Paris Hilton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Illatjegyei: ibolya, málna, bergamot, paprika, írisz, frézia, rózsa, ylang-ylang, gyöngyvirág, szantálfa, pézsma, vanília

Nika91

2018. április 8.

Nagyon tetszik az illata, mert igazán nőies - viszont számomra túlságosan erős. Inkább a 30 felüli nőknek való, vagy annak, aki kifejezetten erős, csábító illatot keres. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Moncsi044

2016. január 6.

Számomra ..beazonosíthatatlan kotyvalék ! A legolcsóbb 100 .-ft -os locsoló kölni is jobb illatú. Konkrétan olyan illata van, amikor kifújunk egy olcsó légfrissítőt, és tömény alkoholos... Rajtam , később sem változik semmi.. elejitől a végéig BORZALOM !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 6.

TunderCica

2015. október 16.

Ajándékba kaptam szív alakú üvegben aztán újra vettem nagyban is, az én bőrömön nagyon kellemes friss, kifejezetten imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

annama

2015. január 15.

Kicsit üres, csípôs, orrmarcangoló rózsakert, de van benne valami nagyvilági, dekadens. Pont olyan, mint a névadója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

vomitmyheart

2014. szeptember 15.

Nekem is a szív alakú van meg, (plusz pont a csomagolásért) és a véleményeket olvasva el sem hittem, hogy ez ugyan az a parfüm.
Szerintem kellemes illata van, bár nekem kicsit tolakodó, kell hozzá egy hangulat, ezért nem tudnám "mindennapi" parfümként használni, ám mikor mégis előveszem teljesen meg vagyok elégedve. A tartósságával nincs semmi baj, nagyon jól bírja a gyűrődést, szóval tőlem jár a négy csillag, DE itt azt is számításba kell venni, hogy kaptam a parfümöt, ha én magam vettem volna, azt hiszem szigorúbban értékelném...
Nem hiszem, hogy újravenném, de korrekt kis parfüm "ízlés kérdése" illattal

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Nem hiszem, hogy újravenném, de korrekt kis parfüm "ízlés kérdése" illattal

hulcsi

2014. augusztus 30.

Én nem húznám le ennyire. Sablonos, rózsás, olyan semmilyenke, egyáltalán nem az én stílusom, de ettől eltekintve azért elmegy. Ha kapnék nem dobnám ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

irmacsek

2013. november 10.

Nekem se jött be, magamon valami szörnyű púderes illatot éreztem. Férjem is azt mondta borzalmas. Pedig a Can Can Paris Hiltontól tökéletes, azért vettem meg ezt is látatlanban, de iszonyú csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 10.

Pampilla

2013. május 7.

Most már használom egy ideje,és azt vettem észre,hogy ha egy kicsit is megizzadok,akkor szörnyű savanyúvá válik a bőrömön.Egyébként nem rossz,elég egyedi szerintem,hasonlót még nem éreztem máson.Tehát nyárra nem a legjobb választás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

Pampilla

2013. január 9.

Nekem ez olyan változatban van meg,hogy egy szív alakú tégelyben van a parfüm,először nem is tudtam beazonosítani,de mivel a neve stimmel,csak ez lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

klau0614

2012. július 2.

Nagyon savanyú vagy nem is tudom milyen illata van!Nem jött be!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Nagyon savanyú vagy nem is tudom milyen illata van!Nem jött be!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Citral