Penaten

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

1/3 rész ápoló lotiont tartalmazó krémes babafürdető.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lorena

2020. augusztus 27.

Hollandiában használtam a gyerekek bőrére sok évvel ezelőtt. Örültem, amikor itthon is megláttam. Egész nyáron csak ezt használtam, se testápoló sem semmi más krém nem kellett mellé. Egy méregdrága olajos tusfürdőt váltottam le vele. Nagyon kis diszkrét, tisztaság illata van, én az ultra sensitive verziót pont emiatt kedvelem kevésbé. Nyaralás alatt csaltam, és hajat is mostam vele, akkor sem okozott semmi galibát. Újra vettem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Babyspacejelly

2019. május 20.

Mindig keresem a legjobb fürdetőt, Babócáim számára, ez még nem az ugyan, de jó kis termék, jó hidratáló hatással, kellemes illattal, és ami a fő, a Bébikéim bőrének sem okoznak semmilyen cudarságot, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.