Penhaligon's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, luxusparfüméria, külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csbea, Módosítva: 2017. február 9.

Lelőhely:   online, luxusparfüméria, külföld

A Penhaligon's Gardenia olyan, akár egy sejtelmes akvarellfestmény illata, melyben lágyan mosódik össze a tubarózsa, jázmin, gardénia, ylang-ylang egy kevés fűszerrel és vaníliával. A természet egyik legérzékibb virágzását sugárzó magnólia színezi.

Az eredetileg 1976-ban alkotott illat a 2009-es Anthology Collection részeként éledt újjá.

csbea

2018. október 31.

Üde, vidám virágillat, ami krémes, meleg, testközeli illattá válik. Kifinomult, nőies illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Yeticica

2018. május 14.

Edt létére nagyon jól és hosszasan érződik rajtam, és hozza a Penhaligon’s minőséget. Ellenben félrevezető a neve. Ez nem gardénia illat. Hanem virágcsokor, amiben bizony tubarózsika is van rendesen. Hát, így jártam. 😢 továbbra is inkább megszököm, mint megszokom. Aki szereti a tubarozsat es ugy altalaban a feher viragokat, az egy finom, kulonleges illatra talalhat itt. Sajna nekem ez nem adatott meg.
(Most olvasom a tobbiek velemenyet : pisiszagu??!!! Mű -szagú??!!! Hát, en tiszteletben tartom masok velemnyet, de nekem szerencsere nagyon is igazinak erzodott az illat es egyaltalan nem kellemetlen. Ez egy nagyon szepen osszerakott feher viragcsokor, tubarozsaval jol felturbozva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Tubereuse

2018. május 10.

Jövök emelni a parfüm értékét, mert egy nagyon szép fehér virágos illatról beszélünk.
Az én bőrömön egy púderes-virág duó, amelynek a tartóssága kíváló (fürdés, zuhany utan érezhető), hatósugara erős.

Erősen emlékeztett Chanel L.E. Gardeniajára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Erősen emlékeztett Chanel L.E. Gardeniajára.

elixir

2017. május 9.

Próbáltam belőle mintát, de rajtam és az orromnak nagyon mű, illetve nem igazán kifejezett a gardénia. Leszáradása majdnem az "olcsó" kategória.
Illatemlékeimben él Marc Jacobs Woman gardéniás illata, számomra ez a nyomába sem ér. Azt hiszem, Annick Goutal Gardenia Passion-je is állva hagyja ezt a gardéniát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.