Paula's Choice

Ár:   6 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   177 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   6 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 990 Ft

Gyengéd lemosó a pattanásos bőr számára

• Kíméletlen a pattanásokhoz, de gyengéd a bőrhöz
  • Selymes, frissítő gél
  • Könnyen eltávolítja a sminket
  • Antibakteriális összetevőt tartalmaz
  • Nem tartalmaz szárító, irritáló összetevőket, amelyek súlyosbítják a pattanásokat
  • Arcra és szemre is használható
  • 100% illat-és színezőanyag-mentes

Ár: 6 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: BlackCanary08
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Előre utalással, Foxpost +1500 Ft, vagy Packeta +1300 Ft

Marmelade

2021. február 15.

Nagyon szeretem, nem szárít, szépen tisztít, szépen habzik, az én bőrömnek teljesen jó. :) Igaz persze utána nem árt hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Kbn90

2020. december 29.

Nem rossz, de nekem szárít. Ami amúgy ugyan jólesik, de tudjuk, hogy nem ez a lényeg és a megfelelő a zsíros bőr esetében. Le volt árazva az oldalon, ahol rendeltem az utazós méret, elhasználom, de nem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Mimi88

2020. szeptember 21.

Jó-jó, de semmi extra...a Balea Med Ultra Sensitive arclemosója ugyanezt tudja, csak jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Knori

2020. augusztus 5.

Mindig is utáltam az arctisztítást, felesleges nyűgnek tartottam, aztán megnéztem pár skinsmartos videót és rájöttem hogy ez milyen fontos. Kipróbáltam pár bőrtípusomhoz illő PC deluxe minit (resist, defense, clear) és végül ő győzött, nem csak azért mert a legolcsóbb a 3 közül, hanem mert a legkellemesebb számomra a használata. Kellemes illata van, könnyen kijön a flakonból (a resisttel ellentétben), szuper az állaga, jól habzik, alaposan tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

srskitti

2020. július 18.

Május óta használom a reggeli lemosáshoz, és nagyon elégedett vagyok vele. Nem húzódik utána a bőröm, nagyon jó érzetet hagy maga után.
Azért választottam ezt a lemosót, mert pattanásra és miteszerre is hajlamos vagyok. Áttetsző, géles állagú. Egy borsószemnyivel le tudom mosni az arcomat és a nyakamat is.
Ugyan drága, de nagyon sokáig elég, és tényleg nagyon jó. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Ugyan drága, de nagyon sokáig elég, és tényleg nagyon jó. Csak ajánlani tudom.

browniee

2020. június 23.

Szépek az összetevők, kombinált bőrre igazi megváltás. A zsíros részeket mattítja, a szárazakat pedig nem szárítja tovább. Friss érzetet ad. Kis mennyiség is kellő habot képez, elég kiadós. Ha nem találok hasonlóan jó terméket alacsonyabb áron, akkor újravevős. Szeretem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

dorogiagi

2020. június 7.

Nekem szuperül bevált. Már a második flakon végén járok. Gyengéden tisztítja a bőröm. Sokáig elég, mert kevés kell belőle. Láthatóan kevesebb a pattanás az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

Eraa89

2020. március 27.

Nekem szuperül bevált :) zsíros, miteszeres, pattanásokra hajlamos a bőröm, a PC Anti-redness exfoliating solution hámlasztót használok utána. Nekem nagyon bevált, gyengéden tisztítja a bőröm, nem irritálja, és kevés kell belőle :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

Dana1983

2019. november 26.

Egy delux mintát rendeltem belőle (tasakos minta nem volt), mert sejtettem, hogy túl agresszív lesz az én extra érzékeny, mindentől kipirosodó bőrömnek. Így is lett. Már rájöttem, hogy hiába írják rá egy termékre, hogy nem irritál, csökkenti a kipirosodást stb., attól még az én bőrömet simán irritálja. (Az INCI elemzésen, a nyilvánvalóan irritáló összetevőkön már rég túl vagyok.)
Szóval tiszta vörös és száraz lett tőle a fejem. Ki is dobtam. :-/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Szóval tiszta vörös és száraz lett tőle a fejem. Ki is dobtam. :-/

Lexy1296

2019. november 16.

Első termékem volt amit kirpóbáltam ettől a márkától és beleszerettem. Anno még aknékkal szenvedtem, mivel a sok bodyshop és egyéb agyon illatozott, illóolajozott pattanásos bőrre való dolgok felborították az egész bőrömet. Ez és a PC calm termékcsaládja 1 hónap alatt helyretette a bőröm. Azóta is (2 év) minden este ezt használom lemosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Antioxidánsok: Arginine
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Arginine, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.