Parfums de Marly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. szeptember 16.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2021.

Fejjegyek: mandarin, bergamott, grapefruit

Szívjegyek: málna, narancsvirág, feketeribiszke

Alapjegyek: mályvacukor, tejszínhab, pézsma, ambrette

Parfums De Marly Oriana fújós
Ár: 6000.-/12000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml üveg parfümszóróba frissen fújva, Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox/Személyesen
Ár: 6500 ft+ posta költség , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás utàn postázom

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Tarzicia

2021. október 14.

Már a második gyári mintát fújkálom el pár nap alatt, és mondhatom, nagyon kellemes meglepetés.
Írták előttem a Kilian hasonlatot, de rajtam inkább Lancôme Parfait de Roses, csak eleinte frissebb, később krémesebb, púderesebb változatban. De van benne egy ici-pici a Delina Exclusif-ból is. A stílusa mindenképpen. Érdekes, mert a Parfait de Roses és a Delina Exclusif is rózsás illat, itt pedig rózsa nincs is.
Citrusos-gyümölcsös nyitány után egy nagyon kellemes, simogató, puha komfortillat kerekedik ki belőle. Abszolút nőies, az a csinos, kacagós, kacsintós fajta, még véletlenül sem a drámakirálynő.
Meglehetősen édes, de az utóbbi időben nálam már elég magasra került a tűréshatár, és ez az édesség amúgy sem tömény, nem nehezedik rám. Habos-babos, mint egy pink bárányfelhő. És kb. annyira ártatlan is. Optimista kisugárzása van, üde, gondtalan, nekem azonnal jobb kedvem lesz tőle. Receptre kellene felírni.
Gyönyörűen el van keverve, semmi nem kiabál ki belőle. Én szeretem a narancsvirágot, de egy kezemen meg tudom számolni, hány illatba símul ilyen szépen bele. Maga az illat sem tolakodó, ez nálam plusz pont. Jelen van, de nem figyelemfelkeltő, nem uralkodik. Elegánsan viselkedik, és ez nagyon jól áll neki. A tartóssága bőrközelben rajtam 3-4 óra, de én egyáltalán nem bánom. Sőt. Én inkább napközben ráfrissítek, de nem szeretem, ha egy illat alapjegyeinek maradványait, a csontvázát, még másnap is érzem magamon. Az már nem ugyanaz. Ez még akkor is zavar, ha történetesen megint ugyanazt az illatot szeretném magamra fújni.
Az összes PDM közül nálam most ez az Oriana vette át a vezetést. Szebb, mint a Delina vagy a Delina Exclusif. Addiktív, minél többet van rajtam, annál jobban tetszik. Még az is lehet, hogy üveges vásárlás lesz belőle. Bár nem tudom, el tudnék-e belőle egy egész üveggel fújkálni. Nem csak azért, mert sok más parfümöm van, hanem azért is, mert lehet, hogy egy idő után ráunnék, egyszerűen eltelnék vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 14.

izsofb

2021. október 11.

Ó, hát ez egy nagyon szép illat. Kellemesen édes, de a citrusok miatt mégsem lesz szirupos. A narancsvirág gyönyörű benne. Valóban lehetne tartósabb, főleg ebben az árfekvésben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

Norella

2021. szeptember 24.

Cuki, nőies ,mályva cukros …, igazi rózsaszín” illat ! Olyan amire számitottam ! Kellemes hatósugarú nem tolakodó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Iszike

2021. szeptember 24.

Kedves, bújós, nagyon szerethető illat. A kezdeti citrus-gyümölcsös nyitány után csodásan mélyül és fokozatosan édesedik, végül egy habos málnás mályvacukros fincsiség marad. Lehetne picit tartósabb, de nekem így is imádat, és szerencsémre rajtam nagyon működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Milka71

2021. szeptember 22.

Jöttem felpontozni🙂 Szerintem az Oriana a Sintra és a Delina szerelemgyereke. Kifújáskor inkább a Sintra narancsvirágossága érezhető, a leszáradásban viszont Delinás, rózsa nélkül. Aztán egyszer csak púderesre vált, bőrközelivé válik. Sajnos a tartóssága nem a legjobb, ettől függetlenül tőlem 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

laracroft

2021. szeptember 22.

Óriási csalódás.
Kifújáskor Kilianék Love Don't Be Shy narancsvirág akkordját hozza egy az egyben, csak édesebben, erőteljesebben, kevésbé szofisztikáltan - mintha annak az olcsóbb, tömegterméknek szánt verziója lenne. Ez pár perc után szertefoszlik, és ami marad... az számomra egy émelyítő, geil, édes kutyulmány, ami engem erősen a Pink Sugarra emlékeztet, még akkor is, ha nem hasonlítanak, de közös bennük az autóillatosító-szerű émelyítően erős édesség. A hatósugara brutális, viszont a tartóssága az vicc kategória, rajtam egy órát bírt kb. Minden szempontból csalódás.
Kilian LDBS-t és Memo Sintrát is szeretem, hozzájuk hasonlítják Fragranticán, és valóban, az édesség + narancsvirág kombinációja miatt valóban egy tőről fakadó illatok, de a kimunkáltság és minőség szerintem ég és föld, természetesen Kilian/Memo Paris javára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Óriási csalódás.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Geraniol, Hydroxycitronellal, Farnesol, Coumarin, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.