Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Denilke, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lóbalzsam erősen igénybevett testfelületek kezelésére.  Sport és reflex masszázs céljára, kellemes hűsítő hatású.

Luiselotte

2018. július 1.

Epilálás után szoktam bekenni vele a bőrömet. Istenien hűsít , egyből lehúzza a pirosságot és nem jönnek elő a máskor olyan szépen viritó pöttyök sem a lábamon amik egy Silkepil session után rendszeres vendégeim legalább fél napig.
Derékfájásra is próbáltam de arra nekem nem az igazi csak olyan well beeing inkàbb mint valós fájdalomcsillapító. Becsípődésre nem, inkább gyulladásra lehet jó , mert hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

dunaimano

2018. január 19.

Édesapám használta, ő ajánlotta nekem is, amikor a vállamban lévő fájdalmat kellett megszüntetni. Egy éjszaka alatt nagyon szépen rendbe rakta. Azóta is használtam többször már, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Boombapple

2016. július 16.

Egyik percről a másikra lett egy nagyon brutális ideggyulladásom a tarkómtól a derekamig. Kb 2 napon keresztül sírtam a fájdalomtól, és nem tudtam megmozdulni, amikor is a mamám hozott nekem ilyen krémet. Mi úgy használtuk, hogy hasra feküdtem, bekente a hátamat és lefedte egy törölközővel. Kellemes, hűsítő hatású. Belealudtam a várakozásba, de amikor felébredtem, nehezen, de tudtam mozgatni a nyakam. Második és harmadik alkalmazásra már csak a helyét éreztem az ideggyulladásnak. Csodaszerként tartom számon. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

Greti22

2016. június 30.

Tényleg rossz ha elkezd égetni, de ki lehet bírni :D Amúgy nekem bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

Tényleg rossz ha elkezd égetni, de ki lehet bírni :D Amúgy nekem bejött

marianngod

2015. május 2.

Nem vágom még mindig, hogy mire jó. Párom szereti, ha ezzel masszírozom a hátát. Én a combomra szoktam kenni és betekerni, hátha jó narancsbőr ellen. Kínlódtam, amíg kidolgozta magát, mert nagyon éget, mondjuk mintha minimálisat javított volna. Egyszer volt egy nagyon rossz élményem vele. Senki se próbálja radírozás után! Én szépen leradíroztam a combomat, jól kigyúrtam, majd rákentem. A reakció: ordítottam, toporzékoltam, már jöttek a könnyeim is, úgy égetett- csípett. Rohantam a zuhany alá, hamar rálocsoltam hideg vizet, majd lemostam rendes tusfürdővel is. Nagyon megszenvedtem, még másnap is égett a bőröm. Aztán futás után megfájdult a térdem, azt is bekentem, de semmi. A kiszerelése nagy, elég belőle kevés is, ehhez az ára is korrekt, de még mindig nem tudom, hogy mire használ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

necra

2014. szeptember 17.

Tettem bele fahéjat, bekentem a combomat, betekertem, majd 1 perc múlva üvöltöttem a fájdalomtól. iszonyatosan erős!!! Azonnal rohantam lemosni, de csak a Bodyshopos radíros bedörzsölés szedte le. Még mindig ráz a hideg, de a bőröm szép selymes lett....:) kibírhatatlan. Azért lehet a popsimra is rákenem majd egyszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Mintyss

2014. június 17.

Páromon próbáltam ki mikor meghúzta a hátát. Szerinte jó volt, mert lazultak kicsit az izmai, viszont nagyon sok pattanást csinált a hátára. Másra nem tudom fogni, mert az alap bőrápolási rutinja nem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Cunika

2013. július 14.

A Szerelmem lábára, karjára szoktam felkenni hogyha meghúzza vagy izomláza van és elég jó kis krém nem túl drága és sok van a dobozban!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Kandi

2013. április 17.

Izomláz miatt szoktam használni, de azon kívül, hogy hűsít, és kellemes vele masszírozni, nem nagyon hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

fioretta

2013. április 3.

Hűsítő hatása van, és ennyi, semmi több. Enyhe izomlazító, de az, hogy erősen igénybevett testrészek kezelésére jó lenne, egyáltalán nem állítanám. Nekem edzés utáni túlterhelés, izomhúzodás ellen semmit nem ért, az ilyeneket célszerűbb gyógyszerrel kezelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak