Best of Beauty 2019

Ár:   7690 és 9990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   237 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 690  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2014. október 31.

Ár:   7690 és 9990 Ft
Kiszerelés:   237 ml és 473 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 690  Ft

Gazdag, kímélő lemosó nagyon száraz, érzékeny bőrre, amely alapos arctiszítást biztosít. Eltávolítja a sminket, szemre is használható. Használatával a bőr simává és rugalmasság válik. Nem tartalmaz illat- és színezőanyagot.

Kiszerelés: 237 ml és 73 ml

Ár: 7 690  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
nemrozsa

2018. május 22.

Kb. 3 hete használom, nagyon kellemes krémes állagú, gyengéd a bőrhöz. Micellás vízzel mosom le a sminket, majd utána ezzel törlöm át a bőröm, de még mindig elképesztő sok szennyeződést szed le a bőrömről. Reggel csak ezt a lemosót használom, puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Nagyon elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

lulley93

2018. április 5.

Ez volt az elso PC termekem. December ota hasznalom a 237ml-es kiszerelest Foreo Luna Mini 2-vel es bar neha a Foreo lemosoit hasznalom ehelyett, meg mindig kb felig van, szoval sokaig eleg. Telen kezdtem el hasznalni es csak most kezdett el jobb ido lenni, igy azt tudom mondani, hogy hideg idokre tokeletes. Normal, telen vizhianyos (bar iden mar az sem volt, mert annyira figyeltem ra) borom van, de ha szarito termekeket hasznalok, akkor kepes hamlani is. Igy en azt vallom, hogy a lemoso amennyire csak lehet, taplalo legyen es semennyire ne szaritson (ritka az ilyen lemoso), ezt pedig hozza. Nem olcso, de nagyon sokaig eleg, igy osszessegeben teljesen megeri. Jo, hogy lehet belole mintat rendelni. Van most 4 masik PC lemosobol mintam, azok utan eldontom, hogy ezt veszem meg ujra, vagy egy masikat, ami meg jobb. De az biztos, hogy ez hibatlan termek. Bar sajnalom, hogy ilyen nyomi adagoloja van, kar, hogy nem pumpas, a vegen biztos nehez lesz kiimadkozni az utolso adagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Kingácska0807

2017. december 10.

Annyira szomorú vagyok. Az egyik rendelésemhez minta jött a termékcsalád hidratálójából. Pár napig elegendő volt. Csodás volt a bőröm, irtó puha. Gondoltam,egye fene, megvásárolom a lemosót,a tonikot, és a hidratálót is,nagy kiszerelésben. Nagyon csalódott vagyok. A bőröm hámlik, sosem volt ennyire száraz,mint most. Előtte az Ordinary hidratálóját használtam, valamiért attól fényévekkel szebb volt a bőröm. Írtam a csajsziknak,hogy vajon miért lehet ez, nem-e túlhámlasztottam előtte..Bár a G&G legenyhébb hámlasztóját használtam, nem hinném,hogy az volt a gond. Aspirin allergiám sincs, szóval valószínű,hogy a termékcsalád valamelyik összetevőjére vagyok allergiás.. Borzalmasan sajnálom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

adel.fiore

2017. december 2.

Szuper lemosó, maradéktalanul leszedi a sminket, és nagyon gyengéd:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Szuper lemosó, maradéktalanul leszedi a sminket, és nagyon gyengéd:)

jooildi

2017. április 17.

Paulának nagyon nagy hálával tartozom! :) Extrém száraz és ekcémás bőröm helyreállt, nagyon szép hidratált, semmi pirosság, semmi viszketés. Az egész Skin Recovery családot használom a szérum kivételével. Ezt a lemosót is nagyon szeretem, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Trixi

2017. március 6.

Én nem tudom vele jól eltávolítani a sminkem. Ha a szemembe kerül, csípi, ezért szemsminket egyáltalán nem tudok vele eltávolítani, és ha már szemre előveszem a szokásos krémes lemosóm, akkor már az arcomat is megtisztítom vele. Miután eltávolítottam a sminkem, akkor tudnám használni ezt a lemosót, másodiknak, de másodiknak inkább micellás vizet használok szívesebben, szóval ezt nem tudom igazán kihasználni. Az adagolóját kényelmetlen használni, nem barátkoztam meg vele. Vissza fogok térni a Resist habos lemosóhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 6.

Konczt

2017. március 1.

Kellemesen, gyengéden tisztít, nem irritál. Habár egy erősebb sminket nem ezzel szoktam leszedni, utána tökéletes áttörölni vele az arcod és már is 100%-ban tisztábbnak érzed. Nagy kiszerelés, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Hanna83

2017. február 19.

Nagyon szeretem, sokáig elég, jól és kíméletesen tisztít, selymes, sima lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

falsestuff

2016. június 5.

Jó krém, de ár/érték arányban azért nem az igazi (amellett, hogy nagyon is értékelem a szép összetevőket és a vegan alapelveket).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

PinkPearl

2016. május 28.

Számomra tökéletes. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Számomra tökéletes. Újra fogom venni.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.