Paula's Choice

Ár:   6 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   177 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   6 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 990 Ft

Gyengéd lemosó a pattanásos bőr számára

• Kíméletlen a pattanásokhoz, de gyengéd a bőrhöz
  • Selymes, frissítő gél
  • Könnyen eltávolítja a sminket
  • Antibakteriális összetevőt tartalmaz
  • Nem tartalmaz szárító, irritáló összetevőket, amelyek súlyosbítják a pattanásokat
  • Arcra és szemre is használható
  • 100% illat-és színezőanyag-mentes

Ár: 6 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Celia

2022. június 9.

Nagyon szeretem a PC-nek ezt a termékcsaládját, és osztom azt a véleményt, hogy csak az árával van a baj. Emiatt nem vettem újra még, hanem most próbálgatok más, olcsóbb géles lemosókat, de ha kifogytam az ötletekből, valószínűleg vissza fogok térni hozzá, mert egyelőre ő a favorit (habár a Purito géles lemosója is hasonlóan jó). Szépen, de kíméletesen tisztít, szebb a bőröm utána, 5*.

UPDATE: Nos, akciós volt, meg is vettem a teljes kiszerelést, a Purito után újra elkezdtem használni, és szinte el sem akartam hinni, hogy különösebb egyéb változtatás nélkül a rutinomban mennyire szépen kezdtek kitisztulni a mitesszereim, amikkel mindig meggyűlik a bajom (a Purito is hősiesen küzdött velük, de hogy ilyen látványos lett most a változás, arra én sem számítottam, és ezt ennek a lemosóváltásnak lehet betudni).
Annyira felülmúlta most a várakozásaimat, hogy ha lehetne, 6*-ot adnék neki! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

Annyira felülmúlta most a várakozásaimat, hogy ha lehetne, 6*-ot adnék neki! :D

slytherclaw

2022. május 30.

Sajnos én leszek az, aki lehúzza. Szerencsére csak deluxe mintát használtam belőle, de nekem nagyon nem vált be. Érzékeny, kombinált (melegebb időben olajosabb) bőröm van, úgyhogy elvileg jónak kellett volna lennie.
Rettentően kiszárította a bőrömet, pedig csak este használtam második lemosónak és hidratáltam utána szokásosan. Húzódott tőle a bőröm már néhány nap használat után is, egy hét után pedig annyira hazavágta a bőröm védőrétegét, hogy hetek alatt sikerült csak helyrehoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

toth kata

2022. március 30.

Nagyon szépen rendbe tette az arcom. Az ára sajnos elég magas de mindenképpen újra veszem minden alkalommal, mert számomra tényleg csak ez a lemosó használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

GodeaterMidir

2022. február 11.

Még csak pár napja használom, de úgy érzem minden pénzt megér.
Nem szárítja az arcom és nem is nehezíti el az arcbőröm. Nagyon kevés is elég belőle, így biztos relatíve sokáig elég lesz. Szerintem megéri az árát.
Kombinált, vízhiányos, piros és pigmentfoltos arcom van (a korábbi patik miatt), már most nagyon szépen rendbe rakta. Tuti újra veszem, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 11.

Még csak pár napja használom, de úgy érzem minden pénzt megér.

aniko89

2022. február 7.

A kedvenc lemosóm. Újraveszem mindig, csodákat művel. Csak ajánlani tudom, extrém érzékeny bőrű személyeknek is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

Bazsa

2022. január 21.

azt hiszem csak velem lehet a baj mert szamomra nagyon nem! Szinte semmi szennyezodest nem tavolit el az arcrol csak maszatolja azt, sot annyi pattanast hozott ki rajtam..
annyi pozitivuma van hogy jol habzik, illat mentes es nagyon puha volt a borom utana talan meg a zsirossagot is csokkentette de ezt egy fo arcmosonak semmikepp nem hasznalom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Dorothea88

2021. december 11.

Nagyon szeretem. Az első terhességem óta az érzékeny arcbőröm zsíros lett. Sehogy se jött rendbe. Az első használat után éreztem, hogy ez más, alaposan tisztít, de nem szárít.
Alapdarab a rutinomban. Újravevős. Ár érték arányban is jó, mert egy borsószemnyi kell belőle összesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

HmM

2021. szeptember 27.

Eddig a CeraVe habzó lemosóját használtam viszont így hűvösebb időkben már nagyon nagyon szárította a bőröm, és a homlokomra is visszajöttek mellette az apró kis bőr alatti pattik, szóval ahelyett kezdtem új lemosót keresni. Végül ebből rendeltem mintát, kb két hete használom és a fent említett pöttyök szinte már teljesen el is tűntek! A bőröm minimálisan szárítja, az előzőhöz képest tényleg egy áldás. Kissé ugyan drága, de ilyen rövid idő alatt elkezdte helyretenni a bőröm, nem irritál, jól habzik, szerintem majd megveszem full size-ban is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Harold

2021. augusztus 19.

Imádom, nagyon vékony bőröm van és nem bírja a BHA-t, így ezt a lemosót használom hámlasztóként. Nekem bőven elég hetente 1-2szer lemosni és látható a hatása, nagyon szépen kitisztítja a pórusaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Kispanda

2021. május 10.

Ezzel a termékkel igazából csak az ára a baj. Remekül tisztít, nem szárad le utána az arcom, 5 hónap használat után sokkal kevesebb problémám van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.