Paula's Choice

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lino, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   14 400 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400 Ft

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Legendás kozmetikumok: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Ár: 14 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

dkitti87

2020. július 9.

Update: Ujra megvettem, nem találtam jobbat amitől nem fénylene a fejem mint a diszkogomb. Szeretem ezt a krémet, meg mindig.

Imádom!! Az én zsíros bőrömnek fantasztikus. Nem hidratalok alá és igysem szaritja a boromet viszont nagyon jól mattit, igaz az én bőrön is atfenylik órák múlva, de kevésbé mint eddig, egyáltalán nem a diszkó gömb effektus. Az érzékeny bőröm imádja, hogy fizikai fényvédő, iszonyat könnyű állagú, nem lettem se mitesszeres se pattanásosabb tőle. Van egy nagyon pici színe, de senki ne várjon tőle CC meg BB krém hatást mert nem az, és nem is ígéri hogy az! Ez egy ultra könnyű hidratalo krém, zsíros bőrre, fizikai fényvédővel és pont. És én ezért imádom!
Én külföldön átszámítva 8000ft-ért vettem, nagyon drágán árulják Magyarországon, nem is értem miért!??

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Audrey80

2020. június 28.

Jó termék, újravettem. Hidratál, minimálisan színez és fényvédő is van benne. Mattíthatna jobban is. Először termékmintát vettem, attól el voltam ájulva, milyen szépen mattított, a teljes kiszerelésnél ezt már nem tapasztaltam. Sajnos drága. Próbálom magam győzködni, hogy 60 ml van a tubusban és fél évig kitart, de még így is elég magas az ára. Emiatt azért nem pontozom le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Pankina

2020. június 10.

Nekem nagyon nem vált be sajnos, hiába a sok jó vélemény róla. Az első használat után tele lett az egész arcom apró pattanásokkal, pedig egyébként nem extra érzékeny a börőm, úgyhogy fogalmam sincs, hogy mi az, ami ennyire ingerelhette ebben a krémben. Nem mellesleg szerintem a szaga is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

zakuszka

2020. június 7.

Nekem még mindig top kedvenc. Nem is szeretném lecsérlni.
Nagyon bonyolult :P vegyes T-vonalban zsírosodó-mitesszeres-pattanásra hajlamos bőröm van, és ez az egyetlen, amit jónak tartok, nem okoz problámát csak javít!
2-3 éve használom, vettem NIOD Survival 30-ast is, de alig várom, hogy elfogyjon, és visszatérjek ehhez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Nekem még mindig top kedvenc. Nem is szeretném lecsérlni.

abicicaaa

2020. június 7.

A lelket is kiszaritja a kombinalt (zsiros, normal) borombol. Orak ota varom, hogy atcsillanjon egy kicsi olaj legalabb a homlokomon vagy az orromon, de semmi. Az orcaim mar nedvessegert kialtanak.
Es ez csupan egy hasznalat utan. Nem szoktam ilyen hamar iteletet mondani, de rendszeres hasznalattal tonkre tenne a boromet.
Erzem, hogy az arcomon van a termek, szinte "bevakolja".
Minimalisan kiegyenliti az arcom szinet, a porusokat remekul kitolti, foleg az orromon eszreveheto.
Tenyleg csak annak ajanlanam ezt, aki extragigamega zsiros boru, igy csak egy csillagot vonok le, a nehez erzes miatt.
Mivel ez egy HIDRATALO fenyvedovel, nem gondolom hogy szukseges lenne ala kulon hidratalo. Igy aztan nagyon nem eri meg ennyi penzert egy "csak" fenyvedot venni, amit ket honap alatt ellocsolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Erzem, hogy az arcomon van a termek, szinte "bevakolja".

Csillag11223344

2020. június 7.

Fèlve vettem meg, tartottam tőle mivel a resist 50es nagyon nem vàlt be, csillogott az arcom mint egy diszkògömb, full zsir volt a bőröm 2 òra utàn, illetve màs fènyvèdőktől is csillogott a bőröm.
DE ez, ez valami csoda.Nem szàrìt, bàr az èn zsìros bőröm lehetetlen kiszàrìtani.Könnyen, hamar beszìvòdik, ès matt èrzetet hagy.A szìne tökèletes, bàr nem vagyok az a fehèrbőrű.
Nem bàntam meg, hogy megvettem.Nàlam ő a befutò, sajnos picit dràga de ha hònapokig kitart akkor megfizetem. B-Bomb szèrumot ès mattìtò hidratàlòt kenek alà.Mindenkèppen ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

opal

2020. május 29.

Nagyon szeretem, a legjobb fényvédő, amit használtam. Imádom, h elég fedést ad(igazából csak egy egységes bőrképet, ami nekem sokszor elég), de simán elviseli az alapozót is. Engem nem szárít, de szépen mattít. Egyedül az ára az, ami miatt folyton keresgélek újabb fényvédőt. És utána mégis mindig visszatérek hozzá, mert olcsóbb kategóriában nem találtam még jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

vikooo

2020. május 29.

Update 29.05.2020
Sajnos nem jutottam hozza a kis vilagjarvanyunk miatt, illetve kenytelen voltam megis csomo postaköltseg ellenben megrendelni(az orszagban ahol elek nincs direkt rendelesi lehetöseg erre a markara). Ezert összevasaroltam minden szirszar bb kremet, meg szinezett hidratalot. :( ezeket most elajandekozhatom, v kuka.
Ez azt jelenti h jocker! Teljesen elegedett vok vele meg mindig. A masik akombakom kencekhez kepest felertekelödött, ugyhogy a 4 ⭐️ helyett 5.👍 meg egy plusz info: a szine ne tevesszen meg senkit, alkalmazkodok a bör szinehez (persze nem a full lebarnult nyari szinhez, de nem kell atompontosan belöni az arnyalatot, gondolom ezert is csak egy szinben kaphato. Es hat a mattito hatas... meg mindig a legjobb.
PC termekek helyett nincs jobb.

Mar a masodik tubusnal jarok, es el kell mondjam, h nagyon jo kis cucc. Az egyenetlen börszinemnek es a pattanas utani hegeknek kimondottan jo. Ad egy egyseges kepet, es halvanyitja a hegeket is. Persze lemosas utan ez eltünik...
amit meg megemlitenek, h jol mattit. Kiprobaltam a szinezetlen verziot is(lasd a velemenyeknel) az nem valt be annyira mint ez.
Szeretem :)
Nem alapozo, de finomit az összekepen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Update 29.05.2020
PC termekek helyett nincs jobb.

Szeretem :)
Nem alapozo, de finomit az összekepen.

Jeazy21

2020. május 26.

Update így három hónap után:

Hát ez így nem fog működni.
Tehát én már 30 faktoros fényvédőt egyébként se használnék, nemhogy nyáron. Eddig oké, egyébként is nehéz lenne ebből felvinni az elvi mennyiséget, meg erre nem lehetne nagyon másik naptejet kenni.
Szóval használtam úgy, ahogy lentebb leírtam, "fehérebb" fényvédő után. Rá kellett jönnöm, hogy ez se lesz megoldás: nincs bajom a szilikonokkal, de azért ha alatta is szilikonos van, meg jön rá ez is, azt én annyira nem bírom. Nincs száraz bőröm, de ezt kényelmetlen volt hordani, néha csipkedő érzéssel kísérve (de nem pirosodott ki az arcom, nem okozott pattanást, irritáció jele nem volt).
MÉG EZZEL IS KI TUDTAM VOLNA BÉKÜLNI, hát na, mert egyébként pozitívum, hogy van benne vas-oxid, az meg nekem kéne a hiperpigmentáció miatt.
De ami vállalhatatlan.. :D Az a sötét szín. Nap közben egyszerűen sötétebb lesz, és ez már rosszabb mint ha fehér lennék, mert olyan, mint egy rossz ízléssel választott alapozó. Az ujjamon, amivel felkenem, látszódik később hogy sötétebb, sárgásabb-barnásabb.
Itthoni fényvédő lett belőle, amihez meg kicsit drága, szóval újravétel nem lesz.

Pozitívum :
-könnyed
-nincs illata/szaga (nekem nem kellemetlen legalábbis amit érzek, és egyébként is azonnal elillan)
-jól működik más krémekkel, szérummal
-a régebben zsírosabb arcom mára normál, de nem érzem hogy szárítana (tény, hogy előtte megy az ascorbyl glucoside, minimális cerave hidratáló és egy másik fizikai fényvédő)
-valóban nincs fényes finishe, akit ez zavarna

Negatívum :
-amikor csak ezt használtam, bár eleinte illeszkedett a bőröm színéhez, később mintha sötétebbé vált volna, narancsosabbá. Erre volt megoldás az előbb említett másik fizikai naptej használata, ami egy pici fehér réteget hagy, ezt remekül ellensúlyozza

Nekem így használva nagyon megéri, megvan a megfelelő mennyiség is, és nincs hullasápadt arcom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Update így három hónap után:

Hát ez így nem fog működni.

Pozitívum :
-könnyed
-jól működik más krémekkel, szérummal
-valóban nincs fényes finishe, akit ez zavarna

Negatívum :

Evi0924

2020. május 26.

Kicsit féltem, hogy mivel ez egy színezett fényvédő, ha a színe nem fog passzolni a bőrömhöz akkor dobhatom ki, de igazából erről szó sincs. Addig látom, hogy van színe, amíg szét nem kenem, utána pedig láthatatlan. Az illata érdekes ( bár tudom, hogy illatanyag mentes), én a dióéhoz hasonlítanám. Maga a fényvédő hatásáról nem hiszem, hogy lehet nyiltkozni, viszont az ára olyan magas, hogy valószínűleg nem fogom újravenni. Egyszer kipróbáltam, szép volt, jó volt, de nagyon drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.