Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. július 28.

Kiszerelés:   12,5 ml
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A pillekönnyű krémes állagú elixír gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Meggymag- és homoktövisolaj, hialuronsav és selyemprotein az üde, fiatalosan ragyogó tekintetért.

Hadi

2019. augusztus 18.

Nagyon lágy, kellemes kis termék, amit jó érzés használni nemcsak az állaga, hanem az illata miatt is. Hamar beszívódik, remekül hidratál és nyugtat. Jól lehet rá rétegezni a PC színezett fényvédőjét. Este ütősebb terméket használok, de nappalra nekem tökéletes. Mivel alkalmanként icipici kell belőle, így a kis kiszerelés ellenére sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

nekoSX

2019. május 20.

Eredetileg utazós hidratáló arckrémnek vettem, mert pakolni tökéletes, szuper pici és minden táskába kompatibilis. Aztán úgy alakult, hogy a kevesebb utazás miatt nem fogyott igazán és hogy ne járjon le elkezdtem itthon rendeltetésszerűen használni. Szemránckrémet sosem használtam, eléggé érzékeny mindenre a szemem. Magam is meglepődtem mennyire jó szemkörnyékre, igazán nem vártam tőle semmit, de tényleg jól hidratál: nem túl sűrű-de nem is túl híg, nagyon kellemes állagú krém. Az esetleges kis piros gyulladásokat/patikat jól nyugtatja. Nappalra azért nem merném bevetni, mert néha este is lecsúszik egy kicsit a szemembe, a napon meg tuti belefolyna, de estére tökéletes. A pumpája külön pirospont, mert lehet kevesebbet v többet is kinyomni, szükség szerint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

NagyGabriella1108

2018. november 8.

Igazi nagyágyú! Félreléptem 2 alkalommal - feleslegesen dobtam ki másra több pénzt . Visszatértem Hozzá és maradok. Lágy kényeztető könnyű selymes állag - a szinte mindenre allergiás bőröm imadja . Akár segít akár nem , én a száj körüli részre is kenem.
Nagyon nagyon tartós !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 8.

Nagyon nagyon tartós !

Mazsika81

2018. január 5.

Nagyon finom, könnyen beszívódó, világos sárgás színű krém. Nagyon jól hidratálja az érzékeny szemkörnyéki bőrt. Kiadós, kevés is elég belőle, praktikus a pumpás kiszerelése. Aki a natúr kozmetikumokat szereti, nem fog csalódni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

marinababa92

2017. december 28.

nagyon lágy, finom, gyengéd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

nagyon lágy, finom, gyengéd :)

Betti81

2017. november 7.

Nagyon jól hidratál és mégis könnyen felszívódik. Inkább este használom, sminknél nem tudom, hogy működik. Lehet, hogy újravásárolom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Vanília

2017. május 27.

A kávés ébresztő krém volt az első Phi ápolóm és annyira megszerettem, hogy megrendeltem hozzá ezt a hidratáló szemkörnyék-ápolót is. Még mindig a kávés a nagy kedvencem, de ez is szépen teljesít, szépen ápolja a vékony és érzékeny bőrt, nem irritál, nem pirosodik ki a szemem alatt, nagyon jó érzésem van a használatakor. (Hozzáteszem, minden eddig próbált hasonló krém irritált.) Nagyon megszerettem ezt a márkát. Bevallom, a krémmánia legutóbbi box-a kicsit elvonta a figyelmem a koreai vonaltól és terelt a magyar portékák felé:)
Update: Sajnos kell írnom egy rövid update véleményt, ui. hosszabb használat mellett kipirosodik a bőröm tőle, így nem a szemem alá használom, hanem az arcomra. De így sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert annak ellenére, hogy nem törte meg a lelkesedésem a márka iránt (lsd. kávés csoda), nem vált be szemránckrémnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 27.

litren

2017. február 13.

egyszerre több termékkel kezdtem használni reggel este , de az apró ráncaim szépen eltünnek :) illata nem nagyon van , állaga jó , gyorsan beszívódik , ára picit borsos és hamar fogy :( de a csomagolása nagyon elnyerte a tetszésem egyenlőre 4 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Lanyokanyukaja

2016. augusztus 24.

Nagyon szeretem azt a Phi-t is, meg is rendeltem a következő üveggel. Nem irritál, nagyszerűen hidratál, gyönyörű a színe, kiadós, mert kevés is elég belőle. Szeretem. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Silk Amino Acids, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!