Paula's Choice Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

2 % szalicilsavat tartalmaz hatékony pH tartományban: 3,2-3,6

Selymes, tonik állagú készítmény, amely nyugtatja és frissíti a bőrt. Gyorsan összehúzza a pórusokat, tisztítja a pattanásokat és a miteszereket. Hámlasztja a bőrt és jelentősen csökkenti az izzó bőrpírt. Folyamatos használata mellett nem lesznek többé makacs foltok, a gyulladás és a bőrpír távoli emlékké válik. Elpusztítja  pattanást okozó baktériumokat.

Aszpirinre érzékenyek nem használhatják.

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vombatszombat

2020. április 18.

Mitesszeres, korpás-seborrheás bőrrel a BHA mindenképpen must-have, erre én is csak későn jöttem rá. Szeretem Paula hámlasztóit, ezzel viszont szerintem óvatosan bánjatok, nem véletlenül extra erős, én is sikeresen túlszárítottam az egyébként kombinált bőröm, pedig évek óta hámlasztok és csak reggelente használtam. Szeretem az állagát, hamar beszívódik, és teszi a dolgát is, szépen puhítja a bőrt és könnyebb a tisztítás, talán kicsit kevesebb a mitesszer és pattanás, de tényleg óvatosan és hidratálással :)
Egyetlen negatívum, ami szerinten minden PC terméknél, a borsos ár...ezért nekem 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Eraa89

2020. március 27.

Február elején kezdtem el használni, azt tudni kell rólam, hogy 14 évig kerültem a kozmetikusokat, egy rossz élmény miatt. Ez elég nagy hiba volt, mert mostanra borzalmas állapotban van a bőröm, vagyis volt :) több hónapnyi szemezgetés után végre megrendeltem ezt a hámlasztót ❤️ Az arcbőröm rettentően miteszeres, és pattanásokra is hajlamos, főleg a homlokom és az állam környékén. Év végére az állam nagyon csúnyán kipattogott, voltam orvosnál is, szerencsére nem hormonális. Idén év elején elmentem kozmetikushoz, aki elmondta, hogy csodát nem tud tenni 1 alkalom után, ezzel tisztában is voltam. Mondta hogy a bőröm alatt Rengeteg van, amik ki fognak jönni, ezt nyilván én is éreztem. Ez a termek már az első alkalom után csodát művelt, reggelre az este még látható pici patik eltűntek, és a pirosság is. Reggel és este használtam az addigi arctisztítómmal, és ez volt a hiba! Ugyanis ha elkezdesz természetes összetevőkből álló termeket használni, érdemes teljesen átállni. Pár nap után rosszabb volt a helyzet, mint előtte, illetve látható volt a fényvédő krém nem véletlenül ajánlott! Leégett az arcom februárban 😅 nyilván ez akkor nem volt vicces... így hat úgy döntöttem, hogy átállok mindketten a termékcsaládra és megrendeltem a Paula’s choice Pore Normalizing Géles arctisztitójàt, amely nem irritálja a bőröm és kifejezetten pattanásokra hajlamos bőrre van kitalálva! Ezt reggel és este használom. Illetve a Paula’s choice Ultra-sheer daily defense 30as fényvédő hidratálókrémjét ami szinten pattanásos bőrre van, ezt reggel használom ☺️ Nekem ez a hármas csodásan bevált, napról napra jobb a borom, nem jönnek vissza a miteszerek, és nagyon minimális a pattanás is, van még, de ez normális mivel ami már a bőr alatt ott van, azzal már nem lehet csodát tenni, de legalább ez a hármas szépen előhozza és hamar el is múlnak ☺️ Türelemre van szükség, nem szabad a rosszabbodás esetén azonnal a kukába dobni ezeket a termékeket! A bőrnek meg kell szokni az új összetevőket, és hálás lesz 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

zsofiakrly

2019. november 27.

Fél évig használtam a TO szalicilsavas hámlasztót, épp hiány volt belőle, amikor rendelni akartam, ezért ezt vettem helyette. Nekem tetszik a folyós állaga, az elején nem volt semmi baj a hámlasztóval, mostanában viszont azt érzem, hogy csípi az arcomat. Lehet, hogy túl sok kerül a bőrömre, vagy a tél miatt mást bír el az arcbőröm. Mindenesetre a napi használatból most visszaveszek, és csak 2-3 naponta fogom használni, hátha úgy jobban viseli a bőröm. Legközelebb a regular változatát fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

viragkiss567

2019. október 17.

Rengeteget olvasgatom az oldalt. Itt találtam rá először erre a szerre. Sajnos 12 éves korom óta pattanásokkal küzdök/küzdöttem? - ez a tonik valami csoda. Esténként szoktam használni, utána egy plusz hidratáló krém és kész. Egy hónap alatt nagyon sokat javult az arcképem. Többen észrevették, ráadásul reggelente nem úgy kelek fel, hogy megint nincs kedvem kilépni az utcára egy újabb nagy kelés miatt. :)
Eléggé drága, de sokáig elég. Érdemes megvásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 17.

