Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lino, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. március 8.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

claudia.nyilas

2016. június 19.

Nekem a színe egy picit elütött, és rögtön zsíros hatású volt felkenés után. Nekem nem hogy szárított, de fénylett tőle az arcom. Úgy tűnt, mintha primerként funkcionálna és nem arckrémként. Számomra felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

szilvia84

2016. június 14.

Nem sikerült megszeretnem, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Sajnos, ahogy többen itt köztetek, én is tapasztaltam égő érzést az arcomon, ráadásul ha felkentem, teljesen elütött az arcom színe a nyakamtól és a matt finish sem jött be, mivel nagyon zsírosodásra hajlamos a bőröm, pár óra múlva ugyanúgy fénylett, mint szokott, ezért egy koreai szintén fizikai fényvédő mellett tettem le a voksomat, ami nem színezett, a bőröm természetesen ugyanúgy átfénylik, de legalább ár-érték arányban nem keveset spórolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

csizi

2016. június 12.

Remek krém, a legjobb amit eddig használtam. Púder nélkül is csak kicsit fényesedik az arcom délutánra, púderrel viszont tökéletes - mindeközben nem szárít sehol.

Update: sajnos történt valami, az elmúlt pár hónapban elkezdett furán viselkedni a krém az arcomon. Már felkenés után ragacsos érzése van, és pár óra múlva fénylik az egész fejem, még púder használatával is. Kár, mert tavaly nyáron mikor használni kezdtem még jól működött a termék. Most úgy gondolom nem veszem újra, ha elfogy próbálkozom mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Endi

2016. június 3.

Félve jöttem véleményezni, hogy lehúzok egy mindenki által szeretett krémet, de muszáj kiadnom magamból a bosszúságot, amit ez a krém okozott! Mintát rendeltem belőle (szerencsére). Felkentem reggel, és 1-2 óra múlva fura érzésem lett, égett az arcom. 11 körül már határozottan vörös lett, és bedagadt két nagy foltban, és viszketett! Ekkor gyorsan lemostam az arcomat. Biztos hogy ettől volt, mert előtte soha nem volt ilyen problémám, este aloe verával és csiganyállal kentem be, és azok lehúzták a pirosságot, de még másnap reggel is látszott még a püffenet és kiszáradt a bőröm a két folt helyén. Én nem tudom mi ez, hogy miért reagáltam így, pedig nincsen különösebben érzékeny bőröm. Mindennek utánaolvasok, erről nagyon sokan áradoztak, úgyhogy nem értem! Visszatértem a koreai egyszerű arcápolási rutinomhoz, és pár nap múlva már megint tökéletes volt a bőröm. Soha többet nem kisérletezem Paula's Choice-al, a retinol serumhoz már hozzá sem merek nyúlni! Legszívesebben írnék egy panaszlevelet a Paula's Choice-nak, főleg miután nem olcsó, és az van ráírva, hogy klinikailag bizonyítottan nem irritál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

vkati15

2016. június 1.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, de sajnos nálam is fellépett a bőrszárítás (és még az ára is magas szerintem). Mintát is és teljes kiszerelést is (próbálkoztam) elhasználtam, de nem sikerült egymásra találnunk, pedig nagyon reménykedtem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

dzsanki

2016. május 31.

Mintákat használtam belőle, de végül a calm kombinált bőrre való spf hidratálóját vettem meg, mert az nem szárít, és nem lett tőle csúnya a bőröm. Nem merem kimondani egyértelműen, hogy tutibiztos ez a fényvédő okozott égbekiáltó pattanásokat az arcomon, de az tény, hogy nálam ez az ötödik lépés (a másik négy változatlan spf-től függetlenül), és ennek ellenére kiszárította az orcáimat, illetve helyenként szószerint begyulladt a bőröm, és éreztem, hogy ég.
T-zónán príma egyébként, mert valóban mattít. A színe szerintem tökéletes, nagyon jó volt elkenni, hamar beitta a bőröm, tetszett az állaga is. Három mintát használtam el így 5-6 nap alatt, utána már nem mertem magamra kenni. Most úgy vagyok vele, hogy utazáskor majd elhasználom, vagy keverem majd a másikkal. Nem tudom, hogy mi az az anyag, ami pattanást okoz nálam, talán a sokféle szilikon, de az meg más termékben is van. Nagyon próbáltam magam meggyőzni, hogy valami mástól van a gyulladás és szárazság, mert annyira akartam szeretni, de már egy nap kihagyás is jól láthatóan javított a bőrömön, ezért lemondtam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

nikita

2016. május 23.

Egy csoda az egész RESIST család. Kombinált a bőröm, ezekkel nem kell félnem a T-zóna zsírosodásától, jól lehet rájuk sminkelni, estére sem fénylik át, alapozó megáll rajta, 10-15 órát kibír ha annyit kell, márpedig kell sajnos.. Gyönyörű bőrkép a végeredmény, egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 23.

Lilcii

2016. április 28.

Tavaly július óta használom minden nap, gyakran napi 2-szer is bekenem vele az arcom, és pár napi adag még mindig van benne.Nem egy csodaszer, de én nagyon szeretem, mert egész nap szépen mattítja a bőröm, és számomra ez a legfontosabb. Engem nem szárít, a színe is pont jó, mindig smink alá kenem, már újra is rendeltem a teljes kiszerelést. Az ára miatt kap 4 csillagot, bár ha azt nézem, hogy 10 hónapig elég, leosztva nem tűnik soknak.. de egyben azért mégis húzós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Makk Zsuzsó

2016. április 26.

Azt hiszem az én bőröm nem barátja a fizikai fényvédőnek. Az itteni, szinte egyöntetű lelkendezés hatására kipróbáltam egy mintát, de nekem egyáltalán nem volt se könnyű, se észrevehetetlen, semmi "mintha nem is lenne rajtam semmi"-érzés. Sőt: kimondottan nehéznek, fullasztónak találtam, és hiába mattított ideig-óráig (kánikulában max 2 órát), nem volt szép tőle a bőrképem, kellemetlen, ragacsos tapintású lett, viszketett, alig vártam, hogy lemoshassam. Sajnálom, de maradok a kémiai fényvédőnél.

Update: Rájöttem, hogy nem a fizikai fényvédő műfajával van bajom, mert azóta teszteltem a PC Hydralight-ot, ami remek, most pedig még a Clinique Even Better színezettjét nyűvöm, ami kifejezetten erősen hidratál, nagyon kellemes viselet. Igaz az "csak" fényvédő, nem ígér mellé mást, pl. antioxidánsokat.
Ez meg olyan, mintha egy gipszmaszk száradna az arcomra. A szép összetevők miatt sem fáj a szívem érte, mert úgyis használok szérumot, meg mindenféle klassz cuccot.
A maradékot ebből már csak mással keverve tudtam elhasználni, úgy elviselhetőbb lett. Nekem is kombinált, de vízhiányos a bőröm, és az nem kifejezés, hogy rommá szárította. Mindenképp újra kéne formulázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Krémhilda

2016. április 26.

Tavaly nyáron a legnagyobb kánikulában próbáltam mintákat belőle,és szinte még akkor is túlzottan szárított.Olyan érzés volt,mintha kiszívná a vizet az arcomból ez a fényvédő,mert én fényvédős hidratálónak semmiképp se nevezném ezt a krémet. Zsíros bőrüeknek ez biztos idilli lehet,mert sokan közülük a legkönnyebb kémiai fényvédőtől is csillognak,ez viszont tényleg matt.
Sajnos ebből nincs deluxe minta, mert azt a 15 ml-t a legnagyobb kánikulában el tudnám használni.Enyhébb nyári napokon én inkább a Clinique City Block SPF 25 fényvédőjét használom,ami valójában inkább fényvédős hidratáló.
Másik problémám ezzel a krémmel,hogy enyhén színezett,és rajtam eléggé narancsos lesz.Ezt nagyon világos alapozóval vagy BB krémmel tudom csak közömbösíteni,és sajnos, a PC Barely There legvilágosabb árnyalata ezzel együtt túl sötét nekem. A Missha Perfect Cover vagy a Missha Signarure BB krémek 21-es színben szükségesek számomra ,hogy a megfelelő árnyalatot elérjem és a bőröm természetesnek tűnjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.