Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lino, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. március 8.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

dideki

2019. március 14.

Valahol örültem volna az ára miatt, ha nem bizonyul a legjobb fényvédőnek, amit használtam - de "sajnos" így történt. Nekem tökéletesen alkalmazkodik a kifejezetten világos és meleg árnyalatú bőrömhöz, pont annyira mattít amennyire kell, és nagyon szépen kiegységesíti az arcom.

dideki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

pankalany

2019. március 12.

Nagy kedvenc. Egyébként is nagyon szeretem a PC termékeket, és a RESIST család több tagját is használom. A reggeli rutin méltó befejezése. Az első pillantásra rémisztő szürkés malacrózsaszín szín felkenve szépen igazodik a bőrszínemhez, jól eloszlatható, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Egész nap szépen tart, érzem hogy rajtam van, de nem kellemetlenül (olvastam hogy volt aki fullasztónak is érezte, én ezt egyáltalán nem tapasztaltam) ha nincs kedvem sminkelni és vele zárom a reggeli rutint (márpedig egy 6 hónapos melletti itthonlétben nemigen van értelme csak ha mondjuk kimozdulnunk) nekem nem zsírosodik be az arcom nap végére sem.

Eddig a téli borongós időben csak reggel kentem fel és nem ismételtem a műveletet nap közben, most hogy többet leszünk kint a levegőn/napon az ajánlások szerint - ha 2-3 óránként nem is, de legalább egyszer - igyekszem majd újrakenni. Remélem ezt is bírni fogja a bőröm. Majd updatelek...

pankalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. március 6.

Szerencsére csak mintát rendeltem belőle elsőre. Egész nap éreztem, hogy rajta van az arcomon, és pattanásokat is okozott az orcáimon. Ráadásul nagyon sötét, természetellenes hatású volt az én bőrömön.

MuitoBrancaMaisBonita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

niki123

2019. március 4.

Nagyon nagy a szerelem. Először csak mintát rendeltem, aztán egyértelmű volt, hogy nyárra kell a rendes kiszerelés. Egész nap matt marad a bőröm, de az én kombinált bőrömre tavaszal és nyáron elég hidratálást fog nyújtani. Tetszik, hogy egységesíti a bőrképet, persze szinte semmi fedése nincs, de ha jobb napja van a bőrömnek, akkor simán elég, nem kell BB krém is rá. Semmi irritációt nem okozott és nagyon szuper multifunkcionális termék, egyetlen egy baj van vele, hogy rettentően drága és nem nagyon létezik rá alternatíva.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

katalinmester13

2019. február 19.

Szemkörnyéķre keresek fényvédős, hidratáló krémet, amitől nem folyik ki a szemem. Ebből csak mintát rendeltem, mivel a márka másik fényvédőjéből a teljes kiszerelésű verziót vettem meg. Annak ellenére, hogy szemkörnyékre is lehet használni, mégis csípi a szemem. Ebből tanulva szereztem be ebből a kis tasakosat. Az arcom puha tőle, nem fénylik. Sőt, mintha egy kis idő után összekapná a bőröm. Érzem, hogy van rajta valami. Hozzáérve még mindig puha, selymes. Tetszik, hogy színezett, bár a bőrön nem igazán látszik. A szemet nem csípi, de nem is hidratálja. Nekem oda túl "száraz". Kár! Tényleg mattít, és szerintem megtaláltam a tökéletes nyári fényvédőt arcra. Szemre még nem. Nagyon hasonlít az Artistry márka multi protect SPF 30-as sokoldalú bőrvédőjéhez. Az is színezett volt, semmi zsíros érzet, és a szemet sem csípte.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 19.

Csucsi08

2019. február 4.

Két mintát vásároltam belőle, hogy kipróbáljam mennyire válna be.
Az első ami feltűnt, hogy egyáltalán nem ad matt finisht, de mivel gyakorlatilag e mellett szükségtelen plusz hidratálót felkennem, így ez nálam rendben van. Könnyű eloszlatni, és kellemes az érzete. Nagyon-nagyon enyhe színe van, erre én azért felkenem a szokásos BB krémemet.
Azonban, ha nagyon letisztulna az arcbőröm, akár azt is el tudnám képzelni, hogy erre már csak egy kis púdert tegyek, és indulhat a nap. Főleg nyáron, amikor minden plusz réteg csak fullaszt.
Ez a két minta, nekem azért kivitt pár napot, és bőröm elég jól tolerálta szerencsére. Szerettem viselni.
Jelenleg van egy koreai fényvédő, amit használok, illetve ez a termék borzasztóan drága is, de egyszer szeretnék majd beruházni rá.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Két mintát vásároltam belőle, hogy kipróbáljam mennyire válna be.

timealionko

2019. január 17.

Paula BHA liquidjehez és AHA-hoz kerestem tökéletes fenyvedos nappali krémet. Nagyon elégedett vagyok vele, szerintem fantasztikus! A T-vonalam csupa zsír mindentől, azonban ettől a kremtol egyáltalán nem, sőt tökéletes. Reggel felkenem újbeggyel és estig tökéletes. Betartja, amit ígér! Észrevehetetlen, könnyed, nem fullasztó, jó érzés a boromhoz nyúlni, apró szinte láthatatlan rancaim nem láthatóak, nem ül bele. Soha többet fenyvedos krem nélkül! Alapozot egyáltalán nem használok, teljesen felesleges az arcapolasi rutinjaim mellett, amihez Paula termékei hatalmas pluszt adnak! Próbáltam már sokkal drágább termekcsaladot is, meg sem közelítettek ezeket a termékeket.

timealionko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Annamy

2018. december 16.

Először mintát rendeltem a krémből és mivel színben és állagban is tetszett, megrendeltem a teljes kiszerelést. A könnyen felszívódik, nem fénylik és egységesebb bőrképet ad, néha érzem azt, hogy kicsit szárít, de ez nem kritikus pont számomra . Nem használok alapozót, így ez a kis fedés nekem pont elég.

Annamy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

DiaM

2018. december 1.

Nem szeretem , mert nagyon befülled alatta az arcom, és egyáltalán nem mattít. Sajnálom, mivel elég drága, de nyáron fel sem bírom kenni, csak néha télen, ha nem érdekel, hogy nézek ki és csak egy kis hidratálás kell, mivel színe és fedése egyáltalán nincs.

DiaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Klaudia88

2018. november 23.

Mintat rendeltem belole es bevalt, hamarosan megrendelem a teljes kiszerelest is. Ahogyan mar tobben irtak elottem, allaga valoban nagyon konnyu, nem zsirosodik tole a borom ( pedig nekem szinte mindentol zsirosodik). Ha nem teszek alapozot, akkor is jo onmagaban, szebb, elettel telibb arcszint varazsol (nekem alapbol nagyon vilagos a borom, lehet ezert). Az osszetevoi is jok, tobb kremet is rendeltem ettol a markatol es eddig az osszes bevalt.

Klaudia88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.