Paula's Choice

Ár:   10 350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. február 27.

Ár:   10 350 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 350 Ft

Könnyed hidratáló, ami gyengéden ápolja és egyensúlyba hozza a kombinált/zsíros bőrt, miközben csökkenti a pirosságot és az irritáció jeleit. Antioxidánsokban és gyulladáscsökkentőkben gazdag, és nagyban hozzájárul a bőr rugalmasságának helyreállításához. Nem tartalmaz fényvédőt, így ideális az esti rutin lezárására.

• Hatásos nagyon érzékeny bőr, pirosság és rosacea esetén
  • Antioxidánsokkal és gyulladáscsökkentőkkel nyugtatja a bőrt
  • Megelőzi a bőr vízhiányát, helyreállítja a sérült védőréteget
  • Selymesen könnyű formula
  • Kiváló szemkrémnek is
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 10 350 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
senskin

2019. március 20.

Reggel használom, fényvédő alá. Szerintem mattit. Hidratáló hatása kevéske, de sokkal jobban felfogja a zsírosodást. Mondjuk én a száraz bőrre való fényvédőjével együtt használom. A Fényvédőt le fogom cserélni, inkább kémiai fényvédőre, mert úgy vettem észre inkább azt mattit túlságosan. Ez a krém jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Daisyyy

2018. április 16.

Nekem ez abszolút bejött, már az első használat után is óriási az eredménye, éjszakára kenem fel, jó vastagon, reggelre nagyon szépen rendbe hozza a bőröm. Szerintem újravevős termék lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

salimar

Korcsoport: >54
2017. július 29.

Könnyű hidratáló, szemkrémnek is bevált, szilikon tartalma számomra nem volt zavaró, mint más Paula's Choice terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 29.

Makk Zsuzsó

2016. október 27.

Nem rossz, de nekem kevés. Talán a Skin balancing hidratálójához hasonlít legjobban, elég szilikonos, géles állaga van. Engem még annyira sem hidratált, mint a SB. Kár, hogy kivonták a Hydralightot, azt hittem, ez annak lesz az utódja,, de köze sincs hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

dzsanki

2016. július 16.

Jó ez a krém, de alapkrémnek tartom, egy szimpla hidratálónak és pont. Ehhez képest viszont szerintem nagyon drága. Olyan hidratálót, ami parfüm- és alkoholmentes + tele van antioxidánssal és gyulladáscsökkentővel, sokfélét kapni a koreai termékek között harmadennyiért, nagyobb kiszerelésben.
Szóval jó krém, de van jobb sokkal olcsóbban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Szóval jó krém, de van jobb sokkal olcsóbban is.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin, Beta-Glucan, Dipotassium Glycyrrhizate, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.