Paula's Choice Clear Regular Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 500  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: viktoriaczire, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 500  Ft

2 % szalicilsavat tartalmaz.

Folyékony formulája hámlasztja a bőrt, amely így  egészségesebbé, simábbá válik. Könnyű, vizes textúrája nem szárít, nem irritál, gyulladáscsökkentő összetevői megnyugtatják a rozacea-s bőrt is. PH értéke enyhébb, mint az extra strenght formuláé. Nem tömíti el a pórusukat, és méretüket szinte egyik napról a másikra csökkenti. Csökkenti a vörös foltokat és megelőzi azok kialakulását.

A termék aszpirin allergia esetén nem használható.

Ár: 10 500  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
dunaimano

2019. május 22.

Eredetileg hugicámnak szántam karácsonyra, de kiderült, hogy a másik húgim is vett neki egy hámlasztót (koreait), így ezt én kezdtem el használni. Aztán valahogy úgy alakult, hogy a koreai hámlasztóját nem szerette meg a bőre, így mégis megkapta ezt... Na de, arról az egy-két hónapos időszakról, amíg én használtam, abszolút pozitív a tapasztalatom. Kicsit gyengédebb, mint az előző PC hámlasztóm volt, akár minden nap simán használhattam anélkül, hogy túlhámlasztottam volna. Én ezeket a vizes állagú folyékony hámlasztókat a kezemre öntöm ki, és úgy tapogatom fel az arcomra, vagy óvatosan egyből az arcomra csepegtetek és eloszlatom. Illatmentes, szuperül teszi a dolgát, karbantartja a faggyú termelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Kriszta180222

2019. március 18.

A Skin perfecting BHA verzióval kezdtem hámlasztási pályafutásomat, és azt imádtam, de mivel most retinolt is tartalmaz a rutinom, így erre esett utoljára a választásom. Hát vele már közel sem vagyok annyira elégedett. Első ami kiborított az a csomagolás-vizes állag kombó. Egyszerűen nem lehet úgy csepegtetni, hogy utána ne legyen minden tiszta lötty. Másodszor, még az orrom melletti területet (ami azért durván tud száradni/hámlani) sem tudta rendbetenni, pedig ennyit legalább elvártam volna tőle, ha már a mitesszerekkel és a pórusokkal nem nagyon tud mit kezdeni. Mindezek mellé a homlokom nagyon vízhiányos lett, amit eddig nem tapasztaltam. Legközelebb biztosan visszatérek a másik verzióra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Candy21

2018. november 22.

Nem vagyok vele elégedett nem elég hatékony gyulladt pattanásaim vannak és mitesszereim nem sokat segített rajtuk nem látok változást. Az előző hámlasztóm eredményesebb volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

grey

2018. január 10.

Első hámlasztóm volt, két éve vettem először. Pattanások, mitesszerek számát minimálisra csökkentette, nagyon sokat köszönhetek neki. Minden este használtam kezdetben, sosem hámlasztottam túl vele, semmi irritációt nem tapasztaltam. Azóta g&g-re váltottam, de mindig is csodaszerként fogok rá tekinteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

CeCeDrake

2017. december 19.

Semmit nem csinál, de azt drágán!
Ebből senki ne vegye meg egyből a nagyot, inkább csak a deluxot.
Pórustisztításból nagyon gyenge, viszont heti 2 alkalmas használat mellett is durván vízhiányossá teszi a bőrt, az ígérettel ellentétben.
TO 2% szalicilsav olcsóbb, de ennél többet tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Semmit nem csinál, de azt drágán!
Ebből senki ne vegye meg egyből a nagyot, inkább csak a deluxot.
TO 2% szalicilsav olcsóbb, de ennél többet tesz!

sztinke

2015. szeptember 26.

Deluxe mintám van belőle, már használom egy ideje. Nagyon gazdaságos, mert tényleg csak pár csepp a tenyérbe, azt eloszlatni az arcon... pikk-pakk megvan, beszívódik, nem irritál, nem ragacsos. Viszont nekem sajnos az ég adta világon semmit nem csinál a bőrömmel, pedig hónapok óta használom. Ha naponta kenem, csak kiszárítja az amúgy is vízhiányos, kombinált bőrömet. Ráadásul még a kezdeti napi használat mellett sem tapasztaltam pozitív változást. Nem csökkentette a mitesszerek számát és a pórusok méretét. Ugyan pattanásom már viszonylag ritkán van, de azok kialakulására/gyógyulására sincs nálam érzékelhető hatása. Ártani nem árt, de az én bőrömre nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

csokirhnn

2015. augusztus 13.

Kis deluxe mintám van belőle. A legelején mégjobban kihozta azt a kevés pici pattanásaimat, amik voltak, de szerintem utána már jobban hozzászokott a bőröm és azóta jól teljesít. Ha van pattanásom, akkor segít hamarabb elmulasztani. Amúgy minden este, arcmosás után az ujjaimmal viszem fel főként a T vonalba a mitesszerekre. Nekem sosem szárított. Szerintem ez a deluxe minta sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Kicsi79

2015. január 30.

Alapból kell hogy legyen valamilyen hámlasztónk otthon, ugye ezt már tudják azok(is) akik olyan pc imádók mint én. Nekem szigorúan csak BHA mert rozaceás a bőröm. De arra meg szinte kötelező. Ez a második darabom, az első a 2% bha lotion volt de az kicsit sok a zsírosodásra is hajlamos bőrömre. Azért az is fogyóban van már. :-) Ez viszont kitűnően szerepel mert valóban nem szárít, nyugtat, könnyed, de túlzásba ne essünk vele, ki kell mindenkinek tapasztalnia mit bír a bőre. De ha ez sikerült csodákat tesz. A rendszeres és ésszerű használata meghozza az eredményt. Kisebb pórusok. Kevesebb pati, tisztább bőrkép. Hamarabb gyógyuló és kevésbé lángoló göbök(rozaceások tudják ez mit jelent). Alapdarab főleg úgy hogy rettenetes sok ideig elég lesz mert kevés kell belőle. Ajánlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

cicuka

2015. január 25.

kb. 3 hete használom, napi szinten, de előfordul, hogy "pihenésképp" egy napot kihagyok. nem hámlasztottam túl egyszer sem, és egyre szebb a bőröm tőle. felkenés után pár perccel mérséklődik a pirosság, megnyugtatja a gyulladt részeket. ha valami csúnyaságnak ki kell jönnie, azt tényleg kihozza, de hamarabb el is múlik. amióta használom, azóta a nagyobb kinyomhatatlan aknék (ha nem piszkálom!!) 2-3 nap alatt visszahúzódnak, de ilyen szerencsére egyre kevesebb van. a pattifoltokra is kedvező hatással van, szépen múlnak. régen volt már ilyen szép a bőröm, mint most. nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

monikac

2014. július 1.

Ennyi pénzért többet vártam tőle. Semmi különös sajnos. Néha még jobban kihozta a pattanásokat... :/ Nekem hatalmas csalódás, kereshetem tovább a tökéletes lemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.