Paula's Choice

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2018. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez a selymes formula gyorsan eltávolítja az összes sminket (beleértve a szem sminkjét is), könnyű leöblíteni.

• Enyhén habzó krém
• A bőrt tökéletesen tisztítja és puhítja.
• 100%-ban illat-és színezőanyag-mentes

Ajánlott mitesszeres bőrre is.

bence1994

2015. augusztus 29.

Mintát (3.5 ml) vásároltam belőle, ami 4 használatra volt elegendő. Habzik, jól tisztít, de semmi extra. A 2. helyen álló SLS miatt csak 3 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Tvylvis

2013. november 27.

Update: Elveszek egy pontot. Az SLS tartalommal megbékéltem, gondoltam, elhasználom ezt most, de másik arclemosót keresek. Viszont kifejezetten durván szárítja a bőröm. Ezt reggel és este nem vettem észre, mert jött utána a tonik és a hidratáló. Viszont ha napközben megmosom ezzel az arcom sportolás után, borzasztóan feszül, húzódik utána a bőröm. Mindezt úgy, hogy a termék száraz (normál/száraz) bőrre való, az én bőröm pedig normál (nyáron inkább kombináltba, télen a száraz felé hajlik). Butaság volt a nagy kiszerelést megvenni (bár nem sokkal drágább a kisebb verziónál), de nagy volt a bizalom a PC termékek iránt.

Elfogyott a Resist arclemosóm, és gondoltam, kipróbálom ezt. A Resist lemosója nagyon jó, de annyira nem éreztem kiemelkedőnek, mint amennyibe kerül. Így ezt rendeltem, ráadásul a 473 ml-es verziót. Két hete használom, teljesen jól teljesít, szépen leszedi a szennyeződéseket, a sminket, nem szárít, nagyon selymes utána a bőröm. Aztán megnéztem az összetevőket.... és kicsit meglepett, hogy az SLS a második helyen áll. Valahogy ezt nem is figyeltem a rendelésnél, nem gondoltam, hogy Paula termékeiben is ilyen sok van. Szóval most kis dilemma előtt vagyok, mert a termék alapvetően jó, teszi a dolgát, nem irritál... viszont sok benne az SLS. Egyelőre használom, ez a nagy verzió hosszú ideig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.