Penhaligon's

Ár:   40 GBP   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. június 18.

Ár:   40 GBP
Lelőhely:   Le Parfum
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdőolajaink a legmagasabb minőségű összetevőkből készültek, hogy hidratálják, táplálják a bőrt.

Az olaj gyorsan oldódik a fürdővízben, a bőr felszívja, selymesen puhává téve azt. Egyszerűen öntsd a forró folyó víz alá.

umpalumpa

2015. június 19.

Édesanyám kapott ajándékba egyet ebből a fürdőolajból és mivel nem szeret teli kádban lubickolni, ezért nekem adta. Én meg a fenekem a földhöz vertem örömömben :D. Imádom, mikor ilyen finomságot kapok! Én sem vagyok nagy ázós típus, de ezzel majd sűrűbben leszek az.
A doboza gyönyörű, az üvege felülmúlhatatlan, az illata csodás! Még nem próbáltam ki, csak nézegetem, fogdosom, szagolgatom, mint egy gyerek, aki nem látott még ilyesmit.
Talán nem igazságos, de próba nélkül adok előre egy 5-öst, mert nekem már a birtoklása is boldogság :)
Friss, hogy igazságosan, hasznosan véleményezzek: tegnap kipróbáltam a fáradt lábikóim áztatásához (talán szentségtörés, de még nem volt időm hab-testemet áztatni :)). A talpam pihe-puha lett, a lelkem is pihent az illatának köszönhetően. Nem annyira karcos a levendula, mert lágyabb illatokkal van kombinálva, ezért külön szeretem. Parfüm formában is elviselném :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 19.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Laureth-3
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin, Limonene, Furfuracea (Treemoss) Extract, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol