Paula's Choice

Ár:   6 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   177 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   6 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 990 Ft

Gyengéd lemosó a pattanásos bőr számára

• Kíméletlen a pattanásokhoz, de gyengéd a bőrhöz
  • Selymes, frissítő gél
  • Könnyen eltávolítja a sminket
  • Antibakteriális összetevőt tartalmaz
  • Nem tartalmaz szárító, irritáló összetevőket, amelyek súlyosbítják a pattanásokat
  • Arcra és szemre is használható
  • 100% illat-és színezőanyag-mentes

Ár: 6 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Knori

2020. augusztus 5.

Mindig is utáltam az arctisztítást, felesleges nyűgnek tartottam, aztán megnéztem pár skinsmartos videót és rájöttem hogy ez milyen fontos. Kipróbáltam pár bőrtípusomhoz illő PC deluxe minit (resist, defense, clear) és végül ő győzött, nem csak azért mert a legolcsóbb a 3 közül, hanem mert a legkellemesebb számomra a használata. Kellemes illata van, könnyen kijön a flakonból (a resisttel ellentétben), szuper az állaga, jól habzik, alaposan tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

srskitti

2020. július 18.

Május óta használom a reggeli lemosáshoz, és nagyon elégedett vagyok vele. Nem húzódik utána a bőröm, nagyon jó érzetet hagy maga után.
Azért választottam ezt a lemosót, mert pattanásra és miteszerre is hajlamos vagyok. Áttetsző, géles állagú. Egy borsószemnyivel le tudom mosni az arcomat és a nyakamat is.
Ugyan drága, de nagyon sokáig elég, és tényleg nagyon jó. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Ugyan drága, de nagyon sokáig elég, és tényleg nagyon jó. Csak ajánlani tudom.

browniee

2020. június 23.

Szépek az összetevők, kombinált bőrre igazi megváltás. A zsíros részeket mattítja, a szárazakat pedig nem szárítja tovább. Friss érzetet ad. Kis mennyiség is kellő habot képez, elég kiadós. Ha nem találok hasonlóan jó terméket alacsonyabb áron, akkor újravevős. Szeretem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

dorogiagi

2020. június 7.

Nekem szuperül bevált. Már a második flakon végén járok. Gyengéden tisztítja a bőröm. Sokáig elég, mert kevés kell belőle. Láthatóan kevesebb a pattanás az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

Eraa89

2020. március 27.

Nekem szuperül bevált :) zsíros, miteszeres, pattanásokra hajlamos a bőröm, a PC Anti-redness exfoliating solution hámlasztót használok utána. Nekem nagyon bevált, gyengéden tisztítja a bőröm, nem irritálja, és kevés kell belőle :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Dana1983

2019. november 26.

Egy delux mintát rendeltem belőle (tasakos minta nem volt), mert sejtettem, hogy túl agresszív lesz az én extra érzékeny, mindentől kipirosodó bőrömnek. Így is lett. Már rájöttem, hogy hiába írják rá egy termékre, hogy nem irritál, csökkenti a kipirosodást stb., attól még az én bőrömet simán irritálja. (Az INCI elemzésen, a nyilvánvalóan irritáló összetevőkön már rég túl vagyok.)
Szóval tiszta vörös és száraz lett tőle a fejem. Ki is dobtam. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Szóval tiszta vörös és száraz lett tőle a fejem. Ki is dobtam. :-/

Lexy1296

2019. november 16.

Első termékem volt amit kirpóbáltam ettől a márkától és beleszerettem. Anno még aknékkal szenvedtem, mivel a sok bodyshop és egyéb agyon illatozott, illóolajozott pattanásos bőrre való dolgok felborították az egész bőrömet. Ez és a PC calm termékcsaládja 1 hónap alatt helyretette a bőröm. Azóta is (2 év) minden este ezt használom lemosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Rudelf

2019. október 31.

Kb 2 hét használat után iszonyatosan tele lettem tőle nagy vörös púpokkal, amik 4-5 napig eltüntethetetlenek voltak. Abbahagytam, és azóta semmi ilyesmi. Plusz,ha szembe megy, maró és húzódó érzés lesz még utána órákig. Katasztrófa. A Balea Med lemosó valóban olcsóbb és sokkal jobb megoldás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

tamm

2019. október 28.

Évekig próbálkoztam drogériás "csodaszerekkel', amik varázslatot ígértek, de csak rosszabbították az arcom helyzetét. Ez az arclemosó viszont igen jól szerepelt, nem irritálja, nem szárítja az arcbőrömet. Már többször újravásároltam, kedvenc lemosóm eddig. Ár-érték arányban is megfelelő, mert nagyon kevés is elegendő belőle, így hónapokig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

FodorPapBarbara

2019. október 7.

UPDATE: kb. a 2. flakon felénél, nagyon durván kezdett el kinézni az arcom...utoljára 15 évesen volt ennyi ici pici pattanásom , illetve mélyen a bőr alatt lévők. A kozmetikusom nézte is hogy mégis mi történik az arcommal sose látta ilyennek. Már minden termékemet száműztem a rutinomból hogy rájöjjek, hogy vajon valamelyik termék okozza, vagy szimplán hormonális okai voltak-e. Amiután elfogyott a második doboz, nem vettem újra mert nagyon szeretem a Balea Med lemosóját és kaptam egyet, így gondoltam elhasználom. Láss csodát amióta nem mosom vele az arcom, kezd helyrejönni, és már azok a mély pattik se jönnek ki... Nagyot csalódtam... és nem ez volt az egyetlen paulas termék mostanában...

Ez a legjobb lemosó amit eddig használtam. ( Félek hogy a többi PC termék is ilyen jó, mert ha igen az egy kész anyagi csőd lesz...:D )
Nagyon könnyed az állaga, nem szárít, nagyon szép tiszta tőle a bőröm is. Reggeli, esti használat mellett is nagyon sokáig elég.
Abszolút 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Abszolút 5*

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.