Paris Berlin

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,09 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: Hajnacinci, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:   0,09 g
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Professzionális tekerős szemöldök-ceruza

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

bvirag001

2017. november 7.

A legjobb szemöldökceruzám :) A drogériás társaihoz képest ég és föld a különbség. Vékony a hegye, precízen lehet vele dolgozni, ráadásul egész nap tart. Egyetlen hátránya, hogy mindennapos használat mellett viszonylag hamar elfogy. Sajnos tavaly óra megdrágult egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

szina08

2017. június 6.

Eddigi legjobb szemöldökceruzám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Eddigi legjobb szemöldökceruzám.

Odri

2017. április 6.

a legvilágosabb szőkét ajánlották nekem sminkesek, pedig sötét hajam van. végül igazuk lett, eddig ezzel a szemöldökceruzával értem el a legtermészetesebb eredményt. a színe nagyon szép és tartós is. A kis kefe a végén szuper, az ára pedig nagyszerű tekintve, hogy ennyire jó ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

melanie500

2016. február 12.

Nagyon jó kis szemöldökceruza. Annyira nem puha azért, de szépen és precízen lehet vele dolgozni. Végre egy ceruza, amit nem kell hegyezni, a hegye mégis vékony és tökéletes szemöldököt lehet vele alkotni. Tartós, de nem annyira, mint egy pomádé. Nekem az egyik szemöldököm rövidebb, mint a másik, így ki kell pótolni a hiányzó részt és onnan sajnos nap közepére, végére lekopott az odabiggyesztett szemöldökvég. Nekem nagyon gyorsan is fogyott, egy hónap alatt elfogyasztottam. Nem fogom újra venni, mert úgy vettem észre, hogy nekem a ceruzás szemöldök rajzolástól hullanak a szemöldök szálaim. Ennek ellenére ajánlom. Viszont az ára már 2 500 Ft.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

torppicur3

2015. december 4.

Sokági keresgéltem a megfelelő szemöldökceruzát, még végül ráleltem erre. Puha, vékony a hegye, nem kell állandóan hegyezni, és nagyon precízen tudok vele dolgozni. A nap végéig kibírja és az ára is nagyon baráti. Ha lehetne 6 csillagot kapna!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

Lilija

2015. november 18.

Szuper, vizallo, lehet vele precizen a szemoldok szor ala satirozni, vagy szalakat rajzolni vele, en nagyon szeretem, pontosan lehet vele sminkelni es tartos, nyaron uszni is szoktam ugy, hogy rajtam van, nem mozdul el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 18.

charlotte123

2015. augusztus 2.

Fixálni érdemes,nehogy elkenődjön.Egyébként jól használható,precízen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

mstindigo

2014. május 3.

Imádom! Profi sminkes mutatta ezt a ceruzát, és valóban tökéletes. Tekerős, de vékony a hegye, kb. fele olyan vastag csak, mint általában a tekerős cerkák, így nagyon pontos, precíz, vékony vonalat lehet vele rajzolni. Ferde ecsettel gyönyörűen el is lehet satírozni. Egy drogériáshoz viszonyítva ég és föld, ahhoz képest pedig baráti az 1.800 Ft-os ára. 3 színben kapható és vízálló is. Nagyon tartós. Nekem a legvilágosabb van meg, ami a szőke hajamhoz jól passzol. Az Ó utcai sminkesboltban vettem. Szerintem ilyen egy tökéletes szemöldökceruza, imádom, minden sminkemhez használom is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0