Paula's Choice

Ár:   8990 és 12 290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   237 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   8990 és 12 290 Ft
Kiszerelés:   237 ml és 473 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990 Ft

Gazdag, krémes lemosó hidratáló hatással, ami eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, miközben puhává és selymessé teszi a bőrt.

• Hatásos nagyon érzékeny, pirosodásra hajlamos, rosaceás, ekcémás és öregedő bőrre
  • Krémes folyadék, mely tökéletesen eltávolítja a sminket
  • Csökkenti a pirosságot és irritációt
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 8 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Loriental

2023. február 25.

Tulajdonképpen rosszat nem tudok magára a termekre mondani. Jó összetevök, jó illat, puha bör, nem irritál.
A csomagolása viszont nem tetszik. Nehéz kiimádkozni a lemosót a csomagolásból. Az ára is elég magas (Tudom a PC termékek ennyibe kerülnek, de akkor is). Van olcsobb, de hasonló megoldás, legalábbis nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 25.

Csilla_Csilla

2023. január 14.

2022.09.29: A Defense és a világoskék Resist lemosó után ezt rendeltem kipróbálásra. Télre szerettem volna valami hidratálósabb lemosót beszerezni, kíváncsi leszek, hogy az igazán hideg időben milyen lesz használni. Ennek van eddig a legjobb illata, nem tudom semmihez se társítani, de brutál módon kellemes illata van. Krém állagú lemosó, nulla habzással. Ez különös is volt benne először. Aki nem kedveli, hogy nem habzik egy lemosó, annak lehet nem érdemes ezt beszereznie. Nekem egyelőre tetszik: jól tisztit, nem szárítja a bőröm, könnyen lemosható, nem csípi a szemeimet. Nem lett több pattanásom a mineral oil-tól. Talán egy nagyon picit hiányzik a habzás, de megszokható a hiánya. A Defense cleanser ezért is volt nagyon gazdaságos, mert kevés kellet belőle, viszont volt némi habzása. Csak hát picit szárította a bőröm. A pumpás adagolót se hiányolom.
2023.01.14: lassan elfogy. Nem volt mindig könnyű belőni, mennyi kellene belőle. Ugye krémállagú, nincs habzása, lehet emiatt is fogyott gyorsabban nálam (augusztus végén bontottam, reggel este használtam). Gondolom, nem hiába ez az egyik lemosó, amiből van 473 ml-s kiszerelés a PC-nél. Jó volt használni. Az illata csodás, nagyon puha bőrt hagyott lemosás után, semmi húzodás nem volt. De azért egy picit hiányzik az a minimális habzás.. :) Annyi negatívumot tudnék felhozni, hogy nem érdemes fektettve szállítani, nekem kifolyt egy kevéske. Aztán lemostam az üveg oldalát és belejutott egy kis csapvíz a tubus belsejébe.... De nem romlott meg, szerencsére! Illetve nehéz kiszenvedni a maradék krémet az aljáról. Jól tisztított, nem bántotta a szemeimet, tényleg nem tudok rá semmi rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 14.

newlee

2022. január 16.

Szerettem ezt a lemosót. Kíméletesen tisztít, nem szárít, és sokáig elég.
Valószínűleg újravenném, ha nem lenne egy Image lemosó a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 16.

Szerettem ezt a lemosót. Kíméletesen tisztít, nem szárít, és sokáig elég.
Valószínűleg újravenném, ha nem lenne egy Image lemosó a polcon.

sezi

2021. május 14.

szeretem használni. kíméletesen tisztít, kellemes tapintású lesz tőle a bőröm. gyengéd az arcomhoz. nem szárít és nem irritálja a nagyon érzékeny bőröm .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Szuvy

2021. január 6.

3 éve használok PC termékeket, köztük ezt a tonikot is. Jól hidratál, egyáltalán nem szárít, nem irritál, mint a bolti tonikok. Jó illata van, sokáig elég (3-4 hónap).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

nemrozsa

2018. május 22.

Kb. 3 hete használom, nagyon kellemes krémes állagú, gyengéd a bőrhöz. Micellás vízzel mosom le a sminket, majd utána ezzel törlöm át a bőröm, de még mindig elképesztő sok szennyeződést szed le a bőrömről. Reggel csak ezt a lemosót használom, puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Nagyon elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

lulley93

2018. április 5.

Ez volt az elso PC termekem. December ota hasznalom a 237ml-es kiszerelest Foreo Luna Mini 2-vel es bar neha a Foreo lemosoit hasznalom ehelyett, meg mindig kb felig van, szoval sokaig eleg. Telen kezdtem el hasznalni es csak most kezdett el jobb ido lenni, igy azt tudom mondani, hogy hideg idokre tokeletes. Normal, telen vizhianyos (bar iden mar az sem volt, mert annyira figyeltem ra) borom van, de ha szarito termekeket hasznalok, akkor kepes hamlani is. Igy en azt vallom, hogy a lemoso amennyire csak lehet, taplalo legyen es semennyire ne szaritson (ritka az ilyen lemoso), ezt pedig hozza. Nem olcso, de nagyon sokaig eleg, igy osszessegeben teljesen megeri. Jo, hogy lehet belole mintat rendelni. Van most 4 masik PC lemosobol mintam, azok utan eldontom, hogy ezt veszem meg ujra, vagy egy masikat, ami meg jobb. De az biztos, hogy ez hibatlan termek. Bar sajnalom, hogy ilyen nyomi adagoloja van, kar, hogy nem pumpas, a vegen biztos nehez lesz kiimadkozni az utolso adagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Kingácska0807

2017. december 10.

Annyira szomorú vagyok. Az egyik rendelésemhez minta jött a termékcsalád hidratálójából. Pár napig elegendő volt. Csodás volt a bőröm, irtó puha. Gondoltam,egye fene, megvásárolom a lemosót,a tonikot, és a hidratálót is,nagy kiszerelésben. Nagyon csalódott vagyok. A bőröm hámlik, sosem volt ennyire száraz,mint most. Előtte az Ordinary hidratálóját használtam, valamiért attól fényévekkel szebb volt a bőröm. Írtam a csajsziknak,hogy vajon miért lehet ez, nem-e túlhámlasztottam előtte..Bár a G&G legenyhébb hámlasztóját használtam, nem hinném,hogy az volt a gond. Aspirin allergiám sincs, szóval valószínű,hogy a termékcsalád valamelyik összetevőjére vagyok allergiás.. Borzalmasan sajnálom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

adel.fiore

2017. december 2.

Szuper lemosó, maradéktalanul leszedi a sminket, és nagyon gyengéd:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Szuper lemosó, maradéktalanul leszedi a sminket, és nagyon gyengéd:)

jooildi

2017. április 17.

Paulának nagyon nagy hálával tartozom! :) Extrém száraz és ekcémás bőröm helyreállt, nagyon szép hidratált, semmi pirosság, semmi viszketés. Az egész Skin Recovery családot használom a szérum kivételével. Ezt a lemosót is nagyon szeretem, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol

Nem ragadós emolliens anyag hidratáló tulajdonsággal, mely a krémet könnyen kenhetővé teszi és selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Bizonyos összetételekben nem elzáró filmréteget kölcsönöz a fokozott bőrvédelem érdekében. Egy 10 önkéntessel végzett tanulmányban azt találták, hogy a polydecene-nek van bőröregedés elleni hatása is (legalábbis az ásványi olajhoz viszonyítva, merthogy az volt a viszonyítási alap). Tiszta és hipoallergén bőrpuhító, amely babaápolási termékekhez is ideális.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.