Paula's Choice

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: dorsia, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatásos fegyvere a pattanások, mitesszerek vagy éppen keratosis pilaris elleni küzdelemnek, az egész testeden. A 3,2 és 3,8 közötti pH-értéknek köszönhetően hihetetlenül gyengéd a bőrhöz, és hatékonyan segít rendbe tenni a bőrödet. Nem irritál, nincs szárító hatása (alkoholmentes formula). Gyorsan szárad, ezért nem kell várnod a felöltözéssel sem!

Playboyy09

2020. október 8.

Hát eeez! Valami csodaszer, de tényleg!
Hihetetlen de ez szerintem a pattanások egyik legjobb ellenszere. Rengeteg keresés után találtam rá, külön jó pont, hogy nagy kiszerelés de mégis benne van az az aktív hatóanyag mint a többi PC hámlasztójában.
Az ára kicsit sok, ajándékba kaptam, de hálás vagyok ennek a terméknek.
Arcra is használom, sőt mostanában oda gyakrabban. Reggel olyan puha és egyenletes bőrt ritkán érzek mint ezután ha este használom.
Mindenképp megéri kipróbálni, befektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 8.

Hát eeez! Valami csodaszer, de tényleg!
Az ára kicsit sok, ajándékba kaptam, de hálás vagyok ennek a terméknek.
Mindenképp megéri kipróbálni, befektetni.

muszika

2020. április 18.

Nekem nagyon bevalt ez a szalicilsav, főleg dekoltázsra és a hátamra használom, de néha az arcomre is fújok belőle esténként, amikor éppen nem a Geek and Gorgeous Cheer up-jához van kedvem. Az arcomon nekem valahogy annyira nem kellemes érzés, de nem irritál vagy bármi, talán az illata zavaró. De nem is erre vettem, hanem a testem többi részére,úgyhogy összességében nagyon elégedett vagyo vele. Sajnos ételallergia miatt nagyon csúnya tud lenni a bőröm az említett területeken,de ezzel gyönyören karban tudom tartani. Ki fogok még próblni retinolt is rá (Tindigo tight and timeless).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Brami

2019. december 19.

Az arcom történetéről röviden annyit, hogy 2 évvel ezelőtt olyan szinten elment az összes önbizalmam a csúnya pattanásos/aknés arcbőrömtől, hogy már depressziós voltam. Végső elkeseredésemben a bőrgyógyászom felírta az inerta nevű gyógyszert, amit szigorú felügyelet mellett ősztől tavaszig szedtem. Csodálatosan rendbe rakta az arcbőröm, egy darab pattanásom sem volt a gyógyszer szedésekor, illetve utána még kb fél évig, majd szépen fokozatosan meg-megjelent egypár patti újra, ami istenigazából annyira nem is zavart még (főleg ahhoz képest amilyen csúnya volt az arcom, pár darab pattanás is àldás volt) simàn eltüntettem korrektorral, de kb fél éve (nyár óta) ismét kezdett egyre több és több lenni, elérve azt,hogy sírni tudtam volna amikor tükörbe néztem 1,5 hónapja. Első lelkesedésemben The Ordinary termékeket rendeltem (hámlasztó és arcszérum) ami nekem szerintem valószínűleg nem a legjobb, mivel rettenetes pattanásaim lettek újra ès újra kb 4 hétig folyamatosan. (Arra is gondoltam, hogy a tisztulási folyamat része, de karácsonyra és szilveszterre semmiképpen sem szerettem volna ocsmàny arcbőrt így inkább pihentetem a dolgot, jövőre lehet adok egy új esélyt nekik.) így végezetül rátaláltam erre a termékre, amit a kommentek alapján láttam simán lehet arcra is használni. Lekopogom nekem már alig egy hét alatt is csodát művelt az arcommal, azóta egy darab pattanásom sem jött ki, illetve nagyon szépen szárítja a még meglévő sebeimet le. Az arcom úgy összességében egyàltalán nem szárítja. A kezembe szoktam fújni a spray-ből és azt oszlatom el szépen egyenletesen, majd utána (szintén paula’s choice) szalicilsavas boostert kenek az arcomra egy kis mixa arcápoló krémmel vegyítve. Eddig tényleg csodàlatos, nagyon nagyon boldog vagyok. Mindenképpen 5 csillagot adok megérte az árát teljesen! Valószínűleg újravevős lesz. 😊😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

preka

2019. december 6.

