Paris Berlin

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KissQkta, Módosítva: 2016. május 4.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

A Top Lisage szilikon tartalmú primer, amely feltölti az apró ráncokat és a pórusokat. Különösen ideális a szemkörnyéki bőrre. A bőrt simává, bársonyossá teszi, elkészíti a sminkelésre.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
szekelymonika

2019. január 28.

Kb 1-et sem nyomok rajta, ami eleg az egesz arcomra. Sokkal tartosabb a sminken es szebb. Eddig hidratalokat kentem a sminkem ala, azutan soha tobbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Hajnacinci

2018. április 28.

Mit mondhatnék, nem egy olcsó termék, de hozza a megszokott minőséget. Tényleg kevés mennyiséggel ki tudom egyenlíteni az arcomon, főleg az orromon lévő tágabb pórusokat és a szem körüli ráncosabb helyeket is simává teszi. Sokkal szebben, ül rajta az alapozó és nálam kombatibilis mindegyikkel: a natúrral és vízállóval, a folyékonnyal, krémmel is. Szóval külön öröm, hogy nem muszáj egy márkán belül válogatni. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Szabcsi87

2018. január 10.

Kb. két hete rendeltem a SzépségCenter.hu oldalról. Sajnos a közelmúltban belefutottam egy nem túl jó minőségű alapozóba, ezért döntöttem úgy, hogy elkezdek primert használni alá. Hátha javít egy kisit a helyzeten, gondoltam. És bejött! Nagyon szépen eloszlik az arcomon, a felkenés után már javít az arc tónusán. Nagyon enyhe, kellemes illata van. Szépen előkészíti az arcot az alapozásra, ill. sokkal tartósabb a sminkem a használatával. Általában a T vonalon kicsillog a bőröm nap végére, ezzel a termékkel viszont ez a hatás jóval lecsökkent. Természetesen, csodákat ne várjon senki, de összességében ez szerintem egy nagyon jó termék. Valószínűleg újra rendelni fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.