Paula's Choice

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   14,78 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. április 16.

Kiszerelés:   14,78 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A szérum használatával nem csak elhalványulnak a hegek, hanem simítja bőr textúráját és elősegíti az optimális gyógyulást. Nagy koncentrációban tartalmaz quercetin-t, ami a hagyma kivonat hatóanyaga, és C-vitamin-t. Csökkenti a bőr vörösségét és gyulladását, valamint drámaian minimalizálja a hegek textúráját és visszaállítja a bőr normális színét. Ez a speciális komplex segít megelőzni és csökkenteni a az újonnan gyógyult sebek hegesedését, és segít a régebbi hegeket puhábbá és simább érzetűvé tenni, így ezek kevésbé lesznek láthatóak. Tartós eredményt lehet elérni már 8 hetes mindennapos használat során.

• Gátolja az új hegek kialakulását
  • Elhalványítja a meglévő hegeket
  • Csökkenti a bőrpírt
  • Kisimítja a bőr textúráját
  • Segít visszaállítani a bőr normál bőr színét
  • Használható bárhol a testen
  • Klinikailag bizonyítottan nem irritáló
  • 100%-ban illatanyag-és színezőanyag-mentes
Kiszerelés: 14.78 ml

Hanna83

2017. február 19.

Nekem nagyon bevált, műtéti sebre használtam el többet is, és gyönyörű sima lett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

whitexswan

2016. december 27.

Felváltva használtam a PC Resist Super Antioxidant Concentrate Serumával a PC hámlasztók mellé, mert együtt felkenve a kettő már túl sűrű lett volna a bőrnek. Az állaguk egyébként nagyon hasonló, de ez valamivel még sűrűbb. Fokhagyma kivonat van benne, de ez a szagán nem érződik, sőt úgy rémlik, nagyjából teljesen illatmentes volt.

2-3 kis tégellyel kenegettem el belőle régi atrófiás (pattanások utáni kicsi, de mély) hegekre az arcomon, gondolván, hátha türelem kell ahhoz, hogy kifejtse a hatását... A bőrt valóban kisimította, szebb, finomabb volt az összehatás, de csak ideiglenesen. Folyamatos használat mellett a hegek szélei egy nagyon picit (talán 5%-kal) jobban néztek ki tőle, viszont azt kell, hogy mondjam, semmiféle hosszútávú eredményét nem vettem észre. Nekem nem hozta, amit vártam tőle. Az utolsót már csak ímmel-ámmal használgattam, hogy elfogyjon, mert addigra nyilvánvaló lett, hogy sokat nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Quercetin, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!