Pat McGrath Labs

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lillla31, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   $25
Kiszerelés:   1,1 g

Mono szemhéjpúder 3 különböző: matt, shimmer és metal finish-sel.

17 árnyalatban kapható

Ár: 3900 Ft + postaköltség , Eladó: NoraH
Állapot: kétszer használt, Helyszín: --, fizetés: Csak ajánlott postázás (600 Ft), banki átutalás/befizetés után.

Mse

2020. október 3.

A képen látható árnyalat van meg, azért vettem monot, mert pont erre az árnyalatra vágytam. Aztán valahogy vettem még egyet, és még egyet..
Csodálatos árnyalatok, textúra, pigmentáltság, tartósság.
Nem vagyok benne biztos, hogy a vagyont érő palettákat kihasználnám, de ezeket igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Csodálatos árnyalatok, textúra, pigmentáltság, tartósság.

Boriskajuliska

2020. augusztus 16.

A pici palettával együtt rendeltem meg a fenti képen látható színt (celestial) ami picit sötétebb mint a fotón, de így sem okozott csalódást! Nem mondanám krémesnek de könnyen kezelhető, kiemelkedő minőségű! Nem vagyok nagy kísérletező a szemsminkek terén így nincs palettám a "menő" márkáktól de meglepne ha leköröznék ezt a brandet! Fáj még a fogam az egyik monóra ami most nem volt készleten (telepathic taupe) de figyelni fogom az elérhetőséget nehogy lecsússzak róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Dimethicone, Glyceryl Behenate
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Disodium Stearoyl Glutamate
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Powder / CI 77000, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Sodium Benzoate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.