Pat McGrath Labs

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ViKimi, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Ár:   10 400 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Vízálló, krémes, tartós ajakceruza, a márkától megszokott minőségben. A doboz egy hegyezőt is tartalmaz.

12 árnyalatban kapható

Ár: 10.000,- Ft ajánlott postával együtt , Eladó: ViKimi
Állapot: Új, nem használt! , Helyszín: Kaposvár , fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.