Pat McGrath Labs

Ár:   29 400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mancsusz, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 15.

Ár:   29 400 Ft
Kiszerelés:   18 x 1,1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

18 árnyalatot tartalmazó paletta különböző textúrákkal: csillogó, fénylő, matt és irizáló.

Marseny

2021. április 6.

Első Pat McGrath palettám. Fél áron jutottam hozzá, teljes áron biztos nem vettem volna meg, az már erősen meghaladja az ingerküszöbömet, de ennyiért azt mondom, hogy minden fillért megért. Imádom! Alapvetően a nude sminkeket szeretem, az utóbbi egy évben kezdtem nyitni a színek felé. Sokan azt mondják, hogy ezzel csak hivalkodó sminkeket lehet készíteni, szerintem ez nem így van, vagy csak annyira odavagyok érte, hogy már észre sem veszem, hogy papagáj lettem :-) A fáradt rózsaszín matt mindegyik színhez tökéletesen megy, feldobok egy fényes színt, ezzel a mattal elsatírozom és kész is, gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891