Paula's Choice

Ár:   6 490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   177 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   6 490 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 490 Ft

Gyengéd lemosó a pattanásos bőr számára

• Kíméletlen a pattanásokhoz, de gyengéd a bőrhöz
  • Selymes, frissítő gél
  • Könnyen eltávolítja a sminket
  • Antibakteriális összetevőt tartalmaz
  • Nem tartalmaz szárító, irritáló összetevőket, amelyek súlyosbítják a pattanásokat
  • Arcra és szemre is használható
  • 100% illat-és színezőanyag-mentes

Ár: 6 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Dana1983

2019. november 26.

Egy delux mintát rendeltem belőle (tasakos minta nem volt), mert sejtettem, hogy túl agresszív lesz az én extra érzékeny, mindentől kipirosodó bőrömnek. Így is lett. Már rájöttem, hogy hiába írják rá egy termékre, hogy nem irritál, csökkenti a kipirosodást stb., attól még az én bőrömet simán irritálja. (Az INCI elemzésen, a nyilvánvalóan irritáló összetevőkön már rég túl vagyok.)
Szóval tiszta vörös és száraz lett tőle a fejem. Ki is dobtam. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Szóval tiszta vörös és száraz lett tőle a fejem. Ki is dobtam. :-/

Lexy1296

2019. november 16.

Első termékem volt amit kirpóbáltam ettől a márkától és beleszerettem. Anno még aknékkal szenvedtem, mivel a sok bodyshop és egyéb agyon illatozott, illóolajozott pattanásos bőrre való dolgok felborították az egész bőrömet. Ez és a PC calm termékcsaládja 1 hónap alatt helyretette a bőröm. Azóta is (2 év) minden este ezt használom lemosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Rudelf

2019. október 31.

Kb 2 hét használat után iszonyatosan tele lettem tőle nagy vörös púpokkal, amik 4-5 napig eltüntethetetlenek voltak. Abbahagytam, és azóta semmi ilyesmi. Plusz,ha szembe megy, maró és húzódó érzés lesz még utána órákig. Katasztrófa. A Balea Med lemosó valóban olcsóbb és sokkal jobb megoldás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

tamm

2019. október 28.

Évekig próbálkoztam drogériás "csodaszerekkel', amik varázslatot ígértek, de csak rosszabbították az arcom helyzetét. Ez az arclemosó viszont igen jól szerepelt, nem irritálja, nem szárítja az arcbőrömet. Már többször újravásároltam, kedvenc lemosóm eddig. Ár-érték arányban is megfelelő, mert nagyon kevés is elegendő belőle, így hónapokig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

FodorPapBarbara

2019. október 7.

UPDATE: kb. a 2. flakon felénél, nagyon durván kezdett el kinézni az arcom...utoljára 15 évesen volt ennyi ici pici pattanásom , illetve mélyen a bőr alatt lévők. A kozmetikusom nézte is hogy mégis mi történik az arcommal sose látta ilyennek. Már minden termékemet száműztem a rutinomból hogy rájöjjek, hogy vajon valamelyik termék okozza, vagy szimplán hormonális okai voltak-e. Amiután elfogyott a második doboz, nem vettem újra mert nagyon szeretem a Balea Med lemosóját és kaptam egyet, így gondoltam elhasználom. Láss csodát amióta nem mosom vele az arcom, kezd helyrejönni, és már azok a mély pattik se jönnek ki... Nagyot csalódtam... és nem ez volt az egyetlen paulas termék mostanában...

Ez a legjobb lemosó amit eddig használtam. ( Félek hogy a többi PC termék is ilyen jó, mert ha igen az egy kész anyagi csőd lesz...:D )
Nagyon könnyed az állaga, nem szárít, nagyon szép tiszta tőle a bőröm is. Reggeli, esti használat mellett is nagyon sokáig elég.
Abszolút 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Abszolút 5*

oanita55

2019. augusztus 11.

Szerintem egy nagyon jó lemosó, az eddigi legjobb, amit használtam. Egyáltalán nem szárítja az arcomat, kis mennyiség kell csak belőle és nincs kellemetlen illata. Nem drága és sokáig elég. Szép, tiszta arcbőrt kölcsönöz, nagyon jól lehozza a szenyeződéseket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Doryca007

2019. május 10.

Tegbap szereztsm bd par szerumml es egy hamlasztoval egyutt, es mara a kombo bizonyitott, kenterbe vert minden eddigi pattanas kezelesre hasznalt kencet :-P a borgyogyasz altal felirtakat is brleertve! A lemosobol nagyon keves kell, es isteni habot kepez, kimeletesen tisztit, nem szarit, illata is alig akad. A parom is kiprobalta a nozijara, ami azert nem kis szo :-D egyenlore 4*, mivel mas TO es G&Gtermekekkel egyutt korozott le mindent nalam. Kesobb meg jovok updattel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

audrina22

2019. április 23.

Borzalmas! Ez a termek nem megszunteti, hanem elohozza a pattanasokat..2 hete hasznalom, azota nem ertem, hogy miert nezek ki ismet ugy, mint 14 evesen..Most sikerult megneznem az osszetevoit, ami sajnos amikor megrendeltem, valahogy elkerulte a figyelmem..
Megy a kukaba, nagyon nem ajanlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Megy a kukaba, nagyon nem ajanlom senkinek.

rrituss

2018. október 24.

Nagyon jól tisztít, és az én hisztis bőrömet sem szárítja, irritálja. Szeretem, hogy nem habzik és illatmentes, igazán frissítő lemosó. A dolgára koncentrál, és azt szépen teszi. Ezután a The ordinary és aGeek & Gorgeous pattanás elleni, és azok nyomait eltüntető termékeit használom, és a bőröm egyre szebb! Úgy érzem, még jó darabig marad a rutinomban, az ára sem vészes, ráadásul sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Innn

2018. július 27.

Imádom. Az első lemosó, ami egyáltalán nem szárítja a bőröm és gyönyörűen letisztít minden szennyeződést illatanyag és színezék mentesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.