Paula's Choice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Hajápolók

Ideális kondícionáló minden hajtípushoz, a finom, vékonyszálú hajhoz kevesebb, a száraz, megviselt hajhoz több kondíciónáló használata javasolt. Nagyszerű a kémiailag kezelt hajra is. Használatával a haj puhább, és könnyen kezelhető lesz. Fényt ad még a nagyon száraz, sérül hajnak is, könnyű kiöblíteni. Illatanyagmentes formula, segít enyhíteni az érzékeny fejbőr viszketését.

Kiszerelés: 473 ml

horzso

2012. április 30.

Mivel száraz a hajam, két nagyobb adagnyit oszlattam szét rajta, de utólag rájöttem, mehetett volna több is. Kb 7-8 perc múlva öblítettem le, nem vettem észre, hogy könnyű lenne kiöblíteni, de mentségére legyen szólva, hogy nem keveset tettem a hajamra. Leöblítés után kissé megrémültem, mert ellentétben pl. az Alverde rózsás balzsamával, nem volt sima, egyenletes, puha érzetű a hajam. Hajszárítás közben aztán megnyugodtam, mert bár lehetne eggyel puhább, azért kellemes, nem szúrós, könnyen fésülhető lett a hajam. Nem utolsósorban ez sem (akárcsak a sampon) irritálta a fejbőrömet, hajszárítás közben nem jött elő a viszkető érzés. Már ezért megérte :)

Update: több hónapos használat után elmondhatom, hogy ez a termék nem csak tünetileg lágyítja a hajat, hanem hosszabb távon is. Azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet kell használnom belőle ahhoz, hogy elérjem a kívánt puhaságot, így leöblíteni is sokkal könnyebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 30.

Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.