Paula's Choice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p.orgona, Módosítva: 2014. március 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

15% C vitamin tartalmú szérum E vitaminnal és ferulic savval

• öregedésgátló hatású - küzd a barna foltok és ráncok ellen
  • simábbá, ragyogóbbá teszi a bőrt

kat

2016. február 14.

Kb. két éve (amikor újdonság volt) használtam el egy üveggel. Látványos hatása nem volt, lehet, hogy ahhoz ennyi nem elég, de mivel drága és nehezen beszerezhető, be kellett érnem ennyivel. Akkoriban elég sok pattanásom volt, azokon nem javított. A régebbiek utáni foltokat lehet, hogy valamennyire halványította, de mivel akkor nem ez volt a legzavaróbb bőrhibám, ezt nem figyeltem különösebben, viszont csodát egészen biztosan nem tett. Szóval simább nem nagyon, de valamivel élettelibb lett tőle az arcbőröm. A használata nem volt túl kellemes, mert ragacsos és furcsa szagú. Azóta több C-vitaminos szérumot is kipróbáltam, és azok csak megerősítettek abban a véleményemben, hogy van ennél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

mariib

2015. június 7.

Legjobban úgy szeretem használni, hogy belekeverem a super antioxidant szérumomba, mert ha önmagában kenem, úgy érzem, hogy a vizes állaga miatt nem tudom szép egyenletesen eloszlatni az ajánlott 2-3 cseppet, pazarolni pedig nem szeretem. :) Ahogy előttem gigi is írta, a super antioxidanttal keverve nagyon jó állagú szérumot kapunk. A szilikonos állag könnyebb lesz, a vizes pedig kenhetőbb, így együtt alkotják számomra a tökéletes szérumot!
Én reggel és este is használom a hidratálóm alá már harmadik hónapja, és nagyon elégedett vagyok. Amikor legelőször kezdtem el használni, akkor éreztem egy kis enyhe csípős érzést, miután felkentem, de ez nagyon hamar elmúlt, és rendszeres használattal teljesen meg is szűnt. A szemem körüli apró ráncok és karikák határozottan halványultak, és nagyon jó érzés tudni, hogy megteszem, amit megtehetek, hogy később ne legyek ráncos öregasszony! :)
Amit még nagyon szeretek ebben a szérumban, hogy ha van rajtam valami bibi, pattanás, azonnal szépen lehúzza.
Bár látszik, hogy alapos tervezés előzte meg az üveg kialakítását, azért van egy kis aprócska észrevétel, amit én nem annyira szeretek: Amikor már a vége felé járok, de azért még pár hetes adag van benne, akkor egy idő után már nem tudom a pipettával kiszippantani, és ez elég zavaró, mert nehéz így szépen adagolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

azutatir

2014. szeptember 30.

Ez egy vizes állagú szérum, ami sokaknak furcsa lehet elsőre. Én bele szoktam keverni a szérumomban, de akkor is jól működik, ha csak egyszerűen felfrissítem vele az arcom és közvetlenül teszem rá. Nagyon gyorsan beszívódik, könnyű utána sminkelni rá. A bőröm színe egyenletesebb lett és nem tűnik olyan nyúzottnak. Én kimondottan a pigmentfoltok ellen vettem és kombinálom a RESIST folthalványítóval (szigorúan az amerikai verzióval, amiben van hidrokinon is, hogy tényleg legyen hatása!). Egyelőre nem tudom biztosan kijelenteni, hogy ettől vagy attól kezdtek el halványodni a foltjaim, hogy már nincs kitéve a napnak a bőröm, de annyi biztos, hogy most sokkal szebb a színe az arcomnak, mint 1,5-2 hónappal ezelőtt. Irritációt még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

gigi

2014. augusztus 4.

Kb. Egy hónapja használom, ideje véleményezni. Nagyon elégedett vagyok ezzel a szérummal, látványosan halványít a foltokon és ragyogóbbá teszi a bőrt. Na igen, akár egy reklám szöveg. :) én azt tapasztaltam, hogy önmagában nagyon sokat használok belőle, mert gyorsan beszippantja a bőr. Kedvenc szérumom amúgy a super antioxidant, de a nagy melegben megijedtem tőle, mert sok volt a bőrömnek. De! Ha ebből csepegtetek 3 cseppet, akkor kicsit felhigul a sűrű szilikonos állaga, így sokkal könnyebb lesz tőle. Nekem ez a kombináció nagyon bevált. Reggel használom , ez a kombó szépen felfrissíti a bőrömet. Csak három hónap a szavatossága, így nem őrizgetem és spórolgatok túlzottan vele. Ami érdekessége a csomagolásnak, hogy speciális üvegből készült, hogy védve legyen a fénytől és az üveg nyakánál is van egy összeszorító, hogy ha kihúzzuk a pipettát, akkor ne sérüljön a levegő hatására a benne lévő hatóanyag. Ez már csak egy kis plusz, de jó tudni róla sztem.
Ha engem kérdeztek, én simán kifizetném a 13 ezret is érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Ha engem kérdeztek, én simán kifizetném a 13 ezret is érte.

wishes

2014. augusztus 3.

Hehe, elég menő, hogy én véleményezhetem elsőnek ;)
Apolka férjének nemes küldetése volt, hogy hozzon a full KM teamnek ámérikából ilyen kis csodaságot, mi meg kb tűkön ülve vártuk, hogy végre megérkezzen :)
Nagyjából pont akkor kaptam kézhez, mikor elfogyott a BRTC-m - azt is szerettem, de ez sokkal sokkal jobb!! Nálam egy használat után gyönyörű, egységes színű, ragyogó bőrképet varázsolt, és éppen volt pár kis piros foltom is, amit szintén azonnal lehúzott-megnyugtatott.
Az illata finom, enyhén szantálos (azt hiszem), és nagyon könnyű eloszlatni a bőrön, bár a száraz pofi többet szív be belőle, szóval nedves vagy előhidratált bőrön érdemesebb használni, illetve Paula szerint a hidratálóba is bele lehet keverni.
Egyenlőre ennyi, de majd még jövök updatelni :)
(Ja igen, addig is egy kis néznivaló a tündéri Wayne Alan Gossal, aki szintén imádja: https://www.youtube.com/watch?v=qaKI15KTTes)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Hehe, elég menő, hogy én véleményezhetem elsőnek ;)
Egyenlőre ennyi, de majd még jövök updatelni :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Ferulic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Peptidek: Acetyl Octapeptide-3
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.