Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

Mondj búcsút a száraz bőrnek. 2-3 cseppet keverj a hidratálódhoz vagy szérumodhoz, de használhatod önmagában is.

100%-ban illat- és színezőanyagmentes. Állatokon nem tesztelték. Ideális a szemkörnyék ápolására is. Csökkenti a bőr kipirosodását, azonnal megszünteti a száraz és feszülő bőr érzését.

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
autumn90

2017. május 18.

Régebbi rendeléshez kaptam egy 5 ml-es induripinduri mintát, ami egyébként meglepően sokáig elég volt. Télen az igazán száraz bőrömnek sokat segített. Nem komedogén, pattanásos bőrre is nyugodtan kentem. Kedvtől függően a hidratáló krémbe cseppentettem, vagy közvetlenül az arcomra a pipettával. Mindkettő működött. Újra nem venném, mert elég drágának tartom. 20 ml-es jojoba olajat sokkal kedvezőbben lehet megvásárolni. Persze nem feltétlenül ilyen kombinációban, viszont hasonlóan jó hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Lorna

2016. szeptember 4.

Rosszabbra számítottam, és elmondom miért: szoktam máshol is kritikákat olvasni, és ahol ha egy, de tényleg csak egy olyan vélemény van, ami arról ír, hogy irritálta az arcukat a krém/ olaj stb. akkor az az enyémet is fogja. Ez a törvény, tény stb. és olvastam pár ilyet erről. Úgyhogy meglepődtem, amikor semmi ilyesmi nem történt, és nagyon örültem magamnak. Az olajat töménynek érzem, lehet, hogy tényleg olyan ami bele a krémbe jobb lenne, de csak spórolósan csöppentgetem magamra a mintát. Illatanyag-színezékanyag úgyhogy ez sokaknak előny lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

lysza1985

2016. február 2.

Egy kis mintát kaptam ajándékba a rendeléshez. Mivel az én bőröm nem száraz, úgy érzem számomra ez egy felesleges termék, se hasznát, se kárát nem látom. Ilyen áron pedig biztosan nem ruháznék be rá. Ettől függetlenül nagyon száraz bőrön még működhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

azutatir

2015. augusztus 19.

Egyetértek vfejessel. A super antioxidant seriumtól fényévekre van ez az olaj. Nagyon száraz a bőröm, így hidratáló alá használtam el a teljes kiszerelést. Elfogyott, javulást nem tapasztaltam, újra nem fogom venni. Az előbb említett szérumot viszont mindenképp. Kisimítja és feltölti a bőröm, a szárazságnak nyoma sincs. Nekem ez az olaj gyengén teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Morci

2015. július 28.

Szuper ez a cucc. Először egy delux mintát használtam el, majd megvettem a teljes kiszerelést is. Baromi drágának tűnik elsőre, de én mindössze két cseppet szoktam az éjszakai krémemhez keverni, és így is nagyon hatásos. Precízen adagolható a pipettával, bármilyen krémmel kompatibilis. Amióta használom, megszűnt a bőröm húzódása, szárazsága, mégsem tocsog reggelre a fejem a zsírtól. És ami a legfontosabb, nem okoz pattanásokat, mert az eddigi arcolajok használatát mindig emiatt a probléma miatt kellett abbahagynom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. június 18.

Kombinált bőröm van, a T-vonalban nagyon zsíros (régebben az egész arcom az volt), az orcáim viszont egyre szárazabbak és érzékenyebbek. Hol abba a hibába esem, hogy túlszárítom a bőröm (mattítókkal, BHA-val), hol pedig túltáplálom. Nehéz megtalálni azt a rutint, amellyel mindkét arcrészemnek megfelelek. Ráadásul könnyen irritálódik, begyullad a bőröm. Nem könnyű rálelni egy jó arcápolóra. A legújabb kísérletem nyáron, hogy könnyű, hyaluronsavas hidratáló szérumot használok az egész arcomra, majd csakis a száraz orcákon 1-1 csepp olajat oszlatok el. Éjszakára annyi a különbség, hogy a 2 csepp olajat tartalmasabb krémmel keverem, és ezt maszkszerűen gazdagon kenem az orcákra. Ez a rutin, most úgy tűnik, bevált. A T-vonalra elegendő a szérum, a száraz részekre pedig isteni az olaj. Korábbi olajhasználatom során előfordult irritáció a száraz, érzékeny részeken, ugyanakkor úgy éreztem, hogy kevés az olaj hidratáló hatása. mégis tömény a réteg. Paula olajától semmilyen irritáció nem lépett fel. Utálom a szagos olajakat az arcomon, Pauláé teljesen illatmentes. Nagyon gyorsan beszívódik, könnyű a bőrön, nem pattanásosít, azonnal nyugtat, puhább az arcom, és a lágyabb bőrfelületen sokkal szebben terül a smink is. Két csepp teljesen elegendő egyszerre számomra, úgyhogy sokáig ki fog tartani. Egyelőre szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 18.

vfejes

2015. április 6.

Őszintén szólva kicsit többet vártam tőle, de ez inkább az én hibám, mint sem Pauláé. Először is a delux minta olyan döbbenetesen pici, hogy azt hittem elsőre tévedés. Másrészt, önmagában nem az igazi használni, mert ugyan nagyon jó kis olaj keverék, de semmi más nincs benne. Szerintem ehhez képest nagyon túl van árazva, ami nyilván köszönhető a betörő olaj-mánia hatásának. Szóval jó kis cucc, de én biztosan nem fogom újra venni, ezerszer inkább a Super Antioxidáns Szérum, egyébként az is olajos, de sokkal gazdagabb. Hozzáteszem, méltatlan utána versenyeznie, mert ez utóbbi olyan módon nyűgözött le, ahogyan még soha semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

mig

2015. február 12.

Eddigi kedvenc bio-olajkapszulám váltom fel vele, egyelőre kis icuripicuri deluxe mintám van. Téli időjárás miatt hisztis bőrömön tökéletes, bár kombinált bőröm van, de semmi olajos maradványréteg, én simán vállalom még reggel is a használatát a kényesebb területeken. A nagy kiszerelés egészen biztosan a következő rendelésben landol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Mrs. Jackman

2015. január 26.

Esténként használom, hidratáló alá, és annyira jó, hogy sírok, de komolyan. a bőröm feszesebb, rózsaszínű, a felülete hidratált, közelről is tök szép, komolyan ezt nézegetem, mert nem gondoltam volna. Korábban is használtam már arcolajat, és azok is hatottak, de ez valami fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Pandácska

2015. január 6.

Már régóta szerettem volna valamilyen olajat az arcbőrömön kipróbálni, mert sok jót olvastam róluk, sokan is használják lemosásra, ápolásra, de ez nekem eddig kimaradt. Alapjáraton a bőröm kombinált, de ősszel és télen ki tud száradni. Van egy-két száraz folt az arcomon, gondoltam ezeket a területeket lehetne olajjal is kezelni. Utána felfedeztem, hogy hamarosan Paulánál is kapható lesz egy ilyen arcápoló olaj, tele minden jóval, így amikor lehetett megrendeltem. Az üvegcse nagyon szép, fehér, a pipetta külön van csomagolva, nekünk kell „összeszerelni”, mert az olaj tökéletesen le van zárva fóliával és kupakkal is. Én nem a hidratálómhoz keverve használom, hanem tonik/szérum/hidratálás után a 2 cseppet felütögetek belőle az arcomra, főleg a szárazabb részekre plusz a szemkörnyékemre is teszek, mert nem okoz irritációt ott sem. Az tetszik benne, azon felül, hogy tényleg szuper módon hidratál és azonnal nyugtatja a bőrt, hogy nem olyan olajos olaj (na ezt jól megfogalmaztam), ha megfelelő mennyiséget használok, nem ragadok őrült módon tőle. Persze fényes marad a bőröm, még véletlenül se matt, de estére nekem ez így tökéletes, reggel sem ébredek ragacsos fejjel. Ha kipirosodik a bőröm, szépen lenyugtatja, kellemes érzés ilyenkor rákenni. Pattanásokat nem okozott. A szavatossági ideje fél év, erre érdemes odafigyelni. Nekem a őszi/téli időszakban biztos, hogy nagy segítségem lesz, akinek meg eleve száraz bőre van és valami olajat keres, mindenképpen próbálja ki ezt a csoda üvegcsét (szerintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Cholesterol eo I eu 0 0