Parodontax

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebek, Módosítva: 2016. január 14.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ez az első és egyetlen olyan napi használatra kifejlesztett szájvíz, ami fluoridot és a fogorvosok által széles körben használt antibakteriális összetevőt, klór-hexidint is tartalmaz. A klórhexidin hatékonyan távolítja el a plakkot, ami az ínygyulladás fő okozója. A fluorid hozzáadása segít a fogak erősítésében és a fogszuvasodás megelőzésében.

• 3,5x több plakkot távolít el, mint önmagában a fogmosás.
  • Hatékonyan csökken használatával a plakk.
  • Akár 12 órán keresztül fejti ki hatását.
  • Naponta nyújt védelmet a fogszuvasodás ellen.

wildrose

2018. szeptember 22.

Kellemes ízű és szuper hatású szájvíz, nem mellesleg alkoholmentes. Nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

6vilag

2018. május 9.

Megvettem, aztán elolvastam az alábbi véleményeket. Hát, nem voltam boldog, én prémium terméknek gondolnám, mondjuk az ára miatt mindenképpen. Az enyém nem zöld, hanem piros és ezüst sávos. Az íze nem rossz. Higitatlanul szoktam egy kevéske mennyiséggel öblögetni, próbálom néhány percig a számban tartani. Nos, ez nem szinezi el a fogamat. Hatása is jó. Ketten használjuk a férjemmel, nem panaszkodott Ő sem semmire, és én is megvagyok vele elégedve. Azt gondolom, hogy fogok én még ilyen szájvizet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

Vestara

2017. június 8.

Körülbelül egy hónapja kezdtem el használni, mert sokat vérzett a fogínyem. Ezen a problémán sajnos nem segített, viszont elszínezte a fogamat, és most úgy néz ki, mintha durván lepedékes lenne állandóan, és nem tudom lemosni. Irány a fogorvos....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Bebek

2016. január 4.

Kb 3 éve fogínyvérzéssel szenvedek. Leszedték a fogkövet, vagy le sem szedték (magándoki persze) és elhajtottak, hogy ez van, mossam rendesen Parodontax fogkrémmel. Aztán végre!!!! eljutottam egy normális fogorvoshoz, aki kb 1 óra!!!! alatt leszedte az íny alatti fogköveket is. És ez volt a kulcsa a dolognak, ugyanis eddig semmi nem használt, csak vérzett az ínyem továbbra is. Most viszont, hogy az íny alatti fogkövet is leszedték, már másnap nem vérzett az ínyem és kb 3-4 nap múlva mindenhol világos-rózsaszín volt! Szóval nem kellene fogínygyulladásra való cuccokat használnom, de ezt nem is azért vettem, hanem mert a többi szájvízet nem bírom elhasználni, mert irtózatósan csípik a nyelvemet. :D
Szóval, hogy a termékről is írjak valamit... :D Eléggé borsos az ára, a 3 dl-hez képest. Az íze nem durva, mentolos, de nem csíp, alkoholt nem tartalmaz. Kellemes érzés utána, tisztának és frissnek érzem a számat. Újravevős-e? Nem hiszem... Szerintem kipróbálok vmi mást, aztán max utána újra veszek egy ilyet. De alapjában nem rossz cucc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.