Paula's Choice

Ár:   10 350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Ár:   10 350 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 350 Ft

Könnyed hidratáló, ami gyengéden ápolja és egyensúlyba hozza a kombinált/zsíros bőrt, miközben csökkenti a pirosságot és az irritáció jeleit. Antioxidánsokban és gyulladáscsökkentőkben gazdag, és nagyban hozzájárul a bőr rugalmasságának helyreállításához. Nem tartalmaz fényvédőt, így ideális az esti rutin lezárására.

• Hatásos nagyon érzékeny bőr, pirosság és rosacea esetén
  • Antioxidánsokkal és gyulladáscsökkentőkkel nyugtatja a bőrt
  • Megelőzi a bőr vízhiányát, helyreállítja a sérült védőréteget
  • Selymesen könnyű formula
  • Kiváló szemkrémnek is
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 10 350 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

PrincessBell

2021. április 20.

Szokásos krémes tubus, a termék mennyiségét nem lehet benne látni (ez nagyon zavar a PC-nál). A termék fehéres, minimálisan égett gumi szagú, bocsánat, illatú. Könnyen lehet kenni, hamar beszívódik, sokat nem kell belőle használni az állaga miatt, így sokáig elég.
Hát... nem tudom. Összetevők alapján ugye szupersztár kategória és biztos nem sírna a bőröm, ha ezzel kenegetném egy életen át, de valamiért sokallom az árát. Pedig rosszat nem tudok rá mondani, viszont 11 890 Ft-nyit megérő jót sem.
A pirosságot kezeli (nekem az ivóvíz megemelt klórszintje b@szkurálta szét az arcom), viszont még egy kombinált/zsíros bőrt sem hidratál rendesen. Pattanást nem okozott, nyilván külön irritációt sem, de azóta találtam fele ennyi pénzért ugyanezt tudó krémet. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

vikica00

2021. január 30.

Az állaga nagyon tetszik, könnyű kis krém,DE! Szabályosan csípi a szemem, amit nem is igen értek. 1-2 pillanatig tart az egész,aztán mintha mi sem történt volna. Emiatt viszont nem túl őszinte a mosolyom ha rágondolok, hiszen ez nem az aprópénzért megvehető hidratálók kategóriájába tartozik.
A fentebb említett miatt nem szívesen nyúlok érte,de valahova el fogom kenegetni,kidobni nem fogom. De a kedvencem sem lesz,az már fix.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

zs001

2021. január 17.

Sajnos nekem ez a krém túl szilikonos :-(. Annyira sajnálom, hogy a legtöbb Paulás termék egy szilikonkupac, mert amikben nincsen, azok nagyjából beváltak, és kedvelem is őket. De mindig lesben kell lenni, és tanulmányozni az incit, hogy melyik a szilikon mentes termékük, és nincs is sok, pláne nem kombinált bőrre való. Nekem eltömíti a pórusaimat, sokszor próbáltam, mindig ezt eredményezte, így el kell fogadnom, nem nekem valók. Még majdnem a tubus 3/4-e megvan, nem igazán tudom, hova fogom elkenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

bongi

2020. november 17.

Nem igazán tudom eldönteni, hányadán állok ezzel a krémmel. Az mindenképp jó, hogy csak mintát vettem, mert annyira nem szerettem meg. A leírás alapján tökéletes lenne az én bőrömre az esti rutin lezárására, de gyakorlatban nem igazán működik. Szilikonos állaga van és a 2 tonik+2 szérum után ha rákenem az arcomra, olyan, mintha csak csúszkálna a bőrömön, nem szívódna be. Fura. Az jó, hogy irritációt nem okozott, pattanásom sem lett tőle, szermkörnyékre is lehet nyugodtan kenni, de az állaga miatt nem tudtam megszeretni. Valahogy nem passzol az én bőrömmel, ahogy mondjuk a szilikonos krémek többsége. Pár hete használom, a 15 ml-s minta is kitart egy hónapig (úgy látom), úgyhogy még kísérlezegetek vele.

Update: Elhasználtam egy erősebb retinolos szérum után, hogy nyugtassa a bőröm. Erre a célra jó volt, de a koreai cuccok között vannak olcsóbb és jobb bőrnyugtató gélek, amiknek az állagát jobban kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Eszti12

2020. szeptember 2.

Ez volt az első éjszakai hidratáló amit kipróbáltam, és nagyon bevált. Kombinált, piros, pattanásos bőröm van. Sokszor száraz volt régebben a bőröm a problémás részeken is. Ez a krém nagyon kellemes érzetet ad, könnyen beszívódik, jól hidratál, nyugtatja a bőrt és a pattanások kordában tartásában is segít. :) Ha épp nem megyek sehova, akkor a nappali helyett is ezt a krémet használom. Nyárra viszont muszáj az UV védelem, mivel ez a termék nem rendelkezik ezzel, kell mellé plusz fényvédő, viszont a melegben nekem a kettő már túl sok, így nappal utcára nem használom olyankor. Hidegebb időben viszont szerintem nagyon jó nappalra is, akkor a fényvédővel együtt is jól működik. Sminkelni is remekül lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Mse

2020. május 16.

Nagyon jó kis krém, kombinált, érzékeny bőröm van, a RESIST Anti-Aging Clear Skin Hydrator-ral használom felváltva, nagyon szeretem.
Irritációra hajlamos a bőröm, de ennél a krémnél egyáltalán nem tapasztaltam semmilyen problémát, és nagyon szeretem benne azt, hogy gond nélkül kenhetem a szemem környékére is.
Klassz kis hidratáló, nem is kell több anyag az érzékeny bőrömre, mellé használok szérumokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Dana1983

2019. november 17.

Mintákat vettem belőle, szerencsére. Géles krém, egyből beszívódik, kevés kell belőle, nem irritálja az extra érzékeny bőrömet, viszont nem hidratál eléggé és másnapra pattanásos lettem tőle. Nem véletlenül nem használok szilikonos krémeket, ez borzalmas; nem is próbálkozok ilyenekkel többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Lexy1296

2019. november 16.

Nyárra tökéletes hidratáló, eleinte télre is elég volt, de mostanra a bőröm inkább a normál kombinált kategóriába esik, nem pedig a zsíros kombináltba, így télen a calm restore szárazbőrre való krémjével keverem fele-fele arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Telihold

Korcsoport: >54
2019. szeptember 17.

A kipirosodásra hajlamos bőröm miatt reméltem, hogy a Calm termékcsalád megoldást jelent majd a problémáimra. Eddig vegyesek a tapsztalataim. A fényvédős hidratáló nagyon bevált, több tubussal is elhasználtam már belőle, és nem is szándékozom lecserélni, egész évben használom. Nyáron, amikor a bőröm alapból zsírosabb, a fényvédő nélküli hidratálót próbáltam éjszakára. Aránylag hamar beszívódik a bőrbe, de mintha nem hidratálna eléggé, illetve olyan érzés, mintha gépzsírt kennék magamra. Egyébként nem vagyok ellensége a szilikonnak, de egy bizonyos mennyiség után már kellemetlennek tartom. Igaz, más összetevő is okozhatja a nem komfortos érzetet, mert egyéb, erősen szilikonos készítményt is használok, és ott mégsem találom zavarónak.

Frissítés: Ahogy hűvösebbé kezd válni az időjárás, egyre jobban működik. Kis mennyiség elég belőle. Kap még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

sssniki

2019. július 19.

Nem is néztem, hogy szilikonos krém, amikor leadtam a rendelésem. Mintát vettem, mert először próbálgatni szeretek. Felkentem és csúszott a bőröm, így egyből feljajdultam, hogy szilikon!!! De amúgy nem zavaró, nagyon könnyed krém.

Hidratáló hatása egy full zsíros bőrűnek elég lesz, de ha már kombinált, normál bőrtípusa van az embernek, tuti nem lesz elég. Amúgy tényleg másodpercek alatt issza be a bőr, nem hagy semmilyen ragacsos vagy fénylő érzetet. Pihe-puha a bőröm.

Illata abszolút nincs, és az érzékenységem sem tapasztalt semmit. Szerintem egy könnyed, komfortos kis kence.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin, Beta-Glucan, Dipotassium Glycyrrhizate, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.