Paula's Choice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2013. december 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs kollekció

• Csillogó, közepes fedésű
  • Hosszú élettartamú, kényelmes viselet
  • Könnyű, nem ragadós
  • Kondicionál és hidratál

Négy gyönyörű árnyalatot tartalmaz: Cherry Red, Vintage Pink, Watermelon Pink és Festive Rose

mariib

2015. május 20.

Ajándékba kaptam PC krémrendelések mellé ezt a négy darabos szettet. A liquid lipstick elnevezés valójában sima szájfényt takar, de nyilván így sokkal hangzatosabb. :) A fedése, ígéretéhez híven közepes, rúzshoz semmiképp nem hasonlítanám, mert ez nem több, mint ami: egy jó minőségű szájfény. Nagyon jól és tartósan hidratál, nem ragad bele a hajam, szépen a helyén marad, nem ül bele a ráncokba. A cukorkás, vaníliás ajakkencék után kifejezetten szeretem, hogy ennek nincs semmilyen illata. NYX és Revlon szájfényeim mellett használom, azt kell, hogy mondjam, előszeretettel nyúlok ez után. :) Egyetlen kifogásom van: a csomagolása lehetne neszeszer barátabb, a maga 7 ml-s kiszereléséhez igencsak bumszli. A NYX szájfényem pl. 8 ml-s, de sokkal kis takarosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.