Paula's Choice

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   198 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. április 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8990 Ft

Ez a bőrnyugtató lotion gyengéden, de tökéletesen eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket a bőrről, és közben csökkenti a pirosságot, óvja és puhává teszi a bőrt.

• Hatásos nagyon érzékeny, pirosodásra hajlamos és rosaceás bőrre
  • Ideális azoknak, akiknek gyakran irritált a bőre
  • Selymes, könnyű lotion, nem feszül vagy lesz száraz a bőr tőle
  • Csökkenti a pirosságot és irritációt, erősíti a bőr védőrétegét
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 8990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hoembera

2023. augusztus 6.

Egy teljes kiszerelést használtam el belőle. Tej vagy lotion szerű állaga van, nem habzik. Nem szárított, nem irritálta az érzékeny bőrömet. Tisztító hatása elég volt úgy szimpla lemosáshoz, hogy nem sminkelek és fizikai fényvédőt használok. De ezt most kivonják a forgalomból, úgyhogy az új Calm-ra fogok áttérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

Ada_Byron

2023. február 12.

Régebben próbáltam ki, az egészet elhasználtam. Ártani nem ártott és illatmentes volt, de ennyi az összes pozitívuma. A pórusaimat nem tisztította megfelelően, az adagolója pedig hasznavehetetlen, mindig jóval több termék csusszant ki belőle, mint amennyi szükséges volt, a tubus keménysége pedig gátolta a precízebb adagolást. Ennyi pénzért igazán megreformálhatnák a kiszerelést, mivel pedig az alapfunkcióját, a tisztítást se látta el megfelelően, így 2 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

MhoChing

2021. január 27.

Kifejezetten az érzékeny arcbőrömre vettem, de nagyon kíméletlen vele. Lemosás után feszülő érzést hagy maga után, nem sokkal később kipirosodok, több napos használat után pedig apró, pattanásnak nem nevezhető dudorok jönnek ki, főleg az állam vonalán.
Nagyon drága ahhoz, hogy kukában landoljon, az arcomnak viszont többet árt, mint használ... eléggé letört vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Bessym22

2020. május 31.

Érzékeny bőröm van és ettől a lemosótól nem pirosodik ki. Tusolás közben szoktam használni. Közepesen habzik de szépen tisztít. Puha lesz tőle a bőröm. Nekem bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

anita

2020. április 21.

Könnyebb sminkek lemosásához vásároltam, mint átmeneti megoldás (amíg nem volt elérhető a TO squalane cleanser) de nagyon szenvedek vele.
Arra viszonylag gyorsan rájöttem, hogy az alapozót biztos nem szedi le egy lépésben, viszont a bőrömmel ehhez képest egyáltalán nem kíméletes.
Folyamatosan kipirosodik és borzasztóan kiszárad a bőröm tőle, rögtön ahogy leöblítem, már szörnyű érzés az egész.
Nem viszket, nem allergia, egyszerűen csak hiába ez a kellemes folyós-krémes állag, nekem nem működik.
A termékcsalád fényvédőjével hasonló képen befürödtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 21.

A termékcsalád fényvédőjével hasonló képen befürödtem.

Lexy1296

2019. november 16.

Bár illatmentes, én akkor is érzek egy olyan semmilyen szagot, nekem egy kicsit az ázott kutyaszaghoz hasonlít. Ezzel nem vagyok kibékülve, de a hatása csodálatos szóval 2 éve minden reggel ezt használom lemosónak. szaga ellenére is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Dana1983

2019. június 8.

Tejszerű, krémes, műanyag szagú arclemosó, amiből kevés is elég és egész jól hidratál. Pattanást nem okozott, bár nem is lett kevesebb. Nem irritálta annyira a bőrömet, viszont egyáltalán nem csökkentette a pirosságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

VeronikaB

2019. április 24.

Kellemes állag, jó használni. Még csak pár napja van meg, egy mintát vettem, de elégedett vagyok.

Update:
Megvettem a nagy kiszerelést, még mindig szeretem, a sminket is jól lehozza, kellemes a bőrömnek. Egy problémàja a kiszerelés...jobb lenne pumpás, még a sima kupak is, mert bár jól néz ki, nem túl praktikus ez a billenő kupak, könnyen odaszárad a maradék, a peremén megül... kicsit kényelmetlen, h még erre is oda kell figyelni. Egy fél csillagot levonnék, de nem lehet, így csak 4es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Update:

zsofiakrly

2019. április 24.

Ez az első tisztító, amit megrendeltem, meg vagyok vele elégedve. Nem irritálja a bőrömet, kellemes állagú, elég kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

zsofiab

2018. szeptember 14.

Nagyon kevés is elég belőle, könnyű zselés állagú, viszont jobb lenne valamilyen pumpás adagolóval, mert szerintem így macerásabb használni, főleg ha kevesebb van már belőle. Kicsit enyhén cefre szagra emlékeztet az illata, de nagyon meg vagyok vele elégedve, mert nagyon puha lesz utána a bőröm és egyáltalán nem húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.