Paula's Choice

Ár:   11500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2019. november 29.

Kiszerelés:   60ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 200  Ft

• Hatásos pattanások, öregedés, mitesszerek, barna foltok, kitágult pórusok, és ráncok ellen
  • Segít csökkenteni a felesleges olajtermelést és matt hatást biztosít
  • Anélkül hidratálja kombinált bőrt, hogy zsíros, nehéz érzést hagyna maga után
  • Megakadályozza az öregedés több jeleit, beleértve a ráncok és a barna foltok kialakulását
  • Az ultra-könnyű, selymes, áttetsző hidratáló formula kisimítja és puhítja a bőrt
  • Széles spektrumú fényvédőt tartalmaz
  • Antioxidánsokat tartalmaz

Ár: 11 200  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
kogabi

2019. november 14.

Az árát eltekintve elég jó fényvédő. Közepesen zsíros arcbőröm szereti. Kémia fényvédő révén hidratáló alá kenem fel és a bőröm simán elbír utána egy nehezebb hidratálót is, nem fénylik a benne található "silica"-nak köszönhetően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

zsofiab

2019. augusztus 16.

Kipróbáltam 2 tasakos mintát is mielőtt megrendeltem a teljes kiszerelést, mivel a kipróbált termékek közül ez volt az ami egyből beszívódott és nem ragadt a fejem utána. Miután beruháztam a teljes kiszerelésre, természetesen elkezdett vörösödni tőle a bőröm, a szememet is néha csípi, szóval biztosan nem veszem újra, úgy tűnik maradok a fizikai fényvédőknél. Egyébként nekem nem zsírosodik tőle az arcom, hamar beszívódik, nagyon könnyed a formula és nem ragad, csak sajnos nagyon irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

sssniki

2019. július 30.

Ha valaki visszanézi a kommentjeimet látja, hogy több mintácskát rendeltem a márkától. Zsíros bőröm lévén próbáltam csak erre a bőrtípusra megfelelő termékeket kipróbálni. Ez volt a legnagyobb csalódás. Biztosan nem veszem meg teljes kiszerelésben. Már a felkenés pillanata óta fénylik a bőröm. Pedig még frissen mosott, ápolt matt bőrre kentem fel. Vásárolni mentem el ezzel az arcomon, de szabályosan éreztem a zsírréteget a bőröm felszínén. Hidratálni hááát, fogjuk rá, hogy hidratált. Az egyszer tuti, hogy nem húzódott a bőröm... Ezt a krémet kb csak a szárazabb bőrtípusnak ajánlanám, de a márka által választott zsíros bőrű célcsoportnak semmiképp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Annamy

2019. július 9.

Híg, fehér színű fényvédős hidratáló. Folyékony állaga miatt gyorsan kell kenni. Érzékeny bőrömet nem irritálta. Véleményem szerint a megfelelő mennyiséget ki kell tapasztalni. Ha túl sokat kenek fel, akkor néhány órával később még le tudom dörzsölni az arcomról, amikor hozzáérek, azonban ha eltalálom a mennyiséget, akkor szépen felszívódik, nem ragad. (ez valószínűleg az évszaktól és a bőröm állapotától is függ, nem csupán a krém mennyiségétől, ezért emiatt nem vonok le pontot)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Kraljeva

2019. május 5.

Kémiai fényvédő lévén csípi a szememet, ha közel kenem hozzá (talán jobban, mint más PC-s kollégái) de ettől még a fényvédő hatása lehet nagyon jó. Csakhogy az én bőröm nem szereti. Először is túl folyékony, nehéz egyenletesen elkenni, foltokban fehér marad tőle a bőröm - de az is lehet, hogy túl sokat használok belőle, mert egyébként meg nagyon vékony. Nem mondhatnám azt sem, hogy jó érzetet ad. Ami a legkellemetlenebb, lehámlik az arcomról. Ciki, amikor a férjem figyelmeztet erre, mert akkor nyilván mások is észrevették. Így csak itthonra fogom felkenni amíg tart a tubus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Morcinella

2019. március 18.

Nemrég fogyott el a 60 ml-es kiszerelés. Először meg voltam vele elégedve, könnyen felszívódott és örültem, hogy SPF-fel "kényeztetem" az arcbőrömet. Sajnos a téli hónapokban nem hidratált eléggé, bizonyos helyeken száraz maradt a bőröm, nyáron lehet elegendő lenne. DE! Nap végére mintha olajban úszott volna az arcom, illetve a használata óta gyulladt, kinyomhatatlan pattanások jelentek meg az arcomon... kb. egy hete hagytam abba a használatát és azóta nem jött elő újabb, úgyhogy sajnos neki társítom ezt a kellemetlen mellékhatást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

KanikReni

2019. március 12.

Ez volt a legelső ilyen árkategóriájú nappali arckrém, illetve az első SPF-es krém, amit próbáltam. A termékleírásban szereplő várható hatásai, illetve a (számomra) borsosabb ára miatt sok elvárásom volt vele szemben, amik közül jóformán egyet sem teljesített... Semmilyen változást nem hozott a pattanások, mitesszerek vagy tág pórusok terén. Sőt, visszagondolva akkor kezdtek el nagyon csúnya pattanások kijönni az arcomon, amikor elkezdtem használni (persze más is lehetett a ludas).
Eleinte meglepő volt a formulája, mintha naptejet kentem volna az arcomra, de könnyű volt eldolgozni és szépen fel is szívódott.
A téli hónapokban használtam, sajnos nem hidratált kellőképpen. Nyáron felteszem elegendő lenne, de ezt már nem fogom megtudni, ugyanis biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

katalinmester13

2019. március 2.

Nagyon folyékony, könnyű, gyorsan és teljesen bőrbe beszívódó, hófehér fényvédős krém. Az illata elsőre kellemetlen, de megszokható. Az arcbőrt se nem szárítja, se nem nehezíti el, zsírosítja. Tényleg egyensúlyt teremt. Nem ragad egy pillanatig sem, nagyon könnyű érzetet nyújt. Puha, selymes, kellemes. A szemet egy ici-picit csípi. Majdnem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 2.

dettusbettus

2019. január 23.

Hosszú tesztelgetés után bukkantam rá erre a tökéletes krémre. Az illata elsőre meglepett, nehezen szokta meg az orrom, de most már nagyon szeretem, mindig a nyár jut róla eszembe. A pórusokat nem tömíti el, nem okoz pattanásokat. Nagyritkán átfénylik a homlokom, de ez nem a krém hibája.Ha elfogy, egészen biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

csizi

2018. október 17.

Minimális zsírosodás van nap közben, de ennyire még egyik kipróbált krém sem volt jó. Bár ettől is fénylik a T-zónám, ezen a területen egyik hidratáló sem működik.
Én nem tapasztaltam semmilyen fehér réteget, vagy hogy szárítaná a bőröm, mint a korábbi hozzászólók.
(Korábban a a Paula's Resist Super-Light Daily SPF30-at használtam, de pár hónap használat után zsíros-olajos érzés volt felkenés után, és már délelőtt fénylett az egész arcom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Superoxide Dismutase, Tocopherol, Boerhavia Diffusa Root Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Adenosine, Bisabolol, Boerhavia Diffusa Root Extract, Colloidal Oatmeal, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phospholipids, Colloidal Oatmeal
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Panthenol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.