Paula's Choice

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dorsia, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 22.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990  Ft

A Clear Acne Body Spray 2% BHA tartalommal hatásos fegyvere a pattanások, mitesszerek vagy éppen keratosis pilaris elleni küzdelemnek, az egész testeden. A 3,2 és 3,8 közötti pH-értéknek köszönhetően hihetetlenül gyengéd a bőrhöz, és hatékonyan segít rendbe tenni a bőrödet. Nem irritál, nincs szárító hatása (alkoholmentes formula). Gyorsan szárad, ezért nem kell várnod a felöltözéssel sem!

Ár: 8 990  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
greni

2019. február 20.

1hónapja használom. A hátamon és a mellkasomon alig jött ki pattanás 2 hét után. Max 1-2. Tele voltam velük előtte és gyulladt volt a bőröm. Már csak a hegek látszanak. Remélem ezeken is segít idővel. :) Drága, de sajnos ezt ismerve a többi kence testre, amiket használtam, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

wasp

2018. november 18.

A hátamon, a nyakamon és a mellkasomon is rendszeresen megjelennek a rusnya piros púpok, amikre ez a spricni nagyon hatékony segítség. Nagyon kevés kell belőle a tapasztalataim szerint, én egy-két fújásnyit szoktam eloszlatni a kritikus területeken, aztán hagyom megszáradni. Nekem eddig még semmilyen pakolás, krém vagy radírozás nem segített ennyire hatékonyan, a borsos ár ellenére megadom az öt csillagot, mert hatékony és gazdaságos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

beautyfanrb

2018. augusztus 24.

Nálam ez az abszolút csodafegyver a pattanások ellen. Nagyon szépen lehúzza a pattanásokat és a pirosság, foltosság is mérséklődik.
Én bátorkodtam kipróbálni az arcomon is és pár nap után a mitteszereim mérete szemmel láthatóan csökkent és az egy-két "hormonok játéka" okozta pattanást is szépen lehúzott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

klaudi0512

2016. szeptember 14.

Nagyon jó termék, nekem a dekoltázsom, vállam és hátam volt kipattogozva nyáron a melegtől és stressztől, és nagyon szépen lehúzta őket. Könnyen beszívódik és nem ragad, tapad, a ruhán nem hagy nyomot. Én már a 2. flakont fogom rendelni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

v.alexandra27

2016. augusztus 10.

Én is a hátamon lévő pattanások eltüntetésére vettem meg, kb egy hónap használat után már látok javulást. Tisztábbnak néz ki a hátam, csökkent a pattanások száma és a pirosság is. Úgyhogy meg vagyok elégedve vele, engem a szaga nem zavar egyáltalán, viszont nem valami olcsó és tényleg gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

zoeyshy

2016. július 20.

Hátamon lévő aknékon 10 éve semmi nem segít, bőrgyógyász se tudott. Ez mintha használna. Mondjuk jó drága és nem olyan gazdaságos. 3 hét alatt a fele elfogyott. A szaga irritáló, tüsszögök tőle, de hamar elillan. Bőrt szárítja, hidratálni kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

dorsia

2016. június 18.

Keratosis pilaris kezelésére vettem, öt használatnál járok. Ég és föld a különbség az eheti és a múlt heti bőröm között, merek szoknyát hordani és nagyon sokan megdícsérték a lábaimat. Kellemetlen gyógyszerszaga van, de ezt kapja az ember ha jó hatóanyagú terméket vesz amit nem tömtek tele illatanyagokkal. Miután beszívódott, következő lépés a hidratálás ami teljesen elűzi a gyógyszerszagot és csak a gyönyörű végeredmény marad.

Egy picit húzósnak tűnhet az ára, de én már annyi pénzt dobtam ki feleslegesen több, kevésbé drága termékre, hogy azok összességében bőven meghaladják azt a 9000 forintot amibe ez a spray kerül. Ez egyszer egy nagyobb kiadás viszont tud is annyit mint amennyibe kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.