PaulMoise

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rosemodee, Módosítva: 2017. március 31.

5 árnyalatban elérhethlő könnyed textúrájú, olajmentes alapozó, mely HD formulájának köszönhetően vékony rétegben is tökéletes fedést biztosít – maszk hatás nélkül, természetesen. Igazodik a bőr színéhez, textúrájánál fogva nem tömíti el a pórusokat. Parabénmentes, minden bőrtípusra ajánlott.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Sammael

2021. december 31.

Elég fura, hogy elvileg ez a márka az AliExpressről szedi a cuccait és rányomtatja a logóját. Tény, hogy ennek ellenére megrendeltem tőlük az alapozót, amivel nem volt semmi bajom, de nem hagy nyugodni az, hogy amúgy egy olcsó, kínai márka. 😅
*Update
Ha tehetném, egy csillagot se adnék. Sajnos kezdenek eltűnni a márkáról a nyomok, ahol tényleg látszik és visit, hogy ezek nem az ő termékei, csak eladja tízszer annyiért. Rengetegen írták, hogy silány minőség. Ezt legutóbb a szemhéjtusukkal meg is tapasztaltam... Sajnálom, hogy ez a cég így működhet, annyi embert átverve...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 31.

*Update

Vivus94

2020. szeptember 4.

Hát ez az alapozó engem is meglepett. Elég kritikusan szoktam hozzáállni azokhoz a márkákhoz, amiket nagyon hype-olnak, ezzel sem volt másképp. Szerencsém volt, enyém lett egy ilyen termék, szóval kíváncsi lettem. Letisztult csomagolása praktikus, kevés is elég belőle (speciel nem szeretem a maszk-hatást), könnyű eldolgozni. És a finishe egyszerűen gyönyörű. Nem oxidálódik, nem válik maszkossá. Nagyon szép természetes hatása van, rettentő mód meglepődtem, mikor megláttam. Szerintem ezek után ha elfogy, beruházok majd rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

FabianFanni

2019. január 26.

Nem olyan régen fedeztem fel, mert mondták, hogy magyar márka és mindenképpen látni akartam.
Nagyon meglepett, kitűnő fedése van, könnyen lehet használni, tartós egésznapos 8-10 órás kényelmes viselet, közepes fedésű.
A kedvencem lett :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

A kedvencem lett :)

natulcien

2018. március 15.

Ez az alapozó az év meglepetése számomra, ami nem olyan nagy szám mert március van, de biztos vagyok benne,hogy egy darabig nem fogja semmi felülmúlni nálam ezt a terméket. Eddig Bobbi Brown mániás voltam, de a kíváncsiság miatt gondolom keresgélek más árkategóriában is. Alapvetően hidratáló, tápláló, természetes fedésű alapozókat keresek és kedvelek, makulátlan INCI-vel. A drogériás vonulaton nincs olyan, aminek megfelelne az összetétele számomra, ezért azok között nem is keresgélek.

Ezeket az alapozókat próbáltam, ezekhez viszonyítok:
BOBBI BROWN INTENSIVE SKIN SERUM ALAPOZÓ SPF40
BOBBI BROWN MOISTURE RICH ALAPOZÓ SPF15
SHISEIDO RADIANT LIFTING FOUNDATION
MAC STUDIO SCULPT ALAPOZÓ SPF 15
MAC STUDIO WATERWEIGHT FOUNDATION SPF30
MAC STUDIO FIX FLUID ALAPOZÓ SPF15 / PA++
GUERLAIN PARURE GOLD FOLYÉKONY ALAPOZÓ SPF15

A fentiek függvényében azt kell mondjam ez az alapozó ár-érték arányban a legjobb. Nem gondoltam volna, hogy a Bobbi Brown minőséget ilyen szép INCI-vel, ennyi árból ki lehet hozni. Szívem szerint eladnám az összes alapozóm, és csak PM termékekkel váltanám ki őket mindenféle árnyalatban.
Az alapozó egyébként 5 árnyalatban kapható. Én speciel Hófehérkéből Pocahontas-ra barnulok, így egy-két alapozó árnyalat nem fedi le az igényeimet. Most a 3-as nude beige árnyalattal kezdtem az ismerkedést és tökéletes lesz tavaszra. Szerintem eggyel sötétebbet nyárra, és eggyel világosabbat télre is ki fogok majd próbálni.Ez az árnyalat sárgás, alapvetően "warm" vonulat, de nem természetellenes. Tipikus meleg tónusú lányoknak való szín.
A bőrömnek nagyon tetszik, igazi babapopsi bőrt csinál, hozzáteszem, a gyenge fedésű alapozókat szeretem és nincsenek elfedendő bőrhibáim, se pattanásaim. A célom az alapozókkal az ápolás és a bőrszín egységesítése. Annyit viszont fed az alapozó, hogy a bőrömön átütő hajszálerek egyáltalán nem látszanak. Tehát nekem az eredmény tökéletes.
Kézzel viszem fel, és paskoló mozdulatokkal dolgozom el az arcomon, amit egy kabuki sigma alapozó ecsettel szoktam eldolgozni ha szükséges, de ennél az alapozónál erre sem volt szükség. Nagyon szép egységes lett a felvitel. Semmi folt, semmi csík.
Az orromnál szoktam tesztelni természetes fényben, erős napsütésben milyen is egy alapozó. Ha nem látszanak száraz foltok, poros pihék, akkor az az alapozó tökéletes. No ezt csak a BB-ék tudták eddig és ez a Paulmoise. Zsepi tesztet is kiállta, kevésbé kopik, mint a MAC-ek, és a telefon teszten is jobban teljesített, azaz nem maradt a kijelzőn a fél adag alapozó amit felkentem.
A csomagolás praktikus, pontosan ugyanolyan, mint a MAC Fix Fluidjának, tökéletesen ugyanolyan. Számomra egy borsónyi adag elég a természetes, mindennapi sminkhez. Ilyen viszonyok között fél évig tuti elég lesz, eddigi tapasztalataim alapján.
A termékcsoport design-ja amúgy gyönyörű, és elegáns, engem megvettek kilóra. Szerelem ez az alapozó.
De természetesen jövök még frissíteni huzamosabb használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Ezeket az alapozókat próbáltam, ezekhez viszonyítok:
BOBBI BROWN INTENSIVE SKIN SERUM ALAPOZÓ SPF40
BOBBI BROWN MOISTURE RICH ALAPOZÓ SPF15
SHISEIDO RADIANT LIFTING FOUNDATION
MAC STUDIO SCULPT ALAPOZÓ SPF 15
MAC STUDIO WATERWEIGHT FOUNDATION SPF30
MAC STUDIO FIX FLUID ALAPOZÓ SPF15 / PA++
GUERLAIN PARURE GOLD FOLYÉKONY ALAPOZÓ SPF15

De természetesen jövök még frissíteni huzamosabb használat után.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Hyaluronic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.