Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lino, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. március 8.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

rostiandi

2018. augusztus 14.

Én nagyon szeretem. Az alapozókat soha nem bírtam elviselni ezért kerestem valamit ami egységesít. Az itt olvasottak hatására vettem meg. Nekem bevált. Kicsit átfénylik egy idő után de ha nem kenem akkor is csillogok úgyhogy ez nem a termék hibája. Felé egy leheletnyi Max Factor bronzosítót teszek. Egy csillagot az ára miatt vonok le mert iszonyú drága, bár sokáig elég, és kiváltja külön a fényvédőt és az arckrémet is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

zsofiab

2018. augusztus 13.

Szerencsére mintát vettem csak belőle, mert nekem annyira nem jött be. Lehet, hogy a mattító hatás miatt, de nem is ragadós hanem inkább tapadós lett tőle a bőröm, tehát nem volt light-feeling érzésem, mert mindig éreztem, hogy valami van az arcomon. Nem irritálta az arcomat, de kicsit pattanásos lettem tőle, pedig nem hajlamos rá a bőröm. A színével sem volt semmi gondom, szépen egységesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Soly77

2018. augusztus 13.

Minden fillérjét megéri, aboszolút hozza azt amit ígér, csak azt sajnálom hogy eddig nem használtam még. A PC termékek igaz drágák de még nem találtam olyat amit kifogásoltam volna! Kösz PC megint a top terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

skylar89

2018. augusztus 6.

A skinsmart-ról rendeltem és nagy reményekkel vártam. Sajnos nem bejövős. A kombinált bőrömet nagyon szárítja és kellemetlen, húzós érzés kíséri a felvitelt. Nem is beszélve arról, hogy rögtön másnap kipattogtam tőle. Szerencsére csak termékmintát rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Preciosa

2018. július 3.

Egy mintát próbáltam belőle. Öröm volt felkenni, a világos rózsás bőrömhöz ideális színű, bár féltem, hogy csak még ráerősít, de aztán nap közben többször tükörbe nézve rájöttem, hogy nem, inkább üde, tiszta hatású volt tőle az arcom, nem sápasztott agyon, mint a fehér fizikai fényvédők. Bármi plusz alapozás, arcpír nélkül is szépnek éreztem magam, pedig vannak májfoltjaim, és kisebb pattanásaim is. Olyan érzésem volt, mintha lenne rajtam BB is, van kicsi fedése, nem is gondoltam volna. Még nap végén sem volt zsíros a bőröm, és szinte nem volt kedvem lemosni. Most lehet, hogy csak véletlen, de aznap, amikor ez volt rajtam (+szemspirál, és más semmi) rekord számú férfi közeledett felém az irodában:-p Csak azt sajnálom, hogy ennyire drága, de szerintem úgysem fogom kibírni, hogy megvegyem egyszer. Reménykedem, hátha lesz akció;-)

UPDATE: Megvettem. Már értem, hogy sokan miért panaszkodnak a szárító hatására. Korábban nem értettem, hogy zavarhat ez valakit, de így közelítve a 40-hez, hiába az alap bőrtípusom zsíros, ez a termék tényleg egy kicsit szárítja, vagy inkább mattítja, ez a jó szó. Ez eleinte tetszett, aztán észrevettem, hogy így jobban látszanak az apró szarkalábaim, és kicsit mintha fárasztana, öregítene. Az is benne van, hogy sok intenzív bőrápolót, kezelőt használok, amik elég szépen elvesznek a zsírosságból, ezért mostanában vagy hidratálót (minimum a szemkörnyékre), vagy kémiai fényvédőt teszek alá, úgy jobban mutat. Azt hiszem, nem fogom újravenni, mert drága, és jobban tetszik, ha nem színezett, hidratáló fényvédő van rajtam, és arra egy vékony alapozó réteget teszek, ami már tényleg az én színem. Ez egy picit azért elüt, bár nem zavaró. Nem vonok le csillagot, mert azért ez így is egy top, hiánypótló termék, csak inkább fiatalabbaknak való szerintem. Arra nagyon jó, hogy miután kipróbáltad a másik végletet, megszeresd a csillogó bőrödet.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

ktothkriszti94

2018. július 2.

Már kétszer rendeltem mintát belőle, és "sajnos" mindkét alkalommal nagyon meg voltam vele elégedve. Nem szeretek alapozót használni, mert a legtöbb esetben érzem hogy van valami az arcomon és olyan természetellenes a hatás. Ez azonban nagyon könnyű állagú, szépen el lehet dolgozni, egységes bőrképet ad, az én világos bőrömhöz remekül passzolt 😌 Minden jó dolgot meg kell fizetni, de azért fáj az ember szíve egy termékért ennyit kiadni 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

adelia

2018. június 12.

Ez volt az első fényfédős hidratálóm, így más krémekkel nem tudom összevetni, de az biztos, hogy nem ez lesz az én krémem. Nagyon furcsa színe van, elképesztően sápasztott, és még pirosas színt is adott az egyébként barnás arcomnak, rémesen néztem tőle ki, alapozót ugyanúgy kellett használnom, pedig pont azért kerestem ilyen krémet, hogy nyáron a nehéz alapozó helyett valami könnyed, fényvédős krém legyen rajtam. Ezen kívül fényesítette is az arcomat. A skinsmartról rendeltem, ha más is innen rendelne, akkor ajánlom, hogy mintát vegyen belőle minden rendelése mellé, mert úgy sokkal olcsóbb, mint a 60ml-es kiszerelés. Az biztos, hogy miattam nem lesz készlethiányos, mert nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

missy89

2018. május 27.

Szerettem volna szeretni, de nem illeszkedik a bőröm színéhez a színe, plusz nem fed eléggé, ha meg bb krémet teszek rá, akkor már úgy érzem, hogy a kettő együtt vakolattá áll össze. A másik problémám vele, hogy nagyon szárít, még aláhidratálással is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Lili28

2018. május 26.

Abszolút 5 csillag. 1 hónapja használom, nem használok alá plusz hidratálókrémet... feleslegesnek érzem, mert jól hidratálja a bőröm.
Kicsit féltem tőle, soha nem használtam még színezett fényvédőt, nem tudtam mennyire illik majd a bőrömhöz. Igaz, hogy sötét barna színe van, de mikor felkeni az ember, bőrön már nem látványos. Ez nekem nagyon tetszik.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

eastherke

2018. május 20.

Nem is értem, miért nem írtam még véleményt ide, mert annyiszor újra rendeltem már ezt a krémet és éppen tart felém egy újabb tubus a Skinsmarttól. :)
De ennyi pozitív vélemény után nincs is szüksége reklámra.
Nagyon kellemes viselni, remekül egységesíti a bőrképet és a mattító hatása is szuper, és minden szó igaz, amit a leírás ígér.
Bármilyen krém, vagy szérum főlé és bármilyen alapozó, BB krém, ásványi púder alá használtam, mindig remekül viselkedett, mindenhez passzolt.
Pár napja egy másik, Uriage Bariesun kémiai fényvédőt használtam reggel helyette, mert gondoltam, h megpróbálok keresni olcsóbb alternatívát. Bár ne tettem volna: szörnyen zsíros hatása volt, kiemelte a pórusokat, a púderalapozó teljesen beleült a ráncaimba és a pórusokba. Az egyik kollégám meg is jegyzete, hogy valami nem stimmel rajtam, miért nézek ki olyan szarul ma?! :D
Szóval ezek után habozás nélkül megrendeltem a következő tubust, mert sajnos be kell látnom, hogy számomra EZ a fényvédők csúcsa és az arcom sem igazán visel el mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

De ennyi pozitív vélemény után nincs is szüksége reklámra.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.