Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

• Hatásos pattanások, öregedés, mitesszerek, barna foltok, kitágult pórusok, és ráncok ellen
  • Segít csökkenteni a felesleges olajtermelést és matt hatást biztosít
  • Anélkül hidratálja kombinált bőrt, hogy zsíros, nehéz érzést hagyna maga után
  • Megakadályozza az öregedés több jeleit, beleértve a ráncok és a barna foltok kialakulását
  • Az ultra-könnyű, selymes, áttetsző hidratáló formula kisimítja és puhítja a bőrt
  • Széles spektrumú fényvédőt tartalmaz
  • Antioxidánsokat tartalmaz

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

VargaKata15

2022. február 25.

Szépen hidratál, nem fényesedek ki tőle, konkrét hibáját nem tudok említeni. Nekem valahogy mégsem kedvencem, a márka világiskék fényvédőit jobban szeretem (PAULA'S CHOICE RESIST SUPER-LIGHT DAILY WRINKLE DEFENSE SPF30 és PAULA'S CHOICE RESIST YOUTH-EXTENDING DAILY FLUID SPF50).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 25.

Anthurium

2022. február 8.

Nagyon elégedett vagyok a krémmel, örülök, hogy megtaláltam. :) Fényvédős hidratálót kerestem, hogy a reggeli rutin végén egy olyan krémmel tudjak hidratálni, ami fényvédelmet is biztosít (az őszi-téli napokon is). A home office-os napokon (amikor ablak mellett ülök és gyakran süti az arcomat a nap) nem akartam a fényvédős CC krémemet vagy alapozómat feltenni, így azok helyett ez tökéletes választás. Egyébként inkább fluid állagú, semmi ragacsos érzetet nem hagy, nekem nagyon gyorsan teljesen beszívódik (kombinált bőröm van). Szépen tudok rá sminkelni is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 8.

Cserne

2021. december 18.

Update: Azóta csakis a cerave hidratálóm felé vittem fel, amitől azt hittem jobb lesz. Az esetek 70%-ában működött is, sehol sem csípett egy kicsit sem. Pont tegnap gondolkodtam el rajta, hogy öt csillagra értékelem, amikor elkezdte megint csípni napközben a szemhéjamat. Gondolkodtam, hogy vajon a szemkörnyékem nem lenne jól karbantartva...? Megy rá hidratáló, de ha az nem is, akkor a cosrx csiganyála, viszont nem szoktam ezerféle terméket használni, mert hajlamos miliára.
Így nem tudtam megfejteni, hogy miért nem működik csakis kizárólag a szemhéjamon. ): (Az esetek 30%-ában.)
Viszont csodálatos egy fényvédő, nekem nem kukacosodott, nincs fehér réteg, se csillogó homlok, hamar beszívódik. El fogom használni, szemhéjra más terméket viszek fel, viszont újravásárolni nem biztos, hogy fogom. Mintát próbáljatok, akinek érzékenyebb lehet a bőre, mert egyébként meg kilóra megvett a PC. :)
(Super-Light Daily Wrinkle Defense 30 faktorosa egy álom!)

2021. november 21.
Sok jó komment hatására megvettem, az irritáció, csípés nálam ritka, hogy előfordul, így alig vártam, hogy kipróbáljam. Nos, úgy csípett felkenéskor...
Cosrx Snail 96 esszenciát kentem alá. Az orromat csípte, de azzal úgy voltam, hogy most ilyen náthás időszak van, az érthető. Viszont a szemem! Én úgy gondolom, hogy fényvédőnek kell kerülnie szemhéjra is, pláne, mivel olyan terület, ami hamar ráncosodik. Le kellett mosnom 20 perc után, mert égette.
Az illata sem tetszik, pedig az lrp shaka is illatosított, de ez kenterbe veri. Lehet megszokás kérdése.
Pozitívum viszont az állaga, az szerelem. Nekem sikerült eltalálni (a kommentek alapján) a jó arányt, nem hagyott fehér réteget, nem csillogok tőle, nem is szuper matt, ami nem baj. Kukacosodást se tapasztaltam. Nemsokára kenem a második réteget a mai napra.
Összegezve nem rossz, nem rossz, de ha így fogja irritálni a bőrömet, akkor biztos, hogy nem veszem újra. Legközelebb megpróbálom cerave vékony hidratáló réteg fölé kenni, kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény.
(Gyenge hármas, de azért, mert tényleg szuper ez az állag és nincs diszkógömb fej.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 18.

(Super-Light Daily Wrinkle Defense 30 faktorosa egy álom!)

2021. november 21.

reka12519

2021. november 1.

Nekem ez a best fényvédő. Enyhén zsíros, vízhiányos bőrre nagyon nagyon jó érzés felkenni reggelente. Nem csillogok tőle semennyire, hamar beszívódik, kényelmes viselet. - És mint tudjuk, fényvédőnél a legfontosabb, hogy szeresd viselni! Abszolút csillagos 5-ös. (Még az ára miatt sem vonok le pontot, annyira jó termék. Kár, hogy nincsen belőle 50-es nyárra.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

hjuditcrema

2021. március 14.

Mintát próbáltam, az alapján nagyon tetszett, gyorsan beszívódik és egyáltalán nem csillog a bőröm (alapvetően inkább száraz, érzékeny az arcbőröm)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 14.

SchmitterBettina

2020. szeptember 22.

Egész nyáron ezt használtam a márka szérumjával együtt. Nem annyira matt a végeredmény, mint ahogy azt elképzeltem, de nem is volt elviselhetetlenül olajos tőle az arcom. Ki kell tapasztalni a mennyiséget , és akkor nem ragad és nem is fehér a bőrön. Én szerettem, jó kis fényvédő jövőre nyáron az ultra light verziót fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Tundemeny

2020. június 17.

Nagyon jól működik a kombinált bőrömre, reggel szoktam használni egy könnyű hidratáló után. Nem hagy zsíros érzetet, könnyen felszívódik, nagyon jó kémiai fényvédő. Csak nagy melegben van, hogy fényesedik a T vonalam, amúgy nem zsírosodik vagy fénylik tőle az arcom. Akkor lenne számomra 5 csillagos, ha az összetétele egy kicsit természetesebb anyagokból állna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Eraa89

2020. március 27.

Paula’s Choice Anti-Redness Exfoliating hámlasztó után használom reggelente, nekem nagyon bevált, nem zsíros hatású utána a bőröm, nem irritál, viszont megfelelően hidratál :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

kogabi

2019. november 14.

Az árát eltekintve elég jó fényvédő. Közepesen zsíros arcbőröm szereti. Kémia fényvédő révén hidratáló alá kenem fel és a bőröm simán elbír utána egy nehezebb hidratálót is, nem fénylik a benne található "silica"-nak köszönhetően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

zsofiab

2019. augusztus 16.

Kipróbáltam 2 tasakos mintát is mielőtt megrendeltem a teljes kiszerelést, mivel a kipróbált termékek közül ez volt az ami egyből beszívódott és nem ragadt a fejem utána. Miután beruháztam a teljes kiszerelésre, természetesen elkezdett vörösödni tőle a bőröm, a szememet is néha csípi, szóval biztosan nem veszem újra, úgy tűnik maradok a fizikai fényvédőknél. Egyébként nekem nem zsírosodik tőle az arcom, hamar beszívódik, nagyon könnyed a formula és nem ragad, csak sajnos nagyon irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Superoxide Dismutase, Tocopherol, Boerhavia Diffusa Root Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Adenosine, Bisabolol, Boerhavia Diffusa Root Extract, Colloidal Oatmeal, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phospholipids, Colloidal Oatmeal
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Panthenol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.