Pharmatheiss Cosmetics

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Runway, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. november 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A pigmentfoltokat csökkentő Redupetin krém intenzíven hat a sötétebb bőrfelületekre, a pigmentfoltokra és a korral járó bőrelszíneződésekre is. A hatóanyag-kombináció célzottan hat, és az érintett felületeket láthatóan kivilágosítja. Az arcszínt egyenletesebbé teszi, és intenzíven ápolja a bőrt.

Parabén, paraffin- és szilikonolaj, PEG vegyület és színezőanyag-mentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

szzh01

2019. július 28.

Meglepően szép az összetétele ennek a krémnek. Eredetileg csak a foltokra terveztem kenni, de rájöttem, hogy az egész arcom telis-tele van szeplővel és pigmentfolttal, így a kihagyandó terület a kisebb :-), szóval teljes arcra használtam.
A sűrűsége miatt csak éjszakára, nálam kiváltotta az éjszakai krémet, szemkörnyékre is tettem, nem irritált.
Az illata (szaga) nem finom, de nem is borzalmas, elviselhető. Elég jól táplálja a bőrt.

De a lényeg: a foltokat hosszabb, rendszeres használat után egy kicsit halványította. Én látok némi javulást, de be kell valljam, hogy az eredmény nem átütő. Ha abbahagytam a krémet 1-2 hét alatt visszaerősödtek a foltok, szóval folyamatosan használni kell(ene).
Tudom, hogy nem egyszerű a halványítás, de úgy sejtem, hogy ennél azért jobb eredmény is elvárható, szóval nem ez a krém a befutó nálam. Összességében (a gyenge halványító hatástól eltekintve) nem egy rossz darab, szépen táplál, korrekt INCI-vel. A 3 csillagot amiatt kapja, mert azért mégsem igazán tölti be a legfőbb feladatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 28.

GMeli85

2019. július 6.

Kb. Egy hónapig használtam kitartóan,de különösebb változást nem vettem észre a pigmentfoltjaimon. Nagyon zsíros maradt a bőröm utána,ezért nem szivesen használtam. Mivel nem voltam kitartó, és nem tudom hogy hosszabb ideig használva látványos lett volna a foltok halványulása, ezért 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

oniemme

2019. március 25.

Hmmm ... először ritkábban, (nincs mit szépíteni, mindig elfelejtettem) most már kb. három hete, mindennap használom .... eredménytelenül. :( Éjszakára mindig, ha itthon vagyok nem megyek sehová, akkor napközben is. Van, hogy célirányosan ( van egy nagyobb barna foltom) van, hogy az egész arcomat bekenem vele, de semmi ... még csak egy kis halványulás se. A krémmel amúgy semmi bajom ... célirányosan fültisztító pálcikával szoktam ... az egész arca is könnyen fel kenhető. Engem nem zavar a szaga sem .... csak éppen eddig semmi eredményt nem látok. Még tovább próbálkozom. Egyelőre egy csillagot tudok adni neki ... meglátjuk pár hét múlva, hogy feljebb tudja-e ezt tornászni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

Andy88

2018. december 11.

Őszinten szólva nagy reményekkel telve kezdtem használni ezt a krémet, de nem kaptam azt a hatást, amire vártam. Használom már egy ideje esténként, de semmit nem halványultak a foltjaim az arcbőrömön, pedig sajnos van jónéhány kisebb-nagyobb rajta. Mindemellett nem is szívódik be. Tesztelem még egy ideig, de úgy tűnik, más, hatékonyabb terméket kell keresnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

zs001

2018. november 16.

Pár hete használom, egyelőre csodás hatást nem látok. Előnye, hogy nagyon jól tolerálja a bőröm, nem irritál, nem drága krém. Hátránya: az állaga olyan igazi kenőcs jellegű, nehezen kenhető. És a szaga, na az valami borzalmas, igazi száznapos öregasszony szag. Egyelőre 3 csillag...

Update: Jó ez a krém. Én a szemkörnyékemen lévő pigmentfoltokra használtam, és határozottan halványodott így 3 hónap után (természetesen nem minden nap kentem, volt hogy elfelejtettem...). Mellé ugyan kentem még ezt-azt ( BHA, azelainsav, szigorúan 50 faktoros Uriage fényvédő), de szerintem ennek a krémnek is köszönhetem hogy alig látszanak már a foltjaim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Luiselotte

2018. szeptember 8.

Két napja kissé erősebb fény mellett vizsgáltam az arcom és láttam , hogy hiába használtam alsó hangon 30- as fényvédőt kora tavasztól , csak előjöttek a foltjaim. :(
Pánikszerűen hívtam azt a szalont ahova lézerre járok ( és gyönyörűen le is szedi) , de azt mondták , hogy szeptemberben még nem javasolják elkezdeni legyalulni a fejem, mert ha napvédő mellett sikerült előjönniük a kis tetvedékeknek ( nem ezt a szót használták :D) akkor félő , hogy bajom lesz. Amúgy ezért is maximális respect, hogy nem akarnak lehúzni.
Naszóval pont barátnőmnek nyekeregtem , hogy hogy nézek ki és igazán lehetne kezdeni valamit a fejemmel azalatt az egy hónap alatt is amíg eljutok lézerre. Ő ajánlotta, a kolleganőjének nagyon bejött sokkal halványabbak lettek a foltjai 3 hét után.
Azonnal megvettem 3335 Ft- ot fizettem a 20 ml- es krémért.
Esténként kenem, egyelőre két használaton vagyok túl és megelőlegezek neki 5 csillagot mert nem ugrott le a fejem.Közepesen viszkózus , jól kenhető, hamar beszívódik és nem irritál. Az illata engem Fabulon naptejre emlékeztet.
Mindenkèppen updatelek még :)
Update 1: Egy hét telt el és imádom! Sajnálom , hogy nem csináltam before- after képeket . Ha számszerűsítem az eredményt akkor 0 a nincs folt 100 pedig a van , most 40- nél járok. A bőröm továbbra sem ugrott le, nem hámlik egyáltalán csak a foltok halványodnak el villámgyorsan.
Ha így maradna már akkoris teljes mértékben elégedett lennék.
Update2: Két hét után a foltok 20 %- a van meg gyönyörűen elhalványodtak a kozmetikusom ma megkérdezte, hogy lézeren voltam - e velük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Azonnal megvettem 3335 Ft- ot fizettem a 20 ml- es krémért.
Mindenkèppen updatelek még :)
Ha így maradna már akkoris teljes mértékben elégedett lennék.

alizka93

2018. július 25.

Azt tulzas lenne allitani hogy csodaszer de nalam egy tubus itan sokat javult a nyakamon a barna elszinezodes es tobbszor is lehamlott a bor a teruletrol. En a masodik tubussal vettem a heten szerintem megeri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

csicserke

2018. április 9.

Ez a krem vegre megoldotta a problemamat, mert 1 honap rendszeres hasznalat mellett lassan, de biztosan halvanyitotta el a pigmentfoltjaimat. Annak ellenere teszi a dolgat, hogy megjott a csaloka tavaszi napsutes, amikor pillanatok alatt besotetednek a foltok. En teljesen elegedett vagyok vele, az ara igazan barati, nagyon lassan fogy es nem lesz tole meg erzekenyebb a borom. Legalabbis eddig ez a tapasztalat. Szepen huzodnak vissza a foltok. Persze rendszeres fenyvedelem is kell, de legalabb nem kell a fenyvedo mellett meg optikailag halvanyitanom a foltokat, mint mondjuk tavaly ilyenkor. Egy remalom volt, hidratalni, majd ra fenyvedozni es alapozni mindennap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

devababa

2018. április 7.

Napozastol van par pigmentfolt az arcomon es gondoltam arra vasarolok valamit, ami eltuntetne. Ezt a kremet valasztottam, mivel alapanyagai szempontjaboljonak tunt. Sok benne a termeszetes cucc. Estenkent kenem vele az arcom es icipicit halvanyltak afoltok, de nem mondhatom, hogy eluntek volna, habar eddig sem voltak sotetek. Testes suru krem, de reggelre beissza a borom. Nem csip, nem feszul utana, de a hatasa is elegge "lagy", magyaran halvanyit, de igen lassan. Elfogyasztom a tubussal, de nem hiszem, hogy ujraveszem, inkabb vmi komolyabb hatoanyagu kremet fogok vennia jovoben. Azt gondolom, ha sotetebbek lette volna a foltok, nem csinalt volna veluk semmit.Nekem ez a krem csak 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol