Penhaligon's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 28.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

"Egy mai Gentleman számára újraformulált, klasszikus illat. Friss mandarinos-citromfüves nyitány után pezsdítő kardamom, feketebors és levendula szív nyugszik a férfias cédrus, szantál, pézsma és tölgymoha alkotta alapokon"

Anickaaa

2017. augusztus 7.

Elképedve olvasom a véleményeket! Ez az egyik legjobb férfi parfüm az egész világon! Nem túlzok! Amúgy nő létemre én is simán magamra fújom annyira imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

TFerenc

2017. március 31.

Nos. Niche parfüm ide vagy oda. Én csalódott vagyok, bár sok jót olvastam róla. Az illata, merthogy ez a lényeg, engem a következőkre emlékeztet. Valamilyen vad növény gumójának, vagy levelének fanyar illata plusz némi menta. Zöld, friss kétségtelen, de nem finom ez az illat számomra. És sajnos nem is egy erősen érezhető illat, igen bőrközeli. Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

wishes

2015. január 3.

- Finom rajtad, tetszik!
- Ja, nem rossz. Megjegyzem, hogy ez tetszett neked.
- Jó de nem lehet ám bárhova felfújni. Ha legközelebb megyünk színházba, akkor tedd fel mondjuk. Inghez illik.
- Milyen inghez? A csíkoshoz?
- Igen, ahhoz például.
- És keresztbecsíkoshoz is jó? Vagy ahhoz már nem? :P
- ........

Hát röviden ennyit vált ki ez a nem átlagos(nak kategorizált) illat egy átlagos pasiból :D Amúgy finom, kicsit szappanos, kellemesen meleg illat, ahogy már fentebb írtam, nekem tetszik, az "ember" idomítása pedig még folyamatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

- Finom rajtad, tetszik!
- Ja, nem rossz. Megjegyzem, hogy ez tetszett neked.
- Milyen inghez? A csíkoshoz?
- Igen, ahhoz például.
- És keresztbecsíkoshoz is jó? Vagy ahhoz már nem? :P
- ........

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, Farnesol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Coumarin

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.