Paris Berlin

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: Hajnacinci, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online

Vékony, lágy kenésű, tubusos korrektor. A szem körüli árkok és karikák eltüntetésére szolgál. Hosszan tartó természetes hatást biztosít. Érettebb bőrre kifejezetten ajánlatos.

zsuzsi.tombor

2014. szeptember 15.

Én ma vettem egy ilyen korrektort a legvilágosabb színben. Viszont annyira nem vagyok elájulva tőle, igaz, nincsenek mély karikáim, sem táskáim, ráncaim, de szerintem sok kell belőle az enyhe karikák eltüntetéséhez is, vagy csak én kaptam rossz árnyalatot. A másik ami kicsit aggaszt, lehet, hogy én értettem félre, de megszűnt a tubusos verzió, ami 10 ml-es volt, lett helyette ecsetes, amire 2 ml van írva. Még egy rosszabb drogériás korrektor is minimum 6-7-8 ml, nem értem ezt a 2 ml-t ugyanazért az árért. Aki fel tud világosítani, hogy mi ez a 2 ml annak nagyon megköszönném. Még tesztelgetem azért, adok neki esélyt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Morgana

Korcsoport: >54
2014. augusztus 17.

Korrektor mániás vagyok. Egy nőnek 40 fölött a legjobb barátja a korrektora. A tökéletes korrektort megtalálni olyan, mint a Szent Grál. A perfekt darab csodákra képes. Eltünteti a szem alól a lila karikákat, nem ül bele a ráncokba, nem csúszik el, nem kenődik el és olyan mintha rajtam se lenne, mert természetesen láthatatlan.
És tíz évet fiatalít. Tényleg! Sokan nem hiszik el, hogy mennyit ront egy sminken, mikor elfelejtik, vagy kihagyják a szem alól a korrektort – pedig nem szabad. Egy bizonyos kor után pedig kötelező!
Ez a kicsiny szépség egy Chanel-es és egy Clarins-es ecsetes vetélytársa elől vitte el a pálmát.
Ugyanazt a fedést és minőséget adja mint ők, csak jóval kevesebbért. Ecsetes kiszerelésben 3500.- ft-ért vettem.
Annyira meg vagyok vele elégedve, hogy ezután korrektorban csak ezt fogom venni.
És tényleg mínusz tíz év:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

És tényleg mínusz tíz év:)

Jane

2012. június 1.

Már több mint 2 éve ezt a korrektort használom. Sokáig elég ez a kis tubus, mert tényleg kevés is elég belőle a jó fedéshez. És valóban tökéletes a pirosság és rosacea elfedéséhez is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 1.

Sparklepony

2012. május 23.

Szem alatti karikákra használom, tökéletesen elfedi, ráadásul úgy, hogy teljesen természetesnek hat és könnyű eldolgozni, mivel nem túl sűrű. És nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Judiit

2011. augusztus 26.

Végre találtam egy megfelelő korrektort a rosacea elfedésére. Egy nagyon picike, gombostűfejnyi már elég szinte az egész arcra. Önmagában is használható nappali krém fölé smink helyett is.
Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 26.

Biztosan újraveszem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Chitosan PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: Virág kivonat.