Park Avenue

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: joyce01, Módosítva: 2017. május 10.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   kozmetika, online

Palettába illeszthető, nagy méretű, mágneses utántöltő. Sheavajat, jojobaolajat, makadámia és ricinus olajakat tartalmaz. Egyenletes, finom fedést ad, miközben értékes hatóanyagaival táplálja a bőrt.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Zinc Oxide
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891