Paul Mitchell

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: torgyiktunde, Módosítva: 2017. május 14.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bundesfrau

2020. február 22.

Tinikoromban használtam utoljára balzsamot vagy bármi, ehhez hasonlót hajmosás után, de azóta, nagyjából 15 éve az ég egy adta világon semmit. Mivel nem festem, vasalom vagy göndörítem a hajam, nem éreztem szükségét az extra ápolásnak, természetesen is fényes és sok a hajam. Igaz, amint beköszönt a hideg időszak, megőrülök a szálló hajtól és a gubancoktól, ami a genetikailag szögegyenes hajamban is keletkezik. Nyáron is, ha például a kiengedett hajam mellett hátizsákot viselek és azt le-föl veszem napközben, a hajam kibontása a nap végén egy rémálommá válik, pedig már a normál hajkefémet is lecseréltem egy Tangle Teezerre a fájdalommentesebb fésülködés érdekében. Ennek ellenére sose gondoltam volna, hogy egy szérum jelentheti a megoldást az összes hajproblémámra. Mégpedig ez!
2019. március végén egy ismerősöm beszélt rá Bécsben, hogy vegyem meg ezt. Nem sok reményt fűztem hozzá, de a mini kiszerelésért úgy voltam vele, hogy megéri rááldozni a 10 eurot. Az első használat után még nem éreztem olyan látványos különbséget, de a második után már szerelembe estem a termékkel.
Nem csak a szálló, elektromos hajtól szabadított meg, de a gubancokat is elfelejthettem. És itt jön a hatalmas bónusz, amit soha nem hittem volna: amióta használom, 3 hónapja, a hajam annyit nőtt, mint máskor egy év alatt sem! És mintha a hajmosás időpontját is esetenként napokkal elcsúsztatná. (Vagyis kevésbé és később zsírosodik.)
Nem tudom, mi és van-e egyáltalán összefüggés, talán az, hogy a gubancok hiányában kevesebbet kell tépkedni a hajamat, illetve, hogy a hajvégek mindig kapnak egy kis extra ápolást. 7-10 naponta mosok hajat, így nincs túlzásba véve a használata sem. El sem hiszem, hogy nekem ennyit segített ez a csodaszer! Az árát kissé borsosnak találom és nálam nem elég az egy-két pumpányi sem alkalmanként, de biztos, hogy újraveszem, mert ennyire jól még soha nem érezte magát a hajam.

Update: 2020. február 22.

Eddig már harmadszorra vettem újra, továbbra is szerelemtermék. Szeptemberben egy időre kifogyott és mivel azt írták vissza az osztrák Douglastól, hogy már nem lehet náluk kapni, teljes letargiába estem, nélküle a derékig érő hajam ugyanis ismét egy kezelhetetlen rőzsebokorra emlékeztetett, mint korábban. Bécsben aztán mégis ott nézett rám a polcon. Mondanom sem kell, rohantam vele a kasszához, azóta pedig igyekszem betárazni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Update: 2020. február 22.

oaxaca

2020. január 15.

@Madi egy másik termék alatti hozzászólásából szereztem tudomást erről a termékről, amit köszönök szépen! Nagyon rossz állapotban van a hajam (olyan 5-6x volt szőkítve és kicsit megviselte) magamhoz képest, és konkrétan bármit megveszek, hogy rendbe hozza. Na, ez igazi segítség! Bár a többnapos frizurám végére kentem csak, de olyan szépen egységesítette a végeimet, hogy csoda! Hozzá tartozik, hogy csak egy darab nagyon jó terméktől nem lehet csodát várni- megfelelő sampon+balzsam+pakolás+hajolaj kombó az, ami igazán segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Montelino

2018. november 28.

Tavaly vettem, mert a fodrásznál láttam (már ő se alkalmazza) és kellemes illata volt a hajamon. Sajnos nem néztem meg az összetételét a kellékesnél. Kellemes illata van, a haj is fényesebb lesz tőle, simít is, de ez a termék konkrétan folyékony szilikon illatosítva. Semmit nem tesz a hajam egészségéért. Egész biztosan nem fogom megvenni többször. Vannak termékek amelyek ápolják a hajam és még olcsóbbak is. Nem zsírosít, de kétlem, hogy védene a hőtől, pedig a magyar leírásán ez is szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

evettke7

2018. május 20.

Évek óta használom minden hajmosás után, szárítás előtt. Nagyon szeretem az illatát, a hajam könnyen kifésülhető tőle, könnyen kezelhető, egyenesebb, kevésbé szöszös. Ennek a terméknek köszönhetően le tudtam szokni a hajvasalásról, mert ezzel és hajszárítóval majdnem ugyan azt a hatást el tudom érni, mintha szárítás után még ki is vasalnám a hajam. Egyáltalán nem nehezíti vagy zsírosítja a hajat. Ha nincs nálam, bele se kezdek a hajmosásba. Vékony szálú, száraz, töredezésre hajlamos, szöszös hajam van egyébként. Viszont a hajvégeim ápolásában nem bizonyult elégnek, arra kiegészítésképp egy másik olajat használok. Emiatt, és mert nem olyan szép az INCI levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Kittens

2018. május 11.

Nem tesztel állatokon ez nekem tökély , viszont az összetevői borzasztóak :( alkalmanként használom de nem szivesen emiatt , de tényleg simit es szebbnek tűnik a haj tőle . A hatása jó de az inci borzasztó amiatt és az ára miatt -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Uveggalamb

2017. november 13.

Göndör/hullámos , hosszú, száraz hajam van, így nálam a hajolaj használata kötelező és évek óta használok valamilyet.
Szerettem ezt az olajat, bár nem vettem újra.
Kellemes, sárgadinnye illata van, nem nehezíti , vagy zsírosítja a hajat és puhítja a hajvégeket.. Egy flakon nagyon sokáig elég volt nekem, bár én hetente egyszer szoktam megmosni a hajamat.. Ennek ellenére nem egy pótolhatatlan termék,olcsóbban is lehet hasonlóan jót találni, és csodaszernek sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Szerettem ezt az olajat, bár nem vettem újra.

nory91

2017. augusztus 11.

Nem rossz termék, de szerintem nem egy csodaszer, az ára meg elég sok a teljesítményéhez képest. A termék használta előtt is 3 havonta le kellett vágni a hajam, és a szérum használata után is ugyanúgy törik a vége. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Boriskajuliska

2017. június 17.

Ez a tökéletes hajápoló szérum! Nem véletlenül nyert több díjat. Évek óta használom, számtalanszor újravásároltam és még fogom is. Vékony szálú melírozott hajamat puhán fényesen tartja. A törölköző nedves hajra 2 pumpányit használok, de kizárólag a haj alsó felére, harmadára. Könnyű elcsábulni a puha hidratált haj reményében, de érdemes kevesebbet használni nehogy elnehezüljön a frizura. Nagyon lassan fogy, így sokkal jobban megéri mint bármilyen drogériás társa a minőségi különbségről nem is beszélve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

skyflygirl

2017. június 2.

Pozitivum:
-illata fantasztikus
-nem zsirosit
-gyorsan beszivodik a hajba
-lassan fogy (1 eve vettem kb. Es minden nap hasznalom, az uveg felenel jarok hat kozepig ero hajam van)
-nem vegez allatkiserleteket a marka ami szamomra mindig oriasi plusz :)
-hullamos/gondor, szaraz es vizhianyos a hajam foleg a vege tud nagyon kiszaradni akarmit csinalok, de ez az olaj segit rendben tartani 😊

Negativum:
Nincs mivel ilyen lassan fogy az atlagolva jol jarok vele arban is es gyonyoruen rendben van tartva a hajvegem, ez nekem megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Pozitivum:
-illata fantasztikus
-nem zsirosit
-gyorsan beszivodik a hajba
-nem vegez allatkiserleteket a marka ami szamomra mindig oriasi plusz :)

Negativum:

Madi

2017. május 13.

Imádom! Évek óta használom napi szinten és egy flakon nagyon sokáig elég így is, pedig hosszú hajam van. Hajszárítás után szoktam használni, így sokkal puhább és fényesebb a hajam, de mégsem zsírosít. Nem kérdés, újra fogom venni, amíg élek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.