Paula's Choice Clear Regular Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

Paula's Choice

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 990  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: viktoriaczire, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 990  Ft

2 % szalicilsavat tartalmaz.

Folyékony formulája hámlasztja a bőrt, amely így  egészségesebbé, simábbá válik. Könnyű, vizes textúrája nem szárít, nem irritál, gyulladáscsökkentő összetevői megnyugtatják a rozacea-s bőrt is. PH értéke enyhébb, mint az extra strenght formuláé. Nem tömíti el a pórusukat, és méretüket szinte egyik napról a másikra csökkenti. Csökkenti a vörös foltokat és megelőzi azok kialakulását.

A termék aszpirin allergia esetén nem használható.

Ár: 11 990  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

zs001

2021. május 8.

Én nem vagyok egy nagy Paula- rajongó, mert a sok szilikon nem a barátom, de ez a legjobb BHA számomra. Annak ellenére is, hogy ez nem is az én bőrtípusomra lenne való. Nincsenek pattanásaim, miteszerem sem nagyon, inkább érzékeny, kombinált a bőröm, egy kis rosaceaval megspékelve. Rengeteg fajta BHA-t kipróbáltam már, koreaiakat, magyar termékeket, Paulásokat, stb, de ez vált be.
Szeretem a vízszerű állagát, azt, hogy ez tényleg nem ragad, nem hagy réteget, és tényleg szépíti a bőrt. Napi szinten használom már egy ideje, és a rosaceas területeket nagyon szépen nyugtatja, tényleg látom a BHA gyulladáscsökkentő hatását. Szép, tiszta, egészséges a bőröm a használata mellett. Az illata gyógyszeres, de én ezt megszoktam gyorsan, és inkább legyen természetes illata, mint parfüm vagy illóolaj legyen benne.
A borsos ára az egyetlen hátránya, de mivel tényleg jó, és hatalmas a kiszerelése, napi használat mellett is nagyon sokáig kitart, már mellette maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

hoembera

2021. április 11.

Deluxe próbát kaptam belőle egy PC rendelésnél, amúgy nekem az abszolút befutó a PC Resist világoskék víz állagú 2%BHA-ja volt. Egy hónapig kitartott a deluxe kiszerelés mindennapi használattal. Én nem tapasztaltam annyira nagy különbséget a kettő között, mindkettő víz szerű, szépen beszívódik, és ez sem irritálta kifejezetten az amúgy nagyon érzékeny bőrömet. Viszont mégis visszatérek a Resisthez, mert úgy érzem, hogy érzékeny bőrre valahogy az mégis jobb, mintha azzal még kevésbé lenne hajlamos az orcám a pirosodásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

vivjenne

2021. április 6.

Update: még nem ürült ki a deluxe minta, de elkezdtem használni a GG Cheer Up-ját is. Jól tettem, hogy a PC-ből is hagytam a biztonság kedvéért, mert úgy tűnik, a mitesszeres bőrömnek nem elég a GG 1%-os BHA tartalma. Úgyhogy mégis újraveszem nagy kiszerelésben a PC BHA-ját is, és váltva használom, így a pórusok belsejében és a bőrfelszínen is tudnak dolgozni a hámlasztók, de a magasabb BHA hatóanyagra mindenképp szükségem van.

Ő az első hámlasztóm, 2 hete használom, egy deluxe mintát fogyasztok épp belőle.
Az első pár alkalommal pamutkoronggal vittem fel, de inkább váltottam arra a módszerre, hogy a kezembe löttyintek, és onnan oszlatom el az arcomon.
Nekem már 2 használat után látványos változást hozott, az esti rutin részeként használom. Az arcomra jellemzőbbek (voltak) a dudorszerű zárt komedók, ezeknek a számát ez a termék az első 2 használat után drasztikusan csökkentette, mostanra (mindennapos használat mellett) kisimult a bőröm. Persze az államon még találhatók zárt komedók, de már sokkal kevesebb, illetve az orcámon vannak még nyílt komedók, de azok is kisebbek lettek.
Az én bőröm azonnal elbírta a napi használatot, nem okozott irritációt, és az állagával is elégedett vagyok. Pont 1 éve sikerült úgy tönkretennem az amúgy is gyulladásra hajlamos bőrömet egy sikertelen radírozással, hogy nem hittem, hogy valaha rendbe fog jönni. Még hosszú az út, amíg tényleg kitisztulhat az arcom, de most már látom a hatását és a pozitív hozadékát egy jól összerakott rutinnak, pedig még tényleg az elején vagyok.
Csak azért nem fogom újravenni, mert a G&G Cheer Up-jára fogok áttérni, ami árban kedvezőbb, és magyar márka, ami nálam - a hatékonyság mellett - fontos szempont, egyébként pedig szuper termék, és megkapja tőlem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Eszti12

2020. szeptember 2.

Hát nem sok jót tudok írni erről a termékről. Sosem használtam hámlasztót ezelőtt, mivel alapból szárazabb és hámlásra hajlamos bőröm van a problémás területeket, kicsit tartottam is tőle. Sajnos ez nem volt alaptalan, bár a termék használatakor nem volt semmi probléma, nem irritálta a bőröm, stb., másnap iszonyúan hámlott tőle a bőröm, pedig elvileg nem kellett volna, illetve nem ilyen mértékben. Ezerszer rosszabb volt, mint amúgy. Párszor azért kísérleteztem, hátha megszokja a bőröm, de nem sikerült neki. Lehet az is volta baj, hogy sok termékkel együtt próbáltam bevezetni a rutinomba, de szerintem most egy jó ideig nem próbálkozok majd hámlasztással. Nekem ez a termék 1 csillag, de attólmég másoknak beválhat, nem akarom teljesen leírni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

dunaimano

2019. május 22.

Eredetileg hugicámnak szántam karácsonyra, de kiderült, hogy a másik húgim is vett neki egy hámlasztót (koreait), így ezt én kezdtem el használni. Aztán valahogy úgy alakult, hogy a koreai hámlasztóját nem szerette meg a bőre, így mégis megkapta ezt... Na de, arról az egy-két hónapos időszakról, amíg én használtam, abszolút pozitív a tapasztalatom. Kicsit gyengédebb, mint az előző PC hámlasztóm volt, akár minden nap simán használhattam anélkül, hogy túlhámlasztottam volna. Én ezeket a vizes állagú folyékony hámlasztókat a kezemre öntöm ki, és úgy tapogatom fel az arcomra, vagy óvatosan egyből az arcomra csepegtetek és eloszlatom. Illatmentes, szuperül teszi a dolgát, karbantartja a faggyú termelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Kriszta180222

2019. március 18.

A Skin perfecting BHA verzióval kezdtem hámlasztási pályafutásomat, és azt imádtam, de mivel most retinolt is tartalmaz a rutinom, így erre esett utoljára a választásom. Hát vele már közel sem vagyok annyira elégedett. Első ami kiborított az a csomagolás-vizes állag kombó. Egyszerűen nem lehet úgy csepegtetni, hogy utána ne legyen minden tiszta lötty. Másodszor, még az orrom melletti területet (ami azért durván tud száradni/hámlani) sem tudta rendbetenni, pedig ennyit legalább elvártam volna tőle, ha már a mitesszerekkel és a pórusokkal nem nagyon tud mit kezdeni. Mindezek mellé a homlokom nagyon vízhiányos lett, amit eddig nem tapasztaltam. Legközelebb biztosan visszatérek a másik verzióra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Candy21

2018. november 22.

Nem vagyok vele elégedett nem elég hatékony gyulladt pattanásaim vannak és mitesszereim nem sokat segített rajtuk nem látok változást. Az előző hámlasztóm eredményesebb volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

grey

2018. január 10.

Első hámlasztóm volt, két éve vettem először. Pattanások, mitesszerek számát minimálisra csökkentette, nagyon sokat köszönhetek neki. Minden este használtam kezdetben, sosem hámlasztottam túl vele, semmi irritációt nem tapasztaltam. Azóta g&g-re váltottam, de mindig is csodaszerként fogok rá tekinteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

CeCeDrake

2017. december 19.

Semmit nem csinál, de azt drágán!
Ebből senki ne vegye meg egyből a nagyot, inkább csak a deluxot.
Pórustisztításból nagyon gyenge, viszont heti 2 alkalmas használat mellett is durván vízhiányossá teszi a bőrt, az ígérettel ellentétben.
TO 2% szalicilsav olcsóbb, de ennél többet tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Semmit nem csinál, de azt drágán!
Ebből senki ne vegye meg egyből a nagyot, inkább csak a deluxot.
TO 2% szalicilsav olcsóbb, de ennél többet tesz!

sztinke

2015. szeptember 26.

Deluxe mintám van belőle, már használom egy ideje. Nagyon gazdaságos, mert tényleg csak pár csepp a tenyérbe, azt eloszlatni az arcon... pikk-pakk megvan, beszívódik, nem irritál, nem ragacsos. Viszont nekem sajnos az ég adta világon semmit nem csinál a bőrömmel, pedig hónapok óta használom. Ha naponta kenem, csak kiszárítja az amúgy is vízhiányos, kombinált bőrömet. Ráadásul még a kezdeti napi használat mellett sem tapasztaltam pozitív változást. Nem csökkentette a mitesszerek számát és a pórusok méretét. Ugyan pattanásom már viszonylag ritkán van, de azok kialakulására/gyógyulására sincs nálam érzékelhető hatása. Ártani nem árt, de az én bőrömre nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.