Penhaligon's

Ár:   23 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   23 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Lélekmelegítő, elegáns, fás és füstös, száraz ciprusillat. Friss yuzu, koriander és fekete bors nyitány után angol rózsa, fahéj és némi lélekemelő tömjén, majd cédrus, szantál, ciara-fa és pézsmaáradat.

10 ml Penhaligon's Opus 1870
Ár: 3000 + posta , Eladó: emb1p3
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Budapest Nyugati, fizetés: személyes átvétel, postázom előre utalás után
Ár: 20 000 Ft+ posta , Eladó: emb1p3
Állapot: új, Helyszín: Budapest Nyugati, fizetés: személyes átvétel, postázom előre utalás után
Rainy

2017. május 13.

2011-ben egy szép koranyári napot hozott minket össze a sors, akkor tudtam, hogy ez más mint a többi illat. Egyből kedvenc helyeim egyike, a nádasdladányi kastély kertje jutott eszembe, ahol harris tweed zakóban és rámán varrott alt-wien cipőben sétálgatok egy borongós, hűvös napon. Számomra tökéletesen idézi az angol vidéki hangulatot, illetve van benne egy frissen vasalt ing illat, ami megadja az élét az egésznek. Szerencsére ezt még nem érte utol a reformulation hullám, azt hiszem addig szerzek be egy üveggel amíg ez meg nem történik. Egyik kedvenc száraz illatom, de az is lehet, hogy ez a kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

elixir

2017. március 1.

Csudijó!!! Van egy kis mintám, és nahát, ez az illat a változó TOP 3 férfi illatban van nálam. Férjemre ünnepi alkalmakra elfújkálom.
Egyedi, de mégis visszafogott. Signature illattá tenném, ha férfi lennék. Megértem a lányokat is, akik magukra fújják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 1.

csbea

2017. február 1.

Az Opus az az illat, ami (a jó értelemben) észrevétlenül lebeg, és megnyugtató aurát von viselője köré.

Férjem illata, aki más illatszerektől messze távol tartja magát. Erre azt mondja, hogy "normális", ami azt jelenti, hogy nem zavarja, azaz ez tőle parfüm berkekben a legnagyobb dicséret. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

emb1p3

2016. január 19.

Nagy rajongója vagyok ennek az illatnak (magának a márkának is, ami azt illeti). A bors tényleg csípős, a koriander is kivehető, a yuzu sem lédús vagy tisztaságszagú (rosszabb citrusos jegyeknél tisztítószerszagú) aztán a legszebb száraz, nyers rózsa, amit valaha éreztem. Egy pillanatig sem édesedik be az illat, a gomolygó tömjén- és szantálalaptól sem forr fel, egyszerűen végig "csak" testmeleg marad, otthonos cédruskomód, amit minden költözés alkalmával viszel magaddal. Komoly, szilárd, visszafogott, ami tulajdonképpen pont olyan jól mutat a nagyapámon, mint rajtam. 2005-ös, tehát nem klasszikus illat, és ez érződik is rajta abban az értelemben, hogy nem hordoz majd' száz évnyi történelmet, mint egy aldehides virágcsokor vagy füstös orientál, amiről tudod, hogy na igen, ennek a nagyanyja a No. 5, a másiknak pedig a Shalimar. Így hát nem kell gondolatban leráznia a viselőjének a nutriabundát, Marilynt, a frakkot vagy a bajuszkötőt magáról, kortalan illat ez, és tényleg, tökéletesen uniszex, evidensen emberi. Ráadásul én magamon kívül még soha, sehol nem éreztem - kivéve persze azon szeretteimet, akikre én fújtam :) Ha egyetlen illatra adhatnék öt csillagot, akkor erre adnék, és abba is hagyom, mert világos, hogy elfogultság miatt fel kéne menteni engem a véleményezés alól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Musil

2015. március 21.

Ennek a parfümnek egyetlen hibája, hogy nem francia! Döbbenetesen megalkotott mestermű, olyan szinten bolondulok érte, hogy bár férfi illat, jómagam is gátlástalanul hordom! Ami számomra különlegessé teszi, hogy citrusos illat, de nem aquás, nem felvizezett, kétlábon járó limonádé feeling, hanem száraz illat. Mindemellett füstös, fás, fűszeres. És a cédrus! Ó, a cédrus! Hogy lehet ilyen gyönyörű cédrusillatot így belezárni egy üvegcsébe?! Mennyei!
Biztosan überhisztis leszek, ha elfogy a mintám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Biztosan überhisztis leszek, ha elfogy a mintám!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Farnesol, Eugenol, Cinnamal, Isoeugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.