Eléggé drága, de sokáig elég. Érdemes megvásárolni.

Dhewilgirl

2019. szeptember 10.

Ez az első PC termékem, de szerintem az utolsó is. Előtte a The Ordinary BHA hámlasztóját használtam, de szerettem volna egy kis változatosságot, ezért ennek a deluxe mini változatát szereztem be. Az egy dolog, hogy össze-vissza folyik, de az eredeti flakonja is kezelhetetlen, ezért átöntöttem egy pipettásba (de hát így se sokkal jobb). Az állagát nem szeretem, túl folyós, és ragacsos marad utána a bőröm. Nem érzem, hogy bármit is csinált volna a bőrpírommal, a pórusaimmal és a mitesszereimmel, ellentétben a korábbi TO hámlasztóval. Hatalmas csalódás volt, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Zora90

2019. július 19.

Ez volt az első termékem a Paulától, nem is értem, miért nem írtam még róla véleményt. Amikor választottam, nem igazán tudtam kiigazodni a hatalmas termékpalettán: folyékony legyen vagy géles? AHA vagy BHA? Vagy legyen esetleg kombinálva? Akkor még nem volt annyira elterjedt nálunk az otthoni hámlasztás, a PC-t egy túlárazott burzsuj márkának gondoltam, ami tuti nem tesz már csodát az én sokat látott bőrömmel, dehát annyian áradoztak róla, hogy muszáj volt tennem egy próbát. Egy PC-s hidratáló krémmel használtam és eleinte tényleg semmi hatása nem volt, az első pár hétben még rontott is a bőrömön, eléggé irritált. Fura volt az állaga is, eleinte nem akartam elhinni, hogy tényleg elegendő mennyiség ez a bőrömnek. Amiket utána tapasztaltam, azok a következők voltak:
A télen állandóan jelentkező pattanásaim 90%-ban elmúltak.
A meglévő mitesszereket nem tüntette el, de újakat csak elvétve találtam.
Az arcom fénylő részeit annyira mérsékelte, hogy le is tettem eleinte csak a mattítós alapozómról, aztán már a púderemről is.
A pórusaim szinte eltűntek, gyönyörű, egységes bőrt varázsolt. Nappali sminknek elég volt az arcomra egy pirosító, ezt korábban elképzelni sem tudtam.
Az érzékeny bőröm piros foltjaitól is búcsút mondhattam.

Nekem külön tetszik, hogy kevés, de annál hatásosabb összetevői vannak. Aki hezitál vagy a többi hámlasztó terméket túl soknak gondolja, annak mindenképp megér egy próbát. Annyira rendbe tette a bőröm, hogy azóta is BHA függő vagyok, bár a korom előrehaladtával már elcsábultam egy másik, erősebb hámlasztó felé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

A télen állandóan jelentkező pattanásaim 90%-ban elmúltak.
A meglévő mitesszereket nem tüntette el, de újakat csak elvétve találtam.
Az érzékeny bőröm piros foltjaitól is búcsút mondhattam.

Csengiful

2018. október 30.

Tesztert vettem belőle, 2-3 alkalommal. Az első pár használattal csodákat művelt a tág pórusaimmal, öröm volt utána egy puha, sima alapra sminkelni.. de valahogy hozzászokott a bőröm, és már egyáltalán nem éreztem vagy láttam különbséget felvitel előtt és után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

KissMicu

2018. október 9.

Nekem ez nem jött be. Előtte a PC Skin Perfecting BHA-t használtam és nagyon jó volt, de gondoltam többet is elbír a bőröm, nem érzékeny, így legyen az erősebb a következő. Először is az állagában érzek különbséget, ez olajosabb, nehezebben szívódik be a bőrbe, de a várva várt hatás is elmarad. Nem rossz, nem okoz irritációt, nem okoz semmit. Valamennyit biztos segít, nélküle biztosan rosszabb lenne, de visszatérek az előző változatra, az sokkal jobban bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

gyzsofia

2018. július 31.

Több mint egy hete használom, nagyon vártam hogy mi lesz az eredmény és egyenlőre úgy tűnik bevált. Elég problémás, érzékeny a bőröm, de mióta használom visszahúzodtak a pattanások és ami még nagyon tetszik, hogy kevésbé zsíros a bőröm is. Ami kicsit zavar. hogy miután letisztítom vele az arcom kicsit ragacsos érzést hagy, de a hidratáló+púder után már nem érzem. Egyenlőre nagyon szeretem, a mintát vettem meg belőle és bőven van még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Innn

2018. július 27.

Itt találkoztam először a termékkel és sok-sok pozitív véleményt olvastam, gondoltam, kipróbálom. Így is lett.
Az arctisztítójával használom, ami egy remek termék, ahogyan ez is. Pont ma volt az a nap, amikor nem mentem fel alapozót, mert nem volt rá szükség. :D
Sok kis folt volt az arcomon, és ezeket már alig látni. Plusz ismerőseim folyton dicséretnek, hogy ki vagyok simulva. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.