Paula's Choice

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2016. június 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Megnyugtatja az érzékeny bőrt, azonnal csökkenti a pirosságot. Tökéletes problémás, extra érzékeny, aknés, ekcémás, roseceás bőrre is.

Makk Zsuzsó

2016. március 30.

Eddig ez a leghasznavehetetlenebb PC-termék, amit próbáltam, még szerencse, hogy csak mintát. Először is büdös (enyvszaga van), amivel még nem lenne akkora baj, ha a hatása jó lenne. De nem az, mert semmiféle nyugtató, pirosságcsökkentő hatása nem volt, ragadt, húzódott utána a bőröm, szárított is, és a tetejébe másnapra tele lettem pattanással, ami nálam nagyon ritka. A sötétkék tonik, vagy a világoskék BHA folyadék sokkal jobban hozza azt, amit ennél a terméknél ígérnek.

Upd: Javítok 3 csillagra, mert kibontottam egy másik mintát, ami nem volt büdös, tehát valószínűleg belefutottam egy romlottba. Ez már nem okozott pattanást, valamennyire hidratált is, de azt most is tartom, hogy az említett másik két termék sokkal jobb hatással van a bőrömre, mint ez. Az új Calm tonikokra viszont nagyon kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

worms

2015. június 5.

Nekem valamiért ez nem vált be ,nem szereti a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Nekem valamiért ez nem vált be ,nem szereti a bőröm.

umpalumpa

2015. április 2.

Csak mintácskát használtam és most is tart, de nekem fincsi volt. A piros betűs napok beköszönte előtt kissé könnyebben irritálódik a bőröm (de hülyén hangzik), szóval itt egy kis pati, ott egy kis piros folt. Hát nekem nagyon szépen lehúzta a pirosságot, bár ideiglenes volt a hatása. Nem tudom, ha állandóan tudnám használni hosszú távon tartaná-e a pirosság-elmulasztó hatását...
Nem pazaroltam vattán, besimogattam az ujjaimmal. Hidratáló hatást is éreztem, nagyon kellemes volt. A náthától kipirosodott orromnak is nagyon jót tett (ideig-óráig). Így 4-est kap, de még próbálkoznom majd vele. Frissítek, ha hosszabbb távon is sikerült használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Kardvirág

2015. március 31.

Nem tudom-nem tudom. Tényleg nem. Pozitív hatást nem igazán veszek észre, mondjuk rosszat nem csinál. Persze ha elfogy lehet, hogy érezni fogom a hiányát. Nem tudom, hogy újra veszem-e, ahhoz azért drága, hogy ne csináljon semmit. A szaga engem zavar, pedig nem vagyok finnyás ilyen dolgokra, ez az egyetlen kozmetikumom, aminél zavar, pedig nem használok illatosított termékeket, tehát nem elvárás a jó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

tuzki

2014. szeptember 16.

Azt hiszem ez pattanásos bőrre nem használ, viszont a rozaceámra bevált. Alapvetően nekem is eltér az arcbőröm színe a nyakamtól (eléggé feltűnően), de amióta használom egészen egységes lett és nem eget rengető a különbség. Reggel és este szoktam használni, de volt időszak amikor kihagytam mert áh még sem jött be. Na akkor láttam 1-2 nap múlva (pirosas arcszín visszatérése), hogy de, használ ez csak talán nem annyira feltűnően mint az ember várná. Egyébként a random belobbanó arcbőrön is segít (szerencsére nálam ez még ritkán van), hamar lenyugtatja és tartósan. Az tetszik, hogy folyékony, először vattával használtam, de inkább simán a tenyerembe öntöm és úgy oszlatom szét az arcon. Nem kell belőle sok pont emiatt az állag miatt. Hamar beszívódik és felkenés után tényleg kicsit pirosabb a bőr, de nálam például 2 perc alatt ez el is múlik. A nagy kiszerelés van meg és úgy fest jó darabig elég lesz még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

ohmybrush

2014. augusztus 7.

Mintáim voltak ebből, de szeretnék írni róla. Nagyon folyékony, színtelen, hamar felszívódik, egy picit pirosabb lesz tőle a bőröm, de úgy látom, hogy kb. 20 percre rá tényleg elmúlik és kicsit le is húzza a bőröm pirosságát. "Csak" pattanásaim vannak és ezek régi helyei, a többi problémára nem tudom, hogy megoldást nyújt-e, de szerintem annyira nem csodaszer, hogy ilyen kis mennyiséget ennyi pénzért adjanak, de ki tudja, talán hosszú távon tényleg nagyon jó? A többi PC terméknél nagyobb volt a wow-faktor, de ez sem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. június 23.

Egyszerűen nem volt hatásos, kicsit még talán pirosabb is lett tőle a bőröm. Nem használtam el az egészet, és nem is fogom, annak ellenére, hogy nem volt olcsó. (Számomra) nem érte meg az árát, mondhatni, irreálisan drága.

Felül kellett vizsgálnom a véleményemet. Érzékeny vagyok az alkoholra, és a minap egy fél pohár sörtől foltokban fájdalmasan feszülve sötétlilás bordó lett az arcom, a nyakam és a dekoltázsom is. Veszítenivalóm nem volt, gyorsan lekaptam a polcról a Redness Reliefet és átpacskoltam vele az égő területeket. A feszülést, viszketést rögtön csillapította, és a pirosság is eltűnt néhány perc alatt. Ez tényleg elég extrém teszt volt, de legalább nagyon meggyőző :). Szóval az egy csillagot ötre módosítom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 23.

PAncsi79

2014. június 2.

Az azért szomorú, hogy egy mintát próbálgatva kell rájönnöm, hogy a bőröm rozaceás (és hogy újra kell gondolnom a bőrápolási rutinomat)
Az utóbbi hónapokban sokat bosszankodtam az arcbőröm miatt, mert nagyon elüt(ött) a nyakamtól és a testem többi részétől: a sötét rózsaszín-pirosas bőrszín nagyon nem passzolt a többihez, de (bár balgának tűnhetek) eszembe sem jutott, hogy ez nem normális...
Egy korábbi rendelésem során kaptam ebből egy mintát. Sokáig csak őrizgettem a mintás fiókomban, majd kb egy hete úgy döntöttem, hogy kipróbálom: Paula termékei mind beváltak, ártani nem árthat, elhasználom reggeli tonikként. Kb három nap múlva viszont értetlenül álltam a tükör előtt, hogy hova is tűnt az arcom pirossága, milyen halovány színem lett. No ekkor kezdtem el utána olvasni, hogy mi is ez a folyadék, no és hogy mi is az a rozacea... A biztonság kedvéért rendeltem beőle még mintát, miután az első elfogyott, és három nap múlva ismét szinte eltűnt az arcomról a pirosság - ergo nekem nagyon bevált ez a kis folyadék!
AHA hámlasztók félretéve, bőrgyógyászhoz bejelentkezve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 2.

AHA hámlasztók félretéve, bőrgyógyászhoz bejelentkezve

2014. május 15.

Két mintányit használtam el belőle, de az égvilágon semmi hatást nem tapasztaltam. Se nem nyugtat, se nem hidratál, mintha sima vizet kentem volna az arcomra.
Pandácska, én már AHA után néhány óráig sima hidratálón kívül nem merek semmit kenni, mert több mindentől előfordult már az általad említett instant, több órán át tartó rákvörösség, többek közt a szintén nyugtató hatású és amúgy szuper Scheller Jojobás szérumtól is (kb. 1 órával a 10% AHA után kentem fel). Amit egyébként azóta is használok, csak AHA után nem, és soha nem volt tőle hasonló reakcióm. Úgyhogy most már szigorúan csak este AHA-zok és utána (min. fél de inkább egy órával) csak a Balea Med intenzív krémje kerül az arcomra, reggelig semmi más. Egyébként ez szerintem nem kifejezetten allergiás reakció, hanem valamelyik összetevő az AHA-val együtt okozza, azt pl. tudom, hogy hialuronsavas dolgot nem szabad AHA után kenni, mert az is ilyet okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Pandácska

2014. január 6.

Tegnap reggel felkentem a szokásos AHA krémemet. Már fél éve hámlasztok, soha nem volt problémám vele, nem is viszem túlzásba, AHA csak kéthetente, BHA 2-3 naponta. Szóval reggel AHA, este ugye arcot mostam, nem volt semmi baj. PC tonikkal áttöröltem az arcomat, minden rendben volt. Gondoltam, most kipróbálom ezt a minta lötyit, elvileg úgyis arra van, hogy nyugtassa a bőrt. Felkentem és jött a döbbenet. 1 perc alatt olyan rákvörös lettem, hogy nem tudtam nevessek vagy sírjak. Égett az arcom, mintha felgyújtották volna. Azonnal bő vízzel arcot mostam és panthenollal bekentem, hátha az segít. Kb. 1 órán át tartott ez a vörös állapot, utána átmentem rózsaszín kismalacba végül pedig visszakaptam a rendes fejemet :) Nem tudom mi történt, lehet, hogy én vagyok a hibás, de soha semmi nem okozott még nálam ilyet. AHA után mindig használok PC termékeket, szérumot, krémet, tonikot, imádom őket. Szerintem van ebben valami, amit nem bír a bőröm. Nem tudom hány csillagot adjak, mert a PC termékek a szívem csücskei, de ez most nem jött be. Azért két csillag és nem egy, mert nekem se kellett volna hámlasztás után új terméket tesztelnem (ilyenkor azért csak érzékenyebb a bőr).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallate, Boerhavia Diffusa Root Extract, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Sea Whip Extract, Colloidal Oatmeal, Epigallocatechin Gallate, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.