Nagyon erdekes termek, foleg mivel nagyon sok ideig kerestem olyan borapolo termeket, amit hatra - mellkasra is lehet hasznalni. sajnos az erzekeny borom pl melltartopant mellett hatamnal ki szokott pattogni es ez nyaron pl kellemetlen. hasznalom parszor egy heten, szaraz dorzsoles utan - ez a ket dolog megmentette a mellkasomat, hatamat. Ha durva az arcborom is, este szoktam rajta hasznalni, masnapra szepen feltoltodik az arcom es a gyulladas lejjebb megy.
A szaga sajnos borzalmas - hozza kell szokni. viszont 5 csillag a hatasa miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

A szaga sajnos borzalmas - hozza kell szokni. viszont 5 csillag a hatasa miatt.

Telihold

Korcsoport: >54
2019. július 25.

Többféle BHA-t próbáltam már az arcomra, mert sajnos éltes korom ellenére is hamar eltömődnek a pórusaim. Egyik sem vált be. Ezt a készítményt eredetileg a hátam problémás bőre miatt vettem meg, de hamar rájöttem, hogy teljesen megfelelő az arcomra is. A tenyerembe fújok belőle, úgy kenem rá. A megfelelő erősség, mégsem pirosít vagy irritál. Heti kétszer-háromszor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 25.

greni

2019. február 20.

1hónapja használom. A hátamon és a mellkasomon alig jött ki pattanás 2 hét után. Max 1-2. Tele voltam velük előtte és gyulladt volt a bőröm. Már csak a hegek látszanak. Remélem ezeken is segít idővel. :) Drága, de sajnos ezt ismerve a többi kence testre, amiket használtam, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

wasp

2018. november 18.

A hátamon, a nyakamon és a mellkasomon is rendszeresen megjelennek a rusnya piros púpok, amikre ez a spricni nagyon hatékony segítség. Nagyon kevés kell belőle a tapasztalataim szerint, én egy-két fújásnyit szoktam eloszlatni a kritikus területeken, aztán hagyom megszáradni. Nekem eddig még semmilyen pakolás, krém vagy radírozás nem segített ennyire hatékonyan, a borsos ár ellenére megadom az öt csillagot, mert hatékony és gazdaságos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

beautyfanrb

2018. augusztus 24.

Nálam ez az abszolút csodafegyver a pattanások ellen. Nagyon szépen lehúzza a pattanásokat és a pirosság, foltosság is mérséklődik.
Én bátorkodtam kipróbálni az arcomon is és pár nap után a mitteszereim mérete szemmel láthatóan csökkent és az egy-két "hormonok játéka" okozta pattanást is szépen lehúzott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

klaudi0512

2016. szeptember 14.

Nagyon jó termék, nekem a dekoltázsom, vállam és hátam volt kipattogozva nyáron a melegtől és stressztől, és nagyon szépen lehúzta őket. Könnyen beszívódik és nem ragad, tapad, a ruhán nem hagy nyomot. Én már a 2. flakont fogom rendelni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

v.alexandra27

2016. augusztus 10.

Én is a hátamon lévő pattanások eltüntetésére vettem meg, kb egy hónap használat után már látok javulást. Tisztábbnak néz ki a hátam, csökkent a pattanások száma és a pirosság is. Úgyhogy meg vagyok elégedve vele, engem a szaga nem zavar egyáltalán, viszont nem valami olcsó és tényleg gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.