Paul Mitchell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hettii, Módosítva: 2013. október 3.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

• Gyengéd, könnyű sampon, mely dúsítja a finom, lapos hajat
  • Kamilla, henna, rozmaring, aloe vera és jojoba kivonatot tartalmaz
  • Hatékonyan kisimítja a haj felületét és fokozza a ragyogást
  • Panthenol-al dúsítja és regenerálja a sérült hajat
  • Hajdúsító anyagokkal extra mennyiséget ad
  • A haj tiszta, fényes és zamatos lesz

tillisilli

2017. április 6.

Egy barátnömnél próbáltam ki, és az illata nagyon tetszett, úgy éreztem a hatása is, úh vettem egy nagy flakonnal. Aztán észrevettem, hogy hajbalzsam nélkül valahogy érdes lesz a hajam tapintása hajmosás után ettöl. Uh muszáj kondicionálót használni. A volumennövelô hatását nem különösebben érzem, el fogom használni, de nem érzem, hogy annyival jobb, mint amennyivel drágább a drogériás samponoknál.

Update: nem is vettem ujra. nem volt csodaszer. Viszont sokaig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Update: nem is vettem ujra. nem volt csodaszer. Viszont sokaig elég.

Hettii

2013. szeptember 19.

Ez a Paul Mitchell sampon is szuper! Az illata nagyon finom, jól habzik, szépen tisztít. Beváltja a hozzá fűzött ígéreteket, mert a hajam olyan tartást kapott tőle, mintha egy jó nagy adag volumenes hajhabot oszlattam volna el rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Algae Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.