Parfums de Marly

Ár:   54 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annemarie, Módosítva: 2017. március 24.

Ár:   54 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Összetétel

Fej: zsálya, levandula, mandarin, bergamott

Szív: jázmin, tubarózsa, nőszirom

Alap: vetivérfű, benzoin, ámbra, vanília, pacsuli

Parfums De Marly - Sedbury luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 3700 Ft, 10ml = 7200 Ft
Ár: 3700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 5/kb 1 ml , Eladó: Jusztina
Állapot: 1000 ft +p, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás, posta

tigerkid

2019. július 18.

A véleményeket olvasva újra rá kellett jönnöm, hogy mindenkinek más az orra és a bőre. Valakin ilyen, valakin olyan a parfüm és nyilván ez kihat az értékelésére, nem beszélve a szubjektumról, hogy tetszik-e, vagy nem. Számomra ez a parfüm megkapja az 5*-ot, az árát nem figyelembe véve, mert az túlzó. Tartósnak igen tartós, 4-5 fújás reggel és délután is ott van a parfüm. Abszolút egyik összetevője sem emelkedik ki belőle, a tubarózsát más fehér parfümökben észreveszem, itt mégsem olyan határozott. Leszáradás után rajtam krémes, púderes, valami csavarral, amit szerintem a benzoin ad. Fújás után valószínűleg csíkhúzós, mert kaptam dicséretet a mögöttem jövőktől. :) Még csak a Delina exclusif testvérét szagoltam ezen kívül, ami erőteljes rózsa illat, össze sem hasonlítható ennek a lágyságával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Marcsi66

2019. április 24.

Ha választanom kellene közülük,akkor legyen a Safanad,,,amit mégis a legjobbnak éreztem ettől a márkától, hát a Delina,kizárólag a sima,észérvek kellettek h lemondjak róla,ugyanis rózsaszínben 2 parfümöt is jobban szeretek (de fújóst biztosan szerzek azért ,majd valamikor) ( fekete sereg az viszont egy külön kaszt,ott fogok még keresgélni) Sedbury fragin 3,88 átlag én,kicsit lejjebb venném,nem sokkal,..de jóindulattal kaphat egy 4-est tőlem.
Egy kicsit fűszeres az elején,szép kezdés,majd előbújik a tubarózsa,nem túl édesen,kellemesen ,elegáns kompozíció,de nincs mibe kapaszkodnom,Nem lesz ez 4 csillag,mert ,eszembe jutnak a szintén e virággal készült parfik,,(FM Carnal Flower el van temetve,nem hasonlítottam hozzá),tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

Piri11

2018. május 18.

Brutálisan szép és különleges nyitása van. Egyre többször ismerek fel mindenféle előzetes összetevő nélkül is már illatjegyeket, de itt óriási bajban vagyok, mert semmit nem tudok beazonosítani. Ezt követően nagyon gyorsan változik az illat, és kiemelkedik valami különleges zöldes illat, talán (közben puskáztam  ) a zsálya? Nagyon különleges összhatása van. Sajnos a zsálya (?) egyre inkább tér hódít benne. Igazán különleges és egyedi továbbra is az illata, de sajnos nekem egyre kevésbé tetszik.
Újra megnéztem a fragin az illatjegyeit. Rajtam a virágos jegyek talán az első 10 percben érezhetőek, majd mindet elborít a zsálya (?). Annyira sajnálom, annyira szerettem volna szeretni ezt az illatot, de így mindent összevetve jóindulattal 3*. Kettő csillag ebből az egyedisége és a különlegessége.
És már jön is update :)
Mégis csak nagyon finom, csitult benne az a különleges illat. Most már nagyon-nagyon finom, és közben rájöttem, hogy mire emlékeztet. Keiko Mecheri Umé. Különleges, egyedi, addiktív illat, 5*-ot érdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 18.

És már jön is update :)

aranybarack

2018. február 23.

Pillanatnyilag 3,5 olyan illatom van, amit tökéletesen magaménak érzek - ez az egyik -, és minden parfümöm közül ez a legelegánsabb. Kipróbáltam számos niche mintát, sok szép van közöttük (a lent említett Delina is akár), de ez már elsőre megfogott. Édes, krémes, erős tubarózsa, meleg érzetű, markáns, de nem szúrós, inkább fülledt cseppet. Megfelelő környezetben lehet ápoltan elegáns, előkelően dámás, vagy akár buján szexi. Gyönyörű, és azok közé az illatok közé tartozik, amik szerintem dobnak pár pontot a megjelenésen is. Még csak három hónapja ismerem, de úgy érzem, a Sedbury mindig a polcomon lesz.
(Mondjuk én szeretem a tubarózsát. Aki nem, vagy nem bírja az édes illatokat, az meg se próbálja...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 23.

Kisvakond

2017. október 26.

Megtisztelő, hogy én lehetek az első aki erről a csodás illatról is, bár a Delina részemről letaszította a kívánságlista elejéről eme remek kreációt, és a Meliorával egy sorba állította nálam. A Neroliban már nem kapható, nem tülekedtek érte valamiért, és talán a Kincsesbánya rejtett egy utolsó darabot belőle, amire aztán mégsem csaptam le (már bánom). A tubarózsa elég erőteljesen van benne jelen - lehet, hogy ezért is nem kedvelték többen -, ami a bergamotos, mandarinos nyitás után az első ami kirívó benne. Igazán előkelő, nagyasszonyos jellege van, aki ezt viseli az igazán magára hívja a figyelmet egy társaságban, amihez dukál egy sötétbordó rúzs is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.