Parfum d'Empire

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az értékes írisz a rómaiak időkben nagy megbecsülésnek örvendett. Az arisztokratikus írisz mellé tökéletesen illik a rizspor púderessége, a finom ibolya és a leheletnyi csokoládé. A kompozíciót a természetes ambrette vaj teszi krémessé, a szantálfa pedig nemessé. Fantasztikus minőségű alapanyagok, mesteri keverés – a bőrhöz közel maradó kifinomult parfüm.

Illatjegyek: ibolya, írisz, ambrette, csokoládé, írisz, ámbra, írisz, szantálfa, vetiver.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csakmoni

Korcsoport: >54
2015. április 5.

Szeretem az íriszt, ezt is kipróbáltam Nem tetszett magamon, túl émelygőssé tette a fehércsoki. Igaz, azt nem bírom megenni sem, talán ezért nem kellemes emlék ez a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 5.

Laci

2012. október 4.

Kész vagyok, elvesztettem az eszem ettől a császári illattól. Nem gondoltam volna, hogy a Dior Homme Intense után találkozom még szebb, mámorítóbb íriszes kompozícióval. Nos jelentem, számomra ő a császári írisz. A legfinomabb fejillat, amit valaha éreztem, az egyik olyan illat, mely már a kifújás alkalmával elvarázsolt. Talán csak Montale Red Vetyver illata volt rám ilyen hatással, mikor először megéreztem. Bajban vagyok, melyik jön velem karácsonyfa alá, de szerintem először a Montale, aztán erre is sort kerítek majd. Aki még nem próbálta, a Neroliba belépés után rögtön balra vesse a szemeit és meglátja ezt a remekművet. Még mindig a csuklómat szagolgatom. Csillagos 6-os!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 4.

médea

2012. április 30.

Nem érzem igazán púderesnek, de tetszik benne az írisz, ami az egyik kedvencem és a csokoládé is, amit szintén érzek a bőrömön, habár nem túl erősen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Coumarin, Citral, Geraniol, Farnesol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Isoeugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.