Perfect Nails

Ár:   955 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   4 ml és 15 ml
Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Köröm és bőrápoló olaj, mely ricinus kivonattal, karotin olajjal és egyéb bőrpuhító összetevőkkel ápolja és védi a kiszáradástól a bőrt, segít a berepedezett részek megújításában és puhításában. Serkenti a köröm növekedését, erősíti a szerkezetét és segít visszanyerni rugalmasságát, fényét. Barack és kókusz illatú változatban kapható.
Kiszerelés: 15ml

lucintaa

2018. október 5.

Én már az új változatokat ismerem. Abból is megvan az ananászos, barackos, és virágos, illetve majd beszerzem a szőlőset is.
Nagyon jó, az illata mindegyiknek isteni, nagyon jól puhítja, és nyugtatja a körömágybőrt, illetve hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Szeretem használni, és nemcsak a köröm megépítése után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Szeretem használni, és nemcsak a köröm megépítése után.

Madi

2017. január 13.

Nekem nagyon csunyi volt a bőr, ki is volt száradva, mert nagyon sokat lakkozom a körmömet, de ez eléggé hatásos, pár használat után látszott az eredmény. Ananászos van, egyáltalán nem csíp vagy irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

QueenOfTheHell

2016. október 26.

Nekem kókuszos változatban van, nagyon finom az illata és szépen rendbehozza a durván sebes bőrt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 26.

pinkil

2014. május 15.

Nem tudom milyen illatú van nekem, de kellemes. Hamar beszívódik és jól ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Nem tudom milyen illatú van nekem, de kellemes. Hamar beszívódik és jól ápol.

ZitaKisasszony

2013. október 8.

Kb. egy éve vettem meg a körmösömtől. Bevallom, lusta voltam használni. Csak porosodott.. Nagyon csúnya a bőröm a körmöm körül, ezért úgy gondoltam, hogy igenis ráveszem magam és kenegetem! Bárcsak hamarabb tettem volna.. Csodát tett a bőrömmel! Remélem, hogy a körmösöm is észreveszi.. Az illata pedig valami mesés! Szépen bekenegetem vele a körmeimet, majd mint egy kézkrémet, bedörzsölöm vele a kezemet is. Szuper kis termék! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

malvina

2013. október 8.

Túlzás ezt a terméket ápoló-nak nevezni! Párszor használtam, de minden alkalommal csípte a körmöm körüli bőrt felkenésnél, pedig az nem is volt sebes és megviselt, amelynek a rendbetételét ígéri a körömolaj. Sajnos az utolsó alkalommal ahol csípett, ott még az is megfigyelhető volt, hogy a körmöm elvált a körömágytól. Ez 1 nap alatt sem változott, nem tudom, melyik összetevő miatt lehetnek ezek a kellemetlenségek, de többet ezzel a termékkel nem próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)