Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lino, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. március 8.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

timealionko

2019. január 17.

Paula BHA liquidjehez és AHA-hoz kerestem tökéletes fenyvedos nappali krémet. Nagyon elégedett vagyok vele, szerintem fantasztikus! A T-vonalam csupa zsír mindentől, azonban ettől a kremtol egyáltalán nem, sőt tökéletes. Reggel felkenem újbeggyel és estig tökéletes. Betartja, amit ígér! Észrevehetetlen, könnyed, nem fullasztó, jó érzés a boromhoz nyúlni, apró szinte láthatatlan rancaim nem láthatóak, nem ül bele. Soha többet fenyvedos krem nélkül! Alapozot egyáltalán nem használok, teljesen felesleges az arcapolasi rutinjaim mellett, amihez Paula termékei hatalmas pluszt adnak! Próbáltam már sokkal drágább termekcsaladot is, meg sem közelítettek ezeket a termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Annamy

2018. december 16.

Először mintát rendeltem a krémből és mivel színben és állagban is tetszett, megrendeltem a teljes kiszerelést. A könnyen felszívódik, nem fénylik és egységesebb bőrképet ad, néha érzem azt, hogy kicsit szárít, de ez nem kritikus pont számomra . Nem használok alapozót, így ez a kis fedés nekem pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

DiaM

2018. december 1.

Nem szeretem , mert nagyon befülled alatta az arcom, és egyáltalán nem mattít. Sajnálom, mivel elég drága, de nyáron fel sem bírom kenni, csak néha télen, ha nem érdekel, hogy nézek ki és csak egy kis hidratálás kell, mivel színe és fedése egyáltalán nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Klaudia88

2018. november 23.

Mintat rendeltem belole es bevalt, hamarosan megrendelem a teljes kiszerelest is. Ahogyan mar tobben irtak elottem, allaga valoban nagyon konnyu, nem zsirosodik tole a borom ( pedig nekem szinte mindentol zsirosodik). Ha nem teszek alapozot, akkor is jo onmagaban, szebb, elettel telibb arcszint varazsol (nekem alapbol nagyon vilagos a borom, lehet ezert). Az osszetevoi is jok, tobb kremet is rendeltem ettol a markatol es eddig az osszes bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

babyface

2018. november 15.

teljesen odavagyok ezért a krémért és egy hajszál választ el attól (pontosabban kettő) hogy megvegyem a teljes kiszerelést. szerintem a télen fehérkés bőrömnek ideális lenne, picit tényleg szárít, de nekem ez abszolút nem gond mivel az arcbőröm akár egy zsírosbödön... :D az illata isteni pedig nincs benne parfüm és abszolút egybeolvad a bőrrel. :) a legnagyobb gondom az ára mellett, hogy sajnos ez se mattít teljesen bár a nagy melegben teszteltem és hogy nyárra lebarnult bőrkére sajnos túl világos... szóval még hezitálok de a minta alapján nagyon megszerettem. :)

update: végülis rászántam magam és beszereztem a teljes kiszerelést. :) továbbra is határtalan az imádatom hihetetlen hogy 30as fényvédővel se fénylik az arcom, bár egy átlátszó balm púdert azért teszek fölé. mivel az arcápolási rutinomnak köszönhetően a bőrhibáimat sikerült szinte a nullára redukálni a nyári időszakot valószínűleg csak egy sima arcra való fényvédős hidratálóval ki fogom húzni, de a világos bőrkés időszakra ő tökéletes nekem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

SoLy

2018. november 14.

Kellemes a használata, könnyen eloszlik a bőrömön. Kicsit túl is folyik néha, így arra mindenképp érdemes figyelni. A szín teljesen jó télen és nyáron is, mivel nincs úgy hatással az arcszínre. Az ára viszont sztem borsos. Jó alternatíva lehet a Clinique fényvédője, viszont nekem "sajnos" ez jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

ozeniki

2018. november 13.

Valóban matt finish-e van, ami csoda számba megy egy fényvédőnél nálam. Bár nem régóta használom még csak, szárító hatást eddig nem tapasztaltam.
Kicsit tartottam az alap színezetétől, de egyáltalán nem befolyásolja a saját bőr színt. Szinte ahogy elkenem elveszik rajta a színezék.
Kedvenc fényvédőm lett. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Kedvenc fényvédőm lett. Biztos, hogy újra veszem.

duchess_g

2018. szeptember 11.

A Paula's Choice krémek közt végre megtaláltam az ideális arckrémeket, nem irritálnak és rendben tartják a bőrömet. Ezek miatt éri meg ennyit kiadni rájuk. Külön plusz, hogy fényvédősek is! Jó ez a színezett változat is, bár kicsit jobban szárít, mint a többi, normál/zsíros bőrre való Paula's Choice krém. A színe nem illeszkedik tökéletesen a bőrhöz, bár azt ígéri. Ami tulajdonképpen csoda is lenne, hiszen egy árnyalat kapható belőle. Nekem kissé pirosas-barna hatást ad.

Ami viszont szomorú, hogy amíg eddig külföldről jobb áron lehetett rendelni (peldaul lookfantastic.com-rol), hirtelen már nem szállítják a Paula's Choice márka termékeit Magyarországra... Elobbirol 2-3000 Ft-al olcsóbban lehetett megrendelni a termékeket, ingyenes kiszallitassal. Igy mostmár kizárólagosan csak a magyarorszagi forgalmazotol lehet itthon beszerezni a termékeket. Csak akkor rendelek toluk, ha 2-3 napos határidővel kell a termek es a jövőben is külföldön fogom beszerezni a krémeket, mert nagy árréssel dolgoznak, és ehhez még hozzájön a majdnem ezer forintos szállítási is, ami az ertekhatart figyelembe veve min. 2 termék rendelése utan ingyenes csak. Az oké, hogy drága termékek, de ez így lehúzás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

hfancs

2018. szeptember 6.

Alapvetően egy jó krém, de nekem a kombinált bőrömet eléggé szárítja, ezért alá szoktam hidratálni. Kifejezetten mattít hatást nem igazán vélek felfedezni és picit mintha a bőröm textúrájára nem lenne jó hatással. A bőrképet minimálisan javítja, nem látszik, hogy színezett termék van az arcon. Elég kevés az opció fizikai fényvédő terén, de szerintem ha elfogyott valami mást fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

bugeyes

2018. augusztus 18.

Nem tagadom, nagy elvárásaim voltak a termék felé, és hát nem is tudom... se veled, se nélküled a viszonyunk.
Először is, hiába írják, hogy illatanyag nincs benne, büdös, és ez a fura szag egy ideig nem illan el sajnos. Egyáltalán nem könnyű krém, de tényleg... Én is nyárra vettem, alapozó kiváltására meg egységesítésre, de nem tud lélegezni alatta a bőröm, pluszba csomó pici pattanás kijött, mióta használom.
Ami pozitívum, hogy az enyhe, univerzális szín tényleg egységesíti a bőrképet, nem biztosít hosszú időn át matt hatást, de még mindig hatásosabb volt ebben a tekintetben, mint bármilyen színezett hidratáló, bb krém. Amúgy elég kevés belőle, szóval sokáig elég, de az árát a teljesítményéhez képest túlzásnak tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.