Paula's Choice

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lino, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   14 400 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400 Ft

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Legendás kozmetikumok: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Ár: 14 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubu2019

2021. május 18.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt, főleg azért mert nem csípi a szemem! Nem viszket tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

zakuszka

2021. május 18.

Update 2021:
Még mindig nincs jobb :D Gyorsan beszívódik, szuper összetétel, ráadásul nano fizikai fényvédő.....Semmi kipattogás, mitesszer, nyáron is imádom, még a férjem is hajlandó ezzel kenni az arcát....
Próbáltam tavaly egyéb koreait is.

2020
Nekem még mindig top kedvenc. Nem is szeretném lecsérlni.
Nagyon bonyolult :P vegyes T-vonalban zsírosodó-mitesszeres-pattanásra hajlamos bőröm van, és ez az egyetlen, amit jónak tartok, nem okoz problámát csak javít!
2-3 éve használom, vettem NIOD Survival 30-ast is, de alig várom, hogy elfogyjon, és visszatérjek ehhez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Update 2021:
Próbáltam tavaly egyéb koreait is.

2020
Nekem még mindig top kedvenc. Nem is szeretném lecsérlni.

Szelena

2021. május 13.

Tudom, hogy ez a krém egy sláger termék és sokan szeretik, de én sajnos nem tudok ehhez a táborhoz csatlakozni. :( Egyik barátnőmtől kaptam egy Delux mintát, mert neki nem jött be, másik Paula terméket használ. És gondolta, mivel zsíros a bőröm, nekem jó lehet. Hááát... igaz, hogy zsíros a bőröm, de ennek a krémnek sikerült úgy szárítania, mintha egy velencei karneváli maszk lett volna rajtam. Egyben le tudtam volna emelni az arcomat. :D Igaz, a smink tartós lett tőle. Talán egy monszun se mosta volna le. :D Viszont, ami a nagyobb probléma volt vele, hogy bár mindig van 1-2 pici fehér pattanásom, de ennek a 2. napon sikerült egy akkora nagy gyulladt pattanást kiirritálnia, amilyen egész eddigi pályafutásom alatt még talán nem is volt. 1 hétig tartott, míg minden extra krémezés mellett elmúlt. Így azonnal abba is hagytam a használatát. Nekem sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Banyi

2021. május 12.

Update: most,hogy melegebbre váltott az idő, kipróbáltam, hogy a maradék krém hogy szuperál. Sajnos iszonyú ragacsos érzetű maradt a bőröm felkenés után. Ezért csak két csillag, nekem abszolút nem jött be.

A sok jó vélemény hatására rendeltem egy delux mintát, remélve, hogy nekem is beválik. Könnyű krém, hamar beszívódott, nekem kifejezetten tetszett, hogy színezett, mert mintha egy kis egységesítő hatása lenne. Sajnos így a téli időszakban nap végére kiszárította a bőrömet, pedig rendesen aláhidratáltam ill. több helyen oxidálódott. Ezek miatt nem venném meg a nagy kiszerelést, a kicsit se használtam el, kipróbáltam mást a PC-től. Ha jön a meleg újból adok a maradéknak egy esélyt, de addig csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Greta10

2021. május 5.

Kedvenc fényvédőm, nagyon sokáig elég, én már fél éve használom és még egy kevéske van benne. Alá szoktam hidratálni, sminkelni is könnyű rá, valamint imádom, hogy színezett, egységesíti a bőrt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

julia95

2021. április 18.

Az első fényvédő krémem, elégedett vagyok vele. Én hidratálkrémre kenem rá és azzal szuperül működik. A bőröm puha és természetes tőle. Az ára elég drága, de nem kell sokat felvinni belőle, így (remélem) sokáig kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Fodora96

2021. április 13.

A legjobb fényvédő számomra. Amit Magyarországon lehet kapni, azt már mindet kipróbáltam, sajnos ennél jobbat nem találtam. Drága, de minden szempontból tökéletes. Könnyű felvinni, nem szárít, nem ragacsos, nem leszel tőle discogömb, a színe szinte teljesen eltűnik az arcon, csak szép, egységes bőrkép marad. Szuperül lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Manka76

2021. április 8.

Legjobb fényvédő számomra. Próbálkoztam sok fényvédővel, de ennél jobbat nem találtam. Nem fénylik az arcom, szépen egységesíti a színt,
nem csípi a szemem. Az ára sajnos borsos, de ez miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

nem csípi a szemem. Az ára sajnos borsos, de ez miatt nem vonok le csillagot.

KonDori

2021. április 6.

Sokszor szembe jött már velem ez a krém, jókat is olvastam róla, de az ára miatt mindig sajnáltam magamtól. Amennyi rossz minőségű fényvédőt megvettem, azok árából már régen meg tudtam volna venni. Bánom, hogy nem előbb tettem. Kb. egy hete használom, de eddig remek tapasztalataim vannak vele. Próbáltam csak magában (az én bőröm nem szárította így sem), de egy könnyed C vitaminos krémre is kentem már fel, úgy is remek volt. Az állaga pont jó, nem túl folyós, nem túl sűrű, könnyen kenhető, egységes bőrképet ad. Nem hagy zsíros érzetet maga után(nekem a legtöbb fényvédővel ez volt a gondom, hogy vagy ragadt vagy olajos érzet maradt), gyorsan felszívódik és a szín valóban igazodik az ember bőréhez. Ez nem hagy barna foltot sem a papírzsebkendőn sem a maszkon. Tökéletes termék, számomra eddig ez a FÉNYVÉDŐ, csak ne lenne ilyen húzós az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Mesi38

2021. április 6.

Egy hete használom a krémet. Az én bőrömre pont jó, szeretem az állagát, és, hogy színezett, és megnyugtató a tudat, hogy végre fényvédőt is használok az arcomon. Eddig csak illatanyaggal dúsított szimpla nappali krémeket használtam, ez az első illatanyagmentes és fényvédős arckrémem. Ezt még meg is lehet szokni. Viszont, ami nagyon zavar, és eddig nem nagyon olvastam a hozzászólásokban, és ezáltal nem tudom, hogy nektek nem jön elő, vagy ez természetes a fényvédő krémeknél: olyan az arcom szaga, mintha lesültem volna a napon. Mint amikor kijöttem a szoliból és égett-bőr szagom volt. Ez normális jelenség?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.