Paula's Choice

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   198 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7690 Ft

Ez a bőrnyugtató lotion gyengéden, de tökéletesen eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket a bőrről, és közben csökkenti a pirosságot, óvja és puhává teszi a bőrt.

• Hatásos nagyon érzékeny, pirosodásra hajlamos és rosaceás bőrre
  • Ideális azoknak, akiknek gyakran irritált a bőre
  • Selymes, könnyű lotion, nem feszül vagy lesz száraz a bőr tőle
  • Csökkenti a pirosságot és irritációt, erősíti a bőr védőrétegét
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 7690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
VeronikaB

2019. április 24.

Kellemes állag, jó használni. Még csak pár napja van meg, egy mintát vettem, de elégedett vagyok.

Update:
Megvettem a nagy kiszerelést, még mindig szeretem, a sminket is jól lehozza, kellemes a bőrömnek. Egy problémàja a kiszerelés...jobb lenne pumpás, még a sima kupak is, mert bár jól néz ki, nem túl praktikus ez a billenő kupak, könnyen odaszárad a maradék, a peremén megül... kicsit kényelmetlen, h még erre is oda kell figyelni. Egy fél csillagot levonnék, de nem lehet, így csak 4es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Update:

zsofiakrly

2019. április 24.

Ez az első tisztító, amit megrendeltem, meg vagyok vele elégedve. Nem irritálja a bőrömet, kellemes állagú, elég kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

zsofiab

2018. szeptember 14.

Nagyon kevés is elég belőle, könnyű zselés állagú, viszont jobb lenne valamilyen pumpás adagolóval, mert szerintem így macerásabb használni, főleg ha kevesebb van már belőle. Kicsit enyhén cefre szagra emlékeztet az illata, de nagyon meg vagyok vele elégedve, mert nagyon puha lesz utána a bőröm és egyáltalán nem húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Daisyyy

2018. április 29.

Zselés az állaga, ami később enyhén habossá válik, jól tisztít, mattít, mégsem szárít agyon, abszolút elégedett vagyok vele, szerintem újra fogom venni, bár az adagolása nekem fura egy kicsit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

eeraa

2018. március 29.

Nekem az egyik kedvencem lett! Szépen eltávolítja a sminket de kíméletesen tisztít, kicsit sem bántotta az érzkeny bőrömet. Sokáig eltart, nem kell sokat használni belőle egyszerre. Szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

sophieblabla

2018. március 12.

pro: nem talaltam meg jobbat osszetevo es hatekonysag szempontjabol, contra: oszinten nem ertem hogy lehet benne SLS :((((((((( szaritja a borom, ugy,hogy nekem nem szaraz alapbol...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

adel.fiore

2017. december 2.

Jó lemosó, de a Skin Recoverys nekem jobban bejött így fűtési szezonban, amikor amúgy is jobban szárad a bőröm. Lehet, hogy nyáron visszatérek rá, talán akkor lesz ideális számomra:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

sztinke

2017. július 19.

Alapvetően vízhiányos, kombinált bőröm van, ilyenkor nyáron eléggé zsírosodik a T-vonalon, máshol viszont simán képes hámlani is. Tágak a pórusaim és érzékeny a bőröm, úgyhogy össze-vissza kombinálom és váltogatom a lemosókat/krémeket, attól függően, hogy éppen melyik bőrproblémám van előtérben.
Ezt a lemosót eléggé megszerettem. Leginkább télen esett jól, mikor fokozódik a vízhiány a bőrömön a hideg miatt, de most is nagyon jó szolgálatot tett, mikor hormonális és egyéb problémák miatt kipattogott a bőröm, és semmi nem enyhített a fájdalmas gyulladásokon.
Sminklemosásra én nem használom, csak "sima" lemosóként. Krémes állaga van, mintha hagyna egy kis réteget leöblítés után, de ez talán annak köszönhető, hogy nem szárít. És tényleg valahogy csökkenti az irritációt, nyugtatja a bőrt. A skin recovery krémmel kombinálva csodát tettek a bőrömmel a nehéz időkben, úgyhogy esélyes, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

vfejes

(!)
2017. július 13.

Nagyon kedvesek voltak a lányok és küldtek az egyik rendelés mellé egy ilyen mintát, mikor tavaly az arcomon levő ekcéma kínzott a melegben. Nem bántotta a bőröm, és ez eleve nagy dolog! Sajnos tudom, hogy nekem nem elég "vastag", a mosakodókrémhez képest száraz utána az arcom nagyon. Pedig nagyon örültem egy krémes lemosónak, mert azóta (lassan egy éve) azon gondolkodom, a habzó lemosók rám fognak rohadni. :( remélem lesz másképp is még... Emiatt nem pontozom le, mert nem érdemelné, nagyon jó kis cucc (lenne).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

falsestuff

2016. június 5.

Jó krém, de ár/érték arányban azért nem az igazi (amellett, hogy nagyon is értékelem a szép összetevőket és a vegan alapelveket).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.