PHB Ethical Beauty

Ár:   13 680 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. június 14.

Ár:   13 680 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

20 különböző, válogatott bioaktív növényi összetevője a bőrünk számára fontos tápanyagokkal tölti fel az arcbőrt és veszi fel a harcot az öregedés folyamataival. Mélyen felszívódó formula többek között olyan hatóanyagokban bővelkedő alapanyagokból, mint a csipkebogyó, avokádó, gránátalma, brokkoli, kurkuma, vanília, sáfrányos szeklice.

msnpaige

2020. április 19.

Ahogy Envie is írta, én is hasonlóképp voltam. Elkezdtek érdekelni az összetevők, hogy CF legyen, pálmaolajmentes, illetve a cégfilozófia stb. is. Így nem kis kutakodás után, de ráleltem a cégre. Azóta már sok terméküket kipróbáltam, és 1-2 kivétellel, de elégedett vagyok. Ebből az olajból először én is mintát kaptam egy rendeléshez, megtetszett, és később meg is rendeltem a kis üvegben. Sokszor még ugyan nem használtam, de imádom a terméket! Kevés is elég az arcra, jó az illata, az állaga, az összetevők. Plusz pont, hogy a "phb-s" lányok (mind a magyar, mind pedig az anyacégnél dolgozók) nagyon segítőkészek, én kerestem már őket instán, messengeren és emailben is, minden esetben hamar és kedvesen válaszoltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Envie

2019. november 6.

Erre mondják, hogy szerelem első látásra, ...és próbára! :-) Csodálatos termék! Fantasztikus összetevőkkel. A cég filozófiájával együtt! Másfél éve kezdtem egy kis sajátos kutató munkát, ami a termékekre magára, egyben a cégek filozófiájára is kiterjedt! Nagyon szerettem volna egy olyan céget találni, akinek az elvei és értékrendje is teljesen megegyezik az enyémmel. Hiteles, és tényleg nem csak bort iszik és vizet prédikál. Merthogy, vannak ilyen "zöld" cégek sajnos. Hosszú út, rengeteg utánajárás és kutakodás vezetett odáig, hogy felfedeztem a PHB Ethical Beauty Mo.-t. Fontos számomra, hogy egy kozmetikum (is) 100% Vegán, Állatkísérletmentes, Organikus és Bio összetevőket tartalmazó termék legyen. Mint ahogy az is, hogy Pálmaolajmentes és Környezetbarát is. Ezeknek a feltételeknek mind megfelelnek a termékek.
Nekem fontos az is, hogy érzékeny, allergiás, ekcémára és pikkelysömörre hajlamos bőrűek is használhassák, egyben gluténallergiában szenvedők, vagy hormon problémákkal küzdők is. Sajnos ebből négy engem is érint. :-( Így muszáj, hogy egy termék mindenmentes legyen amit használok. Hogy ne tartalmazzon pl.: parabént, mesterséges színezéket és illatanyagokat, ásványi olajokat, formaldehidet, SLS/DEA/PEG-et, ethanolt, ethyl alcoholt, ftalátokat, szilikont és még sorolhatnám. A fentiek közül egyiket sem tartalmazzák a termékek, ami miatt nagyon hálás vagyok!
Ezért is mertem csak kipróbálni.
Egy mini, anti-aging superfood termékválogatást rendeltem meg. A superfood arcápoló olajat termékmintában kaptam a csomag mellé. Kétszer tudtam felkenni az arcomra, ami zsíros, aknés, érzékeny és kombinált is egyben. Felkenés után pár perccel már éreztem, hogy kellemesen bizsereg tőle a bőröm és szépen dolgozik is! Majd mikor bementem a fürdőszobába láttam, hogy a hulla sápadt fehér bőröm láss csodát, feléledt hamvaiból. :-) Olyan szép és egészséges színem lett tőle, amilyen alapból sem volt soha, nemhogy natúrkozmetikumtól. Lefekvés előtt 1,5-2 órával masszíroztam az arcbőrömbe egy alapos arctisztítás után. Amit lefekvéskor nem mostam le teljesen, csak egy vizes vattakoronggal töröltem át finoman egyszer, hogy leszedjem a "nagyon" felesleget. De, a többit rajtahagytam, hogy tudjon éjszaka dolgozni. És akkor reggel jött a következő pozitív élmény, szép és letisztult lett tőle az arcbőröm! A rutinosak tudják, hogy itt nem egy plasztika eredményére kell gondolni, hanem egy kis flow élményre. :-) Főleg, ha már rengeteg pénzt, időt, energiát öltünk termékek tesztelésére. Szóval, ez már szerelem! És, habár biztos, hogy a pénztárcám miatt nem fog menni olyan gyorsan, hogy kipróbáljam az összes, bőrömnek megfelelelő terméküket, de ha a fentebb leírtakat veszem alapul, mind összetevők, mind filozófia szempontjából, akkor már biztos, hogy kincsre leltem. Csodálatos kis fénysugár a cég és a termékei ebben a hataloméhes, kapzsi és pénzorientált világban. Nekem nagyon fontos az állatvédelem, a környezet és a természet védelme is! Így az, hogy a cég a profitjának 20%-át ráadásul jótékonykodásra költi, fenntartható forrásból dolgoznak és a csomagolás is újrahasznosított és 100%-ban újrahasznosíthatóak, már boldogságot ad! Az meg, hogy az ásványaik is felelős bányászatokból származnak és nem alkalmaznak sehol gyermek munkaerőt sem, respect, tényleg! Persze, hosszútávú hatásokról nem tudok még beszámolni, de eddig magáért beszél a termék és legfelül a felsorolt összetevők is. Frissíteni fogok idővel!
Egy tudatos vásárló tudja, hogy miért írtam le ilyen hosszan az erényeket, és hogy miért is fontos szempontok a felsoroltak. Nem volt könnyű ilyen céget találni, ami amúgy szomorú. Sok díjnyertes termékük, ajánlásuk, tanusítványuk van, aminek bárki utánanézhet az oldalukon, nekem komplexen a kiemeltek voltak főként fontosak. A termék, a filozófia, a hozzáállás és az irány mind a szívügyem, és boldog vagyok, hogy tiszta lelkiismerettel, közben jótékonykodva és fenntarthatóan használhatom majd a termékeiket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Ezért is mertem csak kipróbálni.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.