Pem Delian

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idonthaveaname, Módosítva: 2024. február 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Hatóanyagokban gazdag, intenzív hidratálókrém, NMF elemekkel és hialuronsavval maximalizálja a bőr hidratáltságát és feltölti oxigénnel a bőrsejteket.
  • Mélyhidratáló, mégis könnyed, selymes érzetű arckrém, amely segít egyensúlyba hozni a dehidratált bőrt.
  • Komplex hatás felszíni vízhiány, a fáradtság jelei, fakó arcbőr és ráncok ellen.
  • 2% Oxylance™ tartalma feltölti oxigénnel a bőrsejteket, így kipihent, friss, ragyogó bőrt hagy maga után.
  • Gyorsan felszívódó, jól rétegezhető emulzió, amely nem nehezíti el a bőrt.
  • Kifejezetten vízhiányos, fáradt, fakó bőrre fejlesztve.

Ár: 3000 , Eladó: csotieszti
Állapot: Csak négy pumpányi hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Foxposttal vagy Packetával tudom küldeni banki vagy revolut utalás után. Személyesen átvehető Budapesten vagy Szegeden.
Ár: 2000 Ft +pk , Eladó: annaanna22
Állapot: 3/4ig lehet, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy posta előre utalással

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bnoemi12

2024. április 6.

Az én kombinált bőrön kicsit kevésnek érzem önmagában, kellemes az állaga, de muszáj még mással is feléhidratálnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 6.

hajas0711

2024. április 2.

Imádom krém!
A Pem delianos szajapolo miatt mentem a dm-be és kis olvasgatás után a polcok közt bekerült a perfector lemoso és ez a krem a kosaramba, nagyon konnyu de megis iszonyat jol hidratal!! Imadom, es csodat művel ez a hármas az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 2.

Imádom krém!

_pszofi_

2024. március 14.

Nálam most ez A kedvenc hidratáló. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, hamar beszívódik a bőrbe és utána érzem a bőrömön a selymességet. Minden este használom, de van hogy reggel is. Kezemet se kell utána lemosnom mert nem marad ragacsos. Nagyon tetszik az új csomagolás is! Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 14.

csotieszti

2024. február 13.

Sajnos nekem nem igazán vált be. Felkenés után nagyon kipirul és ég tőle az arcom. Az állaga nagyon könnyű, de valahogy még is elég nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

ViviNyitrai

2024. január 30.

Nem szívesen pontozom le de tipikusan az az eset, hogy mindenki szereti nekem meg nem válik be. Több problémám is van vele. A pumpás kiszerelésből vagy jön termék vagy nem, ha igen akkor a fele a padlóra kerül. Az állaga mintha valami vastag szilikonos cuccot kennék fel pár percig úgy érzem egyáltalán nem levegőzik alatta a bőröm és ez a savanyú illat nekem borzasztó pedig nem vagyok finnyás. Az arcomon nagy gyulladt pattanások jelentek meg mióta használom. Botrány.Csak amiatt adok két csillagot mert lehet lejártat vagy selejtet sikerült kifognom. Minden esetre kuka. Szomorú. Visszatérek az Elyn’s Lab All in-hez. Az nekem a tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 30.

lzsoficim

2024. január 27.

El sem hiszem, de szerintem megtaláltam A tökéletes hidratálót. Te jó ég, hány "ehh" terméken keresztül vezetett hozzá az út.
Könnyű textúra, de jobban hidratál, mint a G&G Happier Barrier vagy a TO hidratáló.
Könnyen felszívódik, pont eleget hidratál a vízhiányos, néhol száraz bőrömön, nyilván kiegészítem szérumokkal is azért.
Még nem csalódtam a márka termékeiben, biztos, hogy több mindent is kipróbálok majd, mert most ezzel megvettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 27.

anna_ed

2024. január 20.

Nagyon szeretem, most ő a toplistás hidratáló nálam. Mindig szenvedek azzal, hogy nehezen szívódnak be a hidratálók a bőrömön, aztán zsíros, olajos érzet marad utánuk, vagy "kiizzadja" a bőröm, illetve a másik oldal, hogy beszívta, de száraz maradt az arcom, mint a sivatag. Ez a krém viszont nagyon gyorsan beszívódik, nem kell sokáig szenvedni vele, sem a reggeli, sem az esti rutinban és nem pereg róla a fényvédő/smink. Nekem ez a krém nagyon bevált, de maradéktalanul akkor lennék boldog, ha a parfümöt kihagynák belőle. Illata ugyan nincs a krémnek és ahogy utánanéztem nagyon kis %-ban tartalmazza a parfümöt, de aki allergiás rá vagy érzékeny a bőre, lehet meg fogja érezni. Nekem is ilyen, nagyon pici csípő érzet szokott lenni miután felkenem, de aztán elmúlik. Ez miatt viszont most nem vonok le csillagot, mert ezzel együtt is az egyik legjobb krém, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 20.

m.vanessa

2024. január 20.

Kb. 2 hete használom, de eddig nagyon nagyon tetszik! Nem hagy zsíros érzetet maga után az alapból zsírosabb típusú bőrömön, könnyedén beszívódik és valóban hidratáltabb az arcom tőle. Amióta használom reggelente, a sminkem is láthatóan szebb. Ilyen hidratálót kerestem ezer éve, nagyon elégedett vagyok, remélem így is marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 20.

ClauMau

2024. január 17.

A világ legjobb arckréme! Ezer éve kerestem ilyet, és végre megtaláltam.
Mellette: Nagyon gyorsan felszívódik a szérum után is, de a kedvenc tulajdonságom, hogy nem izzadja ki a bőröm. Eddig akármilyen krémet használtam, akármilyen jól felszívódott, 2-3 óra elteltével mintha kidobta volna a bőröm.
Ellene: Nem tudok semmit felhozni.
Összeségében: Örök kedvenc és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. január 17.

A világ legjobb arckréme! Ezer éve kerestem ilyet, és végre megtaláltam.
Ellene: Nem tudok semmit felhozni.
Összeségében: Örök kedvenc és újra fogom venni.

missorsi

2024. január 11.

Könnyed hidratáló, nekem felszíni vízhiányos, kombinált bőröm van, így télen kevésnek érzem, de nyárra szerintem szuper lesz. Szépen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Imádom ezt a minimalista dizájnt. Praktikus, pumpás adagoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Xylitylglucoside, Niacinamide, Urea, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Glycine, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Nem esszenciális aminosav, melyet a szervezet is képes előállítani, de termelése az életkorral csökken. A glicin fehérjéket felépítő 21 aminosav közül a legkisebb. Az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van. A glicin más aminosavakkal (pl. leucinnal és prolinnal) együtt alkalmazva ráncsimító hatással is bír illetve a Futurederm információi szerint segíthet a sérült szövetek helyreállításában és elősegítheti a gyógyulást.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.