Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: evolet, az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

8% glikolsavat tartalmazó formula, mely a bőrt simává és ragyogóvá teszi. Gyulladáscsökkentő összetevők segítenek a bőr megnyugtatásában. Alkalmas minden bőrtípusra. Illat-  és színezékmentes.

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 10000.- szállítással együtt , Eladó: lexi_toth
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után futárszolgálattal küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

sigma

2021. november 15.

A hatasat nagyon szeretem, de a boromon erezni egyaltalan nem.
Heti egyszer, maximum ketszer hasznalom, igy a flakon szinte kifogyhatatlan. Nagyon regota megvan. Konnyu elolszlatni, kellemesen bizserget. Ez idaig tok jo, de aztan annyira ragacsos, kellemetlen erzest hagy a boron, iszonyatosan fenylik es annyira huzodik tole, hogy az mar-mar elviselhetetlen szamomra.
Viszont nagyon sokat segit a szebb borkep elereseben, mar masnapra nagyon sokat valtozik az arcom jo iranyba, es ennek erdekeben nincs mas valasztasom mint elviselni a kellemetlensegeket, de igy csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

A hatasat nagyon szeretem, de a boromon erezni egyaltalan nem.

Mütyesz

2021. október 26.

Alapjáraton nekem heti egy AHA-s hámlasztás bőven elég, amikor már érzek kisebb "bumbikat" a szám és orrom körül. Ez a gél csontra eltünteti ezeket reggelre, remekül ki tudnak ürülni utána a pórusaim tisztításnál. Erős cucc, de mégse csapja ki az arcom. Az elején kellett csak hozzászoknom, az első hetekben tapasztaltam túlérzékenységet. A kicsi kiszerelés nekem bőven elég így, már több mint fél éve megvan rendszeres használat mellett, és még mindig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

lexi_toth

2021. július 16.

A pc 2%os BHA géljével használom felváltva. Ez a kombo sokat segített. Kevesebb a pattanásom és mitesszerem, egységesebb a bőrképem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

NmadLady

2021. február 22.

Télen reggel használtam, de ahogy többet süt a nap, átállok estére. Nagyon hatékony, szuper pumpás kiszerelése van, kevés elég belőle. Javítja a bőröm tónusát. Tonik után, hidratálás előtt szoktam második lépcsőként használni. Aknés-vízhiányos bőröm van, bevált rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

lacee4

2020. július 5.

Szerintem az egyik legjobb AHA hamlaszto. Heti párszor használom esténként, utána Niacinamide és resist barrier hidratáló. Reggelre nagyon szép sima lesz tőle az ember arca.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

senskin

2019. október 3.

Jó kis hámlasztó, nem túl erős és C vitaminnal együtt használom. Azt hiszem erősebbre vágyom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Loi

2019. augusztus 18.

Szép, egyenletes bőrfelszínt varázsol. Pattanásokkal helyével is csodát művel, másnapra mintha kicserélnék a bőrt. Ha problémásabb időszak van, mindig ehhez nyúlok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Hadi

2019. július 20.

Tartottam attól, hogy ártani fog a rozáceás bőrömnek, de olyan ígéretesnek tűnt, hogy a kisördög nem hagyott nyugodni és megvettem a delux méretet. Örülök, hogy így döntöttem, mert szuper a hatása. Szerencsére egyáltalán nem fokozta nálam a rozáceát, és valóban mindent teljesít, amit leírnak. 5 hónapja használom, heti egyszer. A pigmentfoltjaim halványodtak, sokkal feszesebb, simább a bőröm. Szeretem a géles állagát, mert nem csorog össze-vissza, mint a vízszerűek és a kellő mennyiséget is jobban érzem. Tonizálás után kenem föl, hagyom hatni 25-30 percig, majd ezen az estén már csak hidratáló megy fölé. Az első flakonban még van kb. 2-3 alkalomra elegendő mennyiség, de már beszereztem a második kis kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

eszterszekely

2019. január 9.

Fantasztikus. Teszi amit ígér. Pár hét alatt eltüntette a terhesség alatt kialakult hiperpigmentációt. A felületi kis ráncocskákat szemmel láthatóan halványította, egyenletesebb bőrkép, puhább tapintás. A fakó arcbőröm sokkal ragyogóbb lett. Nem irritál. A lotion állag jobban bejött mint a gél, de szerintem a hatásuk ugyanaz csak kinek melyik komfortosabb "viselet".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Johanna989

2019. január 8.

Imádom! Kb 4 éve használom és csodát tesz a bőrömmel. Én 2 naponta használom az esti rutin részeként tonizalas után. Várok kb 15 percet és utána jön a BHA liquid, majd T vonalra Akneroxid 50% gél, majd a szérumok es a hidratáló. BHA-t én minden nap használom, nekem így vált be. Amióta ezeket használom, azóta havonta 1 pattanásom van a mensi előtt :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.