Paula's Choice

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 990  Ft

• Rendkívül finom, nem szárító sampon és tusfürdő egyben.
  • Biztonságos a festett vagy kémiailag kezelt hajra is.
  • Nem okoz elektromos feltöltődést, nem lapítja le a hajat.
  • Nem szárítja a bőrt.
  • Selymes habja lágyítja a bőrt.
  • Ideális az egész család számára..
  • 100% illatanyag-mentes és nem tartalmaz színezékeket, színezőanyagokat.
  • Teljesen hatékony és biztonságos.

Ár: 6 990  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
85eva

2019. április 11.

Zsíros hajra nem volt jó, a bőröm viszont valóban nem száradt tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Zsíros hajra nem volt jó, a bőröm viszont valóban nem száradt tőle.

anneshirley

2018. augusztus 16.

Nekem nagyon bevált ez a sampon, jól tisztít, nem szárít, nem okoz irritációt. Tusfürdőként nem próbáltam, mert eleve nem szoktam tusfürdőt használni. Az ára viszont pofátlan. Nagyon jó, hogy kihagytak belőle egy csomó problémás összetevőt, de ami benne maradt, az nem sok, és semmiképpen nem indokolja ezt az árcédulát. Talán egyszer újraveszem, ha a hajam megőrül, és úgy érzem, semmi más nem segíthet rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

dorsia

2016. július 14.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, samponként és tusfürdőként is használom és ezzel tisztítom a beauty blenderem is. Állig érő festett szőke hajam van, nagyon kevés is elég belőle és szépen habzik. Az ára miatt picit húztam a szám de kb kétheti használat után még majdnem tele a flakon, szóval nekem jobban megéri egyösszegben kifizetni a meredekebb árat mint háromhetente új sampont venni ami vagy beválik, vagy nem. A Tigi samponja közelíti meg ennek a terméknek a színvonalát, de ennyire dús nem lett tőle a hajam mint a PC-től.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

nnneee

2015. november 20.

Korpás, irritált, szeborreás fejbőrömre, zsíros hajamra vettem meg 6990,- ft-ért, és ugyanúgy viszket tőle a fejem mint a 350,- ft-os Baleatól. Botrányosan gyenge, semmivel nem tud többet a drogériás társaitól. A hajam szép és fényes lesz tőle, de az alapproblémámat, amire vettem, nem oldotta meg, tovább keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

J0y

2015. november 10.

Imadom a hajam es a leheto legjobb keppen szeretnek gondoskodni rolla es ezert megrendeltem ezt a sampont es a balzsamjat amivel allitolag puha es egeszseges lessz a hajam . Mint a kisnyuszi szepen lerendeltem egy het alatt le is jott "pottom" 50 cad volt . A hajam hatkozepig ero festett vekonyaszlu de viszonylag suru hajamnak az elso hajmosas szinte csodakat muvelt vele . Es kb 2 honapja hasznalom es elkezdett korpasodni a hajam es hamar zsirosodni . A balzsamja nem hidratal nem puhit annyit erek vele mintha fel sem kennem . Annyira vartam PC-tol a megvaltast hogy kozben a foldre estem . Soha tobbe nem veszem meg .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

zsu044

2014. április 15.

Óriási "gondban" vagyok, mert hatásra megtaláltam a tökéletes sampont, DE:
bár a KM és Paula csak 4-es kockázatúra értékeli a Sodium Laureth Sulfate-ot, én ha meglátok egy ilyen összetevőt tartalmazó sampont, azonnal visszateszem a polcra.
Ebből mégis rendeltem 2 mintát, mert imádom Paula termékeit, ezt is "muszáj" volt kipróbálnom.
Totál zsírosodó tövű, száraz végű, vékonyszálú, kevés hajam van. Mindentől gubancosodik, hajmosás után ált. egy nagy madárfészek van a fejemen, amit próbálok balzsammal kibontani. Amikor felkentem ezt a sampont a hajamra, és elkezdtem mosni, nem akartam hinni az érzékszerveimnek.. már érzetre is lágy, krémes a habja, csikorgósra tisztította a hajam mindenféle gubanc és szárítás nélkül!!! Hihetetlen.. Paula balzsamját használtam utána. Mindenféle nehézség nélkül fésültem ki a hajam, és szép, selymes, csillogósra száradt. Sajnos 2 hajmosás után az nem derült ki, hogy a zsírosodással tud e valamit kezdeni, de nálam már ez is csodának számít.
4 pont a Sodium Laureth Sulfate miatt, de valóban elbizonytalanodtam, és egyre jobban csábulok afelé, hogy megvegyem a teljes kiszerelést..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 15.

Óriási "gondban" vagyok, mert hatásra megtaláltam a tökéletes sampont, DE:

Trixi

2013. július 23.

Régóta keresek egy olyan sampont, amely nem irritálja a korpásodásra hajlamos fejbőröm, ugyanakkor védi a festett hajat, nem szívja ki a színét. 2 db mintát rendeltem ebből a termékből, 1-et gondoltam hajra, a másikat testre kipróbálni. Ehhez képest a a hajra szánt darab szinte azonnal eltűnt a nedves hajamban, mintha semmit sem kentem volna rá, esélytelen volt egyáltalán eloszlatni a fejemen, ezért a második is ott végezte. 2-vel már sikerült bemasszírozni az egész hajamba, és valamennyire felhabosítani is. Sajnos a friss hajmosás élmény elmaradt, nem éreztem, hogy jaj de jó tiszta lett a hajam. Valamennyire szárította is a hajam, de ez festett hajnál természetes, ezért kondícionálót is alkalmaztam (másik márkától). Meglepetésemre viszont egyáltalán nem viszketett a fejbőröm, és korpát sem tapasztaltam a következő hajmosásig (4 nap). Azt nem mondom, hogy bármi különlegeset tett volna a hajammal, de a korpamentesség és irritációmentesség már sok jó pont. Lehet, hogy érdemes lenne további mintákat beszerezni, mielőtt beruháznék, még gondolkozom rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.

horzso

2013. január 13.

Újra kezdhetek sampont keresni... :( Száraz, vastagszálú hajam van, és érzékeny fejbőröm. Az előző verziót használtam ebből a samponból, aminek más volt az összetétele, és az nagyon bevált. Sajnos ez a sampon kicsit sem hasonlít a régi, forgalomból kivont elődjére. Egyrészt semennyire nem lágyítja a hajat, másrészt kétszer kellett megmosnom, mire tisztának kezdtem érezni, harmadrészt ég a fejbőröm.. Hajmosás után gondolkodás nélkül a szilikonos balzsam után nyúltam, annyira száraznak éreztem a hajam, a régi verziónál simán elég volt a natúr alverde balzsam.
Talán zsírosabb hajra jó lehet, de sajnos hiába dícséri a cég az új összetételt, sokkal rosszabb, mint az elődje. Kár, hogy nem figyelmeztetnek a honlapon arra, hogy más hajtípusra való...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.