal szinte száraz a kendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Enne

2017. április 24.

Nagy kiszerelés, és a csatos zárásnak köszönhetően a legutolsó kendő is nedves. Kevés ilyen típusú csomagolással találkozni. Árban verhetetlen, és az illatát is szeretem, nem irritált. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Afganagar

2016. november 13.

Ez max akkor láthatott aloeverát, amikor a grafikus a zacskóra felrajzolta. Amúgy jó lenne, de túl intenzív a parfüm és hagy maga után egy kellemetlen szagot, amitől rosszul lettem, ezért még takarításra sem tudom használni. pénzkidobás. szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Iccuss

2016. szeptember 22.

AZ ELŐZŐEKBEN KÖZÖLT VÉLEMÉNYEK MÁS ÖSSZETEVŐKRE VONATKOZNAK! Megváltozott a törlőkendő tartalma barátibbra.
Ezt használjuk, mert nagyon jól tisztít, erősek a kendők és pont annyira nedvesek amennyire kell.
Lehetne egy kicsit kevesebb illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Lehetne egy kicsit kevesebb illata.

kalmaniki

2016. szeptember 11.

Kisbabám popsijára használom. Nagyok, puhák és strapabíróak a kendők, jól lehet velük törölni. A pattintós kupak nagyon praktikus, így nem száradt ki az utolsó kendő sem. Az ára baráti, az illata viszont nem tetszik és túl intenzívnek érzem. Az összetevői elég borzalmasak, így nem fogom újravenni, pedig szuper törlőkendő lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

bingus86

2016. március 25.

Mivel olcsó és elég nagy,valamint az illata is finom,ezért a kutyusomnak ezt szoktam venni,hogy séta után a mancsát és "egyebeket" megtöröljem.Az összetevőket látva ezután a kutyának se kell:)) Maradok én is a kamillásnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

Matilda

2015. július 21.

Nagyon megéri az árát, hatalmasak, strapabírók és texturáltak a kendők. Nekem az illata is nagyon tetszik, viszont nem értem, hogy miért van a csomagolásra ráírva, hogy alove vera kivonattal, mikor az összetevőknél meg nincs ott! (???) Plusz az a negyedik összetevő is eléggé megrémített, a kisbabámra biztosan nem használnám, magamra sem fogom ezentúl, a kamillás változat úgyis jobban tetszik. Ami maradt, csak takarításra használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.