Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lino, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. március 8.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Hanna83

2017. február 19.

Rettenetesen szárít, hosszú távon nem merném használni. Számomra a színe sem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

barbimariposa

2017. február 7.

Most decemberben rendeltem ebből pár mintát és azt kell, hogy mondjam, remekül szuperál ez a kis fényvédő. 2 hete elvittem a dominikai nyaralásunkra is, ahol végig meleg, 30 fokos, párás levegő volt és ott is nagyon jól bírta a strapát. Nem fényesedett ki, órák után is szép, letisztult,egységes bőrképem volt. Közvetlenül a fényvédő alá tettem a Bioderma pore refinert és a Bioderma Sensibio Light krémeket (ezeket használom napi szinten az arcomra)
illetve külön próbáltam a PC shine stoppert is alá (amelyből szintén pici mintákat rendeltem) és mindkét márkával remekül teljesített ez a kis fényvédő.
Szóval ez egy szuper kis termék,meg fogom rendelni teljes kiszerelésben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Szóval ez egy szuper kis termék,meg fogom rendelni teljes kiszerelésben is :)

kneva

2017. január 27.

Most már értem, hogyan lehet az év minden napján fényvédőt használni. Ennek semmi köze a szokásos vastag, zsíros, fényes és vakítóan fehér arcra való naptejekhez! Nagyon-nagyon szép matt bőrképet kaptam tőle, el sem hiszem, hogy az én arcom ilyen is lehet! A fedése nagyon-nagyon gyenge, elkél fölé a púder vagy az alapozó, bár én azért nem tettem eddig, mert nagyon élvezem a matt hatást.
Picit szárítja a bőröm, mondjuk az enyémre nyugodtan ráfér a szárítás. Majd még kísérletezem az aláhidratálással, de az is lehet, h a szárításban a hámlasztás is bűnös.
Általában gyógyszertéri napvédőket használok, ez a termék több mint a duplája azoknak, bár tény hogy a 60 ml jó nagy kiszerelés. Nem vonok le csillagot.

Update: 3 hete használom és már nem érzem úgy, hogy szárítaná a bőrömet. A homlokom délutánra picit kifényesedik, de ez kb annyit tesz, mint "egészséges bőrfény", nem fogható ahhoz, amilyen előtte volt a T-vonalam. Talán a saját szérumát kellene alá használnom. Nagyon meg vagyok elégedve, és további 2 terméket megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

OMJ

2017. január 27.

Azt hiszem ez örök darab a fürdőszobámban. Érzékeny, kipirosodasra hajlamos bőrömet nem irritálja. Fedése nincs. Szépen mattit es viszonylag sokáig nem fenyesedik ki a homlokom. Télen hyaluronos szérumot használok alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

peachcream

2017. január 14.

zseniális. könnyű, imádat felvinni. nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

zseniális. könnyű, imádat felvinni. nem hagy ragacsos érzetet.

Penge

2016. december 21.

Vegyes-zsíros bőrömre ideális ,a világoskék szérummal alatta. Szépen mattit, nem zsírosodik át , nem is szárit .Egész nap rajtam van , kellemes hidratált érzést ad. Amióta Paula terméket használok, kb 2 hónapja ,talán 2x volt pattim, az is másnapra eltűnt. Előtte úgy hetente 1-2 pattanás is előfordult. Persze biztosan a BHA napi használatának is köszönhetem, de tudom, hogy annak is, hogy nem ül ki az arcomra a nap folyamán a felesleges faggyú. Még nem találkoztam ennél jobb hidratálóval, úgyhogy még ha drága is, erre a csodaszerre mindig félre teszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

creammaniac

2016. december 4.

Korábban próbáltam már kis mintában, idén nyáron pedig végre beszereztem teljes kiszerelésben. Szinte minden nap használom, nagyon szeretem. Szépen egységesíti a bőröm, elégedett vagyok a színével, pár perc után gyönyörűen egybeolvad. Matt hatású, ezért púdert nem is használok rá. Ami miatt imádom, hogy nem pattogok ki tőle, ha éppen küzdök valami randasággal, nappalra őt kenem fel, mert tudom, hogy nem rontja tovább a helyzetet, inkább gyógyítja a pattikat.

Az egyetlen negatívum, hogy a száraz részeket az arcomon nem hidratálja kellőképp, így oda pluszban használok egy könnyed, géles arckrémet (Clinique), így a kettő együtt nekem bevált. A jelenlegi téli időszakban néha az egész arcomra teszek a másik hidratálóból, majd utána jöhet a PC krém. Szuper, hogy hétköznap nem kell már rá sminkelni, max. korrektor a pöttyökre, és egyben a fényvédelem is biztosítva van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

carrye

2016. november 2.

Próbáltam hidegben-melegben, télen-nyáron, de nekem nagyon szárítja a bőrömet. Már felkenés közben olyan, mintha szinte tapadna a bőrre. Az sem tetszik, hogy abszolút matt. Valószínűleg egyébként semmi baj nincs ezzel a krémmel, csak nem az én korosztályomnak, illetve bőrtípusomnak való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 2.

genoveva0315

2016. október 10.

Nekem sajnos nem valt be. Zsiros/kombinalt boromet nagyon szaritja. Eddig meg sosem volt olyan hogy egy krem kiszaritana az arcomat. Emellett nehez ra sminkelni mivel pillanatokon belul raszarad az arcomra es ezaltal nehez az alapozot szepen eldolgozni. Egy tulsagosan puderes, termeszetellenes matt-hatast eredmenyez. Van meg egy mintam, azt megtartom kovetkezo nyarra. Talan akkor jobban bevalik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

noori

2016. szeptember 7.

Olyan fényvédőt kerestem, amitől néhány órával később nem fénylik úgy a fejem, mintha megfejeltem volna a zsírosbödönt. Egy mintával kezdtem, majd jó sok vacillálás után (az ára miatt haboztam) végül vettem egy tubust, és nem csalódtam. Elég sokszor használtam a nyáron (egy-két másik fényvédőt is próbáltam, és egyik sem szerepelt ilyen jól), nagyon-nagyon melegnek kellett lennie, hogy órákkal később egy kicsit elkezdjen fényesedni az arcom, amúgy mindig matt maradt a bőröm. Pattanásokat vagy egyéb bőrhibát nálam nem okozott (sőt lekopogom, kevesebb "durva" pattanásom lett nyáron). Egy picit talán szárazabb lesz tőle a bőröm huzamosabb használat után, ezen azonban hidratálással simán tudok segíteni. Összességében nálam most ő a befutó fényvédő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.