Paula's Choice

Ár:   6 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   177 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   6 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 990 Ft

Gyengéd lemosó a pattanásos bőr számára

• Kíméletlen a pattanásokhoz, de gyengéd a bőrhöz
  • Selymes, frissítő gél
  • Könnyen eltávolítja a sminket
  • Antibakteriális összetevőt tartalmaz
  • Nem tartalmaz szárító, irritáló összetevőket, amelyek súlyosbítják a pattanásokat
  • Arcra és szemre is használható
  • 100% illat-és színezőanyag-mentes

Ár: 6 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kispanda

2021. május 10.

Ezzel a termékkel igazából csak az ára a baj. Remekül tisztít, nem szárad le utána az arcom, 5 hónap használat után sokkal kevesebb problémám van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

BruBella

2021. április 15.

Nagyon vízhiányos, zsírosodó bőröm van és egyátalán nem szárítja ez a lemosó ( a La roche posy effaclar lemosója után, már azonnal húzodott a bőröm). Tuti újraveszem, rengeteget javított a bőröm állagán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

bongi

2021. április 7.

''Sajnos'' a bőröm nagyon szereti, úgyhogy ez a lemosó nálam újravevős lesz. Kicsit drágállom, de egyszerűen szebb a bőröm miután ezzel mosom, mint bármelyik másik lemosóval amit mostanában használtam. Szeretném azt mondani, hogy á, ezt egy olcsóbb lemosó is tudja, de nem lennék őszinte. Utána használom a Clear hámlasztót, nagyon jól működik a kettő együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

pipacs17

2021. március 26.

Nagyon gyorsan és kíméletesen eltávolítja a sminket. Eleinte nehéz volt hozzászokni a gél állagához (naaagyon habzó lemosókhoz voltam szokva), de a megszokás után a legkedvencebb lemosóm lett. Nem a legolcsóbb, de esténként egy nagyobb borsónyi mennyiséget használok, egyáltalán nem fogy gyorsan. Foreo ill. Eggo arctisztító készülékkel is tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

kovacsanett

2021. március 22.

Zsíros, a T vonalban tág pórosú bőrömhöz vettem, ami egyébként érzékeny is. Kb. két hete használom, reggel és este. Egy borsónyit szoktam kinyomni, nedves bőrön eloszlatni. Gyengéden habzik, abszolút jól kezelhető és ami a legfontosabb, hogy nem csíp és nem szárít. A pórusok mérete kezd összehúzódni, kevésbé zsírosodik a bőröm, remélem ez a trend folytatódik, a végleges hatását 3 hónap használat után újraértékelem. Eddig tetszik, bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

katonabianka

2021. március 17.

Kb. két évig használtam arclemosóként és nagyon szerettem, sokáig elég volt egy tubus (kb. 5 hónap). Szépen tisztított, a bőröm állapotán is javított, mindezt úgy, hogy nem szárított. Azért nem vettem újra, mert változott az arcbőröm és már egy gyengédebb lemosót használok. Zsíros, pattanásos bőrrel rendelkezőknek nyugodt szívvel ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Regi23

2021. március 9.

Nagyon szeretem, minden este használom, néha reggelente is, ha éppen olyan a bőröm. Kellemesen tisztítja a bőrömet, alapos is, nem szárít, double cleanse-nek is tökéletesen működik. Egyedül az ára miatt vonok le egy csillagot, még vacilálok, hogy belefér-e a költségvetésembe most, de alapvetően nagyon elégedett vagyok vele, szerintem kombinált vagy zsíros bőrűeknek tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Marmelade

2021. február 15.

Nagyon szeretem, nem szárít, szépen tisztít, szépen habzik, az én bőrömnek teljesen jó. :) Igaz persze utána nem árt hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Kbn90

2020. december 29.

Nem rossz, de nekem szárít. Ami amúgy ugyan jólesik, de tudjuk, hogy nem ez a lényeg és a megfelelő a zsíros bőr esetében. Le volt árazva az oldalon, ahol rendeltem az utazós méret, elhasználom, de nem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Mimi88

2020. szeptember 21.

Jó-jó, de semmi extra...a Balea Med Ultra Sensitive arclemosója ugyanezt tudja, csak jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.