Paula's Choice

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lino, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   14 400 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400 Ft

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Legendás kozmetikumok: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Ár: 14 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 13500 , Eladó: Viv03
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten megbeszélés szerint

ABarbara

2022. május 16.

Nagyon szuper fényvédő, kombinált bőrön magában is nagyon szépen mutat.

Aggódtam, hogy milyen színt fog adni az arcomnak, de a világos bőrömön remek, nincs fedése.

A húzós ára az egyetlen negatívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

Nagyon szuper fényvédő, kombinált bőrön magában is nagyon szépen mutat.

A húzós ára az egyetlen negatívuma.

Beccu

Korcsoport: < 18
2022. május 8.

Kipróbáltam télre az pc spf 50-es után, de az állaga se jött nekem be és a színével sem voltam kibékülve (nekem sárgásabb a bőrtónusom). Az 50-essel ellentétben ezt egész nap éreztem az arcomon és egy fura tapintású réteget képzett rajta. Végül egész évben az 50-eset használom, mert ugyanannyiba kerülnek és azzal teljes mértékben meg vagyok elégedve:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. május 8.

Prnr

2022. május 6.

Sajnos nem vált be, mert amikor használom mindig nagyon csúnya, nehezen gyógyuló, gyulladt pattanásokat eredményez. Az igaz, hogy mattít és nem fénylik nap végére az ember bőre, a színe is tökéletes, de mindez hiába, mert a bőröm olyan rossz állapotba került tőle, mint amilyen tinédzser koromban sem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Renita144

2022. május 6.

Nagyon megszerettem ezt a fényvédőt, mivel nagyon könnyen el lehet dolgozni és nem is annyira sokat kell várni hogy beszívódjon. Ebből már közelítőleg tudom az ajánlott mennyiséget használni, bátran merem használni. Korábban matt alapozókat használtam előtte, így ennek a fényvédőnek a matt végeredménye is kifejezetten tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Vrnk

2022. április 29.

Szerintem nem éri meg az àràt, nagyon szerettem volna szeretni,de még a nyàron hamar olajosodó bőrömet is szàrította. Persze az összetevői szépek,de sajnos a bőröm mégsem volt oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

tth.agi

2022. április 25.

Nem vagyok vele elegedett, bar ez lehet az en hibam is. A reggeli szerumra rarakva, vagy utana rasminkelve nekem sokszor kukacosodott, a mult ido azert, mert kb 1 hónapos hasznalat utan a krembop kivalt az olaj, kifolyt a tubusbol, es az egesz illata rossz lett, gondolom megromlott. Nem ertem mitol, a fürdőszobában tartottam. Reklamalni nem volt kedvem, igy egy negyed ennyibe kerulo termeket hasznalok jelenleg, ami tökéletesen teljesit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Chicquita83

2022. április 25.

Közel fél éve használom, napi szinten. A kapcsolatunk nehezen indult, mert hiába zsírosodásra hajlamos a bőröm, okozott száraz foltokat T vonalban és nekem az államon is. Ha reggel vékonyan aláhidratálok, akkor viszont szuper. Matt, természetes tónusú lesz a bőröm, takar is egy kicsit így egy kis pirosító és spirál és máris szalonképes leszek. :-D Felkenéskor tényleg fehéres, de ez elmúlik. Világos bőrű vagyok így örülök hogy nincs maszkhatása és szinte láthatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

martissima

2022. április 23.

Tényleg iszonyatos szárítja még a T vonalban tocsogó bőrt is, viszont ez kezelhető megfelelő hidratálással. Engem jobban zavar, hogy a kissé kreol bőrömön olyan, mintha mésszel kenegettem volna az arcom. KB 15 perccel felkenés után ez mérséklődik, de ha nyáron picit barnább leszek, valószínűleg mókás látványt nyújt majd. Mindenesetre még így is szeretem az állaga és a fényvédő hatása miatt, ősztől tavaszig el lehet vele lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

missorsi

2022. április 22.

Hát hidratálónak nem nevezném, nekem legalábbis sivatagra szárította a bőröm ha csak ezt használtam, ami nagy szó mert egyébként zsíros bőröm van.. Viszont ha aláhidratálok sima hidratálóval és fölé használom úgy nagyon bevált, mert így épphogy jól mattítja az arcom, szinte egész napra amit eddig még semmi nem tudott felmutatni.. Alapozóhoz is szoktam keverni, úgyis tök jó mert nem fénylik át 1 óra múlva.. Tetszik hogy van egy lehelletnyi fedése/színe önmagában is. Nyaraláson kifejezetten életmentő a parton. Tényleg jó kis könnyű, nem egy ragacsos nehéz valami mint a legtöbb fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 22.

KissMicu

2022. április 19.

Jó pár éve keresem az igazi fényvédőt és eddig ez messzemenően a legjobb. Még midnig nem tökéletes hisz csak spf30, ki fogom próbálni az 50-es változatokat is, de ez most szerelem. Még nem volt olyan fényvédő amit szívesen kentem az arcomra és jó érzés lett volna és ez abszolút teljesíti ezt. Úgy gondolom, hogy ha rendszeresen megfelelő mennyiségbe kenem még mindig jobb a 30-as, mint utálattal kisebb mennyiségben és kiskapukat keresve eröltetem a rossz 50-eseket. Azért reménykedem a PC 50-ese is lesz ennyire jó, mindenkepp megéri a drágább árát, abszolút érződik a különbség (összehasonlítási alap nekem patikai, nem legolcsóbb fényvédők amúgysem, patikában is már 8-9ezrek a jobbak, akkora árkülönbséget nekem már megér a PC de megértem ha valaki olcsóbb drogériásokat használ azoknak ez nagy ugrás és drága)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.