Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 800  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: evolet, az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2016. január 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 800  Ft

8% glikolsavat tartalmazó formula, mely a bőrt simává és ragyogóvá teszi. Gyulladáscsökkentő összetevők segítenek a bőr megnyugtatásában. Alkalmas minden bőrtípusra. Illat-  és színezékmentes.

Ár: 10 800  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
senskin

2019. október 3.

Jó kis hámlasztó, nem túl erős és C vitaminnal együtt használom. Azt hiszem erősebbre vágyom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Loi

2019. augusztus 18.

Szép, egyenletes bőrfelszínt varázsol. Pattanásokkal helyével is csodát művel, másnapra mintha kicserélnék a bőrt. Ha problémásabb időszak van, mindig ehhez nyúlok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Hadi

2019. július 20.

Tartottam attól, hogy ártani fog a rozáceás bőrömnek, de olyan ígéretesnek tűnt, hogy a kisördög nem hagyott nyugodni és megvettem a delux méretet. Örülök, hogy így döntöttem, mert szuper a hatása. Szerencsére egyáltalán nem fokozta nálam a rozáceát, és valóban mindent teljesít, amit leírnak. 5 hónapja használom, heti egyszer. A pigmentfoltjaim halványodtak, sokkal feszesebb, simább a bőröm. Szeretem a géles állagát, mert nem csorog össze-vissza, mint a vízszerűek és a kellő mennyiséget is jobban érzem. Tonizálás után kenem föl, hagyom hatni 25-30 percig, majd ezen az estén már csak hidratáló megy fölé. Az első flakonban még van kb. 2-3 alkalomra elegendő mennyiség, de már beszereztem a második kis kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

eszterszekely

2019. január 9.

Fantasztikus. Teszi amit ígér. Pár hét alatt eltüntette a terhesség alatt kialakult hiperpigmentációt. A felületi kis ráncocskákat szemmel láthatóan halványította, egyenletesebb bőrkép, puhább tapintás. A fakó arcbőröm sokkal ragyogóbb lett. Nem irritál. A lotion állag jobban bejött mint a gél, de szerintem a hatásuk ugyanaz csak kinek melyik komfortosabb "viselet".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Johanna989

2019. január 8.

Imádom! Kb 4 éve használom és csodát tesz a bőrömmel. Én 2 naponta használom az esti rutin részeként tonizalas után. Várok kb 15 percet és utána jön a BHA liquid, majd T vonalra Akneroxid 50% gél, majd a szérumok es a hidratáló. BHA-t én minden nap használom, nekem így vált be. Amióta ezeket használom, azóta havonta 1 pattanásom van a mensi előtt :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

ritus206

2018. október 18.

Nem vártam csodát, nem is lett.
Csíp.Ragacsos.Szárít.
Filmréteget hagy maga után, mintha nem szívódna be.
Erre még ha épìt az ember, még rosszabb.
Kiütéseim is lettek tőle.
És sajnos a bőröm sem lett szebb.
Pedig ezen kívül is sok társával együtt használom.
Ritkábban használom most már és este, de sok értelmét nem látom a használatának.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 18.

Nem vártam csodát, nem is lett.
Csíp.Ragacsos.Szárít.
Filmréteget hagy maga után, mintha nem szívódna be.
Erre még ha épìt az ember, még rosszabb.
Kiütéseim is lettek tőle.
És sajnos a bőröm sem lett szebb.
Pedig ezen kívül is sok társával együtt használom.
Nem veszem újra.

dkitti87

2018. szeptember 27.

A BHA melle rendeltem termek mintát belőle, kb 3x kentem magamra és minden alkalommal azt vettem észre hogy pattanás lett reggelre... Nem tudom mire vélni, nem is akarom teljesen lepontozni, próbálkozom még vele, jó lenne ha hozna az ígéreteket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

missy89

2018. július 8.

2%-os BHA-val felváltva használom és imádom. Látványosan tisztít, egységesít, soha nem volt még ilyen jó állapotban a bőröm. A kezdeti tisztulást a BHA hozta, de utána ez is tudott még javítani a helyzeten. Néhány hétig használtam 5%-os AHA-t, hogy szoktassam a bőröm, utána minden probléma nélkül tudtam erre cserélni. Tervben van a 10%-os változat kipróbálása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

poca0412

2018. június 13.

Két hete használom, majdnem minden este.Most kezdem látni a hatását, simít és takarít :) A hegek,apróbb ráncok halvànyodtak,pattanások nem jöttek újabbak, összességében egy szebb arc néz vissza reggel a tükörben. Irritációt abszolut nem okozott. Még várom,hogy hosszabb távon tudja e fokozni a hatást,de eddig szupi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Lencse

2018. április 15.

Miután megtaláltam a Krémmániát, sokat olvastam a kémiai hámlasztásról. A bőrömnek elvileg a BHA jobban passzolna, de kis kiszerelésben megvettem ezt is. Érdekes mód a bőröm ezt sokkal jobban szereti, reggelre sokkal szebb, finomabb tapintású. Amikor felkenem, egy kicsit csíp, és az illata sem tetszik, bár az hamar elillan. Hetente 1-2-szer használom, és így ez a kis kiszereles is nagyon sokáig elég. Lehet, hogy korbenézek, milyen más AHA termékek vannak, de a márka nagyon megbízható, és állatkísérletet sem alkalmaznak, így valószínűleg ